bugün

uludağ üniversitesi sınıf öğretmenliği bölüm başkanı. çok baba adamdır. ama onun veripte çoğunluğun alamadığı dersler için aynı olumlu düşünceler söylenemez.
uludağ ünivetsitesi sınıf öğretmenliği bölüm başkanı değil eğitim fakültesi ilköğretim bölüm başkanı.. değerli bir bilim adamı olmakla beraber dersleri zor geçilmekle ünlüdür.. derslerini alanlardan kendisini seven pek azdır ama sevenleri tam sever..
bıyık altından gülmesi de meşhurdur ayrıca derste sıkıntısı olduğu bi durumu hemen anlattığı konuyla bağdaştırır nasıl yapıyosa yapıyo bunu:
''arkadaşlar alt çenenize hakim olun üst çene zaten oynamaz eklem''*
onun dersinde su bile içilmez yoksa ders onun üzerinden anlatılır.bir keez formayla geldim 45 dk adım anıldı.
derste uyuyanları mediko psikolojiye gönderen adam.medikososyal de pskikoloji bölümü var oraya git demek yerine mediko psikolojiye git derdi.belki hala diyordur kimbilir.
baba adam.
fakültede adam gibi, bulunduğu yeri hak eden bir kaç akademisyenden biridir. biz öğrencilerine karşı görünüş olarak istediği kadar sert olsun, kendisini pek severiz, sayarız.