bugün

Taklitçi maklitçi diyen var.

Zâten fight club'ı bir siz izlediniz mr. Robot senaristleri izlemedi amk. Hayır dizide fight club müzikleri bile çaldı, taklit diyor adam.

Dizi izlerken biraz dikkatli izleyin. Çoğunda çok incelikler var.
Sol tarafta görünce lan yoksa 2. Sezonu mu başladı diyerek haldır huldur üstüne tıkladığım güzel dizi. Temmuz'da başlıyormuş.
gaza gelip hack işlerine sardım sonra *trojanı yiyip face şifrem çalındı amk
ana fikir: ota boka gaza gelmeyin..
aşırı dandik ve gerçek dışı anlamsız hikayeye sahip dizidir. benki bilgisayar ve teknoloji dünyasına yatkın ve mesleğimde bu olan birisi olarak hakikaten dandik film.

arkadaş bir şey ya iyi yapacaksın ya da yapmayacaksın.
2. sezon trailer: https://www.youtube.com/watch?v=YibylhkLwGo
hackerlık üzerine yine gerçekçi şeyler gösterilmese de işin teknik kısmını atladığımızda gayet güzel dizi.
2. sezonunu heycanla bekliyoruz, klavyenize kuvvet aslanlar..
sabır isteyen dizi. son 3 bölüme kadar dayanan beklediği tadı fazlasıyla alacak. kaliteli iş olduğu ortada. hikayenin işleyişiyle belki efsane bile olacaktır.**
görsel
Merakla beklenen dizi.

Olm ne zaman başlayacak lan bu dizi bilen yazsın.
13 temmuzda başlayacak olan dizidir.
Severim kendisini.
konusu ve oyuncu performansları gayet iyi başarılı bir dizi.
başlasam mı başlamasam mı ikilemde bırakan dizidir.
vermek istediği mesaja odaklanıp izlenirse gerçekten çok sağlam bir yapım olduğu anlaşılabilir.adamlar zaten gerçek hayatla birebir örtüşen bir şeyler peşinde olsa ana karakteri böyle bir tipleme olmazdı. kalifiye izleyiciye hitap eden , sistem eleştirisinden çok varoluşsal konulara parmak basan bir yapımdır bu.
Diziye bok atan çoktur gayet güzel dizi 2.sezonu bekliyoruz.

Bok atma yollarından biri ise izleyenleri eleştirmek evet hacker özentisi ergen tayfa izliyor ama bu diziyi kötü yapmaz.
2.sezon afisleri yayinlanmistir.

görsel
Bugün ilk bölümünü izlediğim, konusunu ilginç bulduğum ve devam etme kararı aldığım dizi.
dün bende böyle düşündüm ilk bölümünü izleyince fekat gece yatarken 2. bölümü izlerken uyuyakaldım.. sonradan heyecanlandırıyordur umarım.. person of interestten sonra aynı tatda bir şey bulmaya çalışıyorum..
Başrol oyuncusunu yakışıklı bulduğum dizi.

Konusa da gerçekten çekiyor insanı.
Dizinin bu kadar güzel olmasının sebebi Rami Malek ve senaryo ekibidir bence.Rami Malek tam oturdu diziye ya.Yeni sezonunu bekliyoruz bakalım.
tyrell wellick noldu acaba sorularını umarım ilk bölümde yanıtlar. wellick'in taş hatunu nu robot beye başka bakıyordu. kesin robot beyin hatunu bu Bulgar. wellick diye birisi yok bence.
2.sezonun ilk bolumu yayinlanmadan torrent'e dusmustur.
2. Sezon ilk bölümünü hangi siteden izleyebiliceğimi söyleseniz çok mutlu olacağım dizidir
izleyen kitle biraz mal ama güzel dizi, ilk çıktığı gün izlemiştim 2x1 internete düşmüş izleyeceğim birazdan.
dizinin kahramaninin sizofren oldugunu gorup hayal kirikligi yaratan dizi. sisteme karsi duranlar sizofrendir demeye getirdiler. sonra suslu laflarla fakdisistim filan olmuyor ama. mide bulandirici. kertenkele usulu.