bugün

Özellikle vurgun şarkısını çok severim.
Yaşarken kıymeti bilinmesi gereken değerimiz.
"devlet gibi kadın" tanımı çok az kadına yakışır ona yakıştığı kadar.
orta yaşlarında tam hükümet gibi kadındı. sesiylede, duruşuylada..
'öldü' iddialarına 75. yaş pozuyla cevap vermiş.

görsel
Boyu 1.45 civarı olan bayan.
şakayık albümü her evde olmalı.
hakkında bu kadar az entry girilmiş olmasına şaştığım, 1.45 boyunda, şişman, malum bilindiği üzre biraz da deli bir teyzemiz.
platin sarısı permalı hafif kabarık saçları tam bir klasiktir.
(bkz: muazzam amacı) Diye okuduğum başlık.
Çok güçlü sesi var bu kadının. Bir otelde rakı eşliğinde dinlemişliğim vardır, muhteşem. Tek detone yok, tondan 1 gram uzaklaşmaz mı insan? iyi yorumcı, sıkı ses. Ölmesin listemde.
Bi ara transparan bi elbise ile kamera karşısına geçmişti yaşadığım en büyük tramvaydı..
güçlü bir sesi vardır.
vurgun şarkısını en güzel yorumlayan sanatçıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=VRP8cwlqm7s
Sinirliyse yanından hizla uzaklasilmasi gereken sanatcimizdir. Bir zamanlar kocası olan Hasan Heybetli nin kafasında telefon kırdığı söylenir.
Sinirliyse yanından hizla uzaklasilmasi gereken sanatcimizdir. Bir zamanlar kocası olan Hasan Heybetli nin kafasında telefon kırdığı söylenir.
zamanın tumturaklı şarıkıcılarından. piyasa gözünün içine bakıyor sen de tarkan ben deyim kenan doğulu. attığı her adım olay. mafya hikayeleri de cabası.
(bkz: hasan heybetli)
sözlerini cemal safi'nin yazdığı, vurgun şarkısı serbest dalış etkisi yaratır. alıştıra alıştıra dinleyin.
Fukara sümüğü gibi tv ekranlarına yapışan çikolata reklamları yüzünden göt üstü düşmesi zihinlerimize kazanan sanatçı.. Bilinçaltıma o kadar yer etti ki sevişirken sağ elime muazzez demeye başladım...
(bkz: tüylü bamya)
şarkıları güzel olan tsm sanatçısıdır efenim.
sensiz cennet bile sürgün sayılır* gibisinden bir şarkısı vardı. bu şarkısıyla bile saygı duyduğum insan. son zamanlarda televizyonlarda çıkan snickers reklamında döktürmüş resmen...
Az önce çikolata reklamında gönül yazar ile görülmüştür.
ille de vurgun.
mafya babası sevgilisine gübenip bir çok kez gider yapmıştır doğrudur. dinlemesi güzeldir.
sahnede
sanki dar eteğinden bacaklarını açamıyormuş gibi küçük küçük adımlar atan ,
bir yere yetişecekmiş gibi anlamsızca hızlı hızlı yürüyüşler yapan tuhaf insan.

bir de sarhoşken sahnedeki kemancıyı dövmüştü bir aralar *
vurgun adlı parçasıyla beni benden bir çok kere almış ama tekrar eski yerine koyamamış yorumcuların başındadır.
bizde davulcu,solocu yada vokalden arıza bi ses geldiğinde konseri durdurup kafaya gitar vurup göte baget ve pedal mı sokalım..göz göze gelir gülümseriz..nasıl bi terbiyesizlik lan bu böyle bu mu profesyonel sanatçılık..sen ne kadar sanatcıysan o kemancı da o kadar sanatcı..hiç mi bişey öğrenemediniz PAŞA'dan