bugün

Orijinal espiri mod on.

Tohum günü kutlu olsun.

Orijinal espiri mod of.
Şu sıralar doğum günü olan moderatör.
ekrem imamoğlu mu? mansur yavaş mı reis?
çok özledim muhabbetimizi. onu da bilmesini istedim. bu!
Fenerbahçe Tribününde omuz omuza olduğumuz mod. Ayrıca ortağımdır kendileri. Evet.
iyiki doğmuş yazar.
görsel
doğum gününü kutladığım yazar.
görsel
güzel para kaldırmış.
biz de favlamıştık tweeti ama bizi görmedi demekki. *
2008'den bu güne sözlükte sevdiğim, anlaştığım, iyisiyle kötüsüyle bir şeyler paylaştığım birçok arkadaşım, abim, ablam oldu. Zaman geçtikçe, şehirler değiştikçe görüşemez, konuşamaz olduk. Bu elbette ki hepsinin tek tek ne çok değerli olduğunu asla değiştirmez, değiştirmeyecek.

Bir tek moonlight sonata kaldı haber aldığım, haber verdiğim. Gevezeliklerimi aşırı konuşkanlığıyla durdurabildiğim biri. Her zaman sırtımı yaslayabileceğim biri.

E peki, yarın Kadıköy'de kahve içiyor muyuz? Deliler gibi alışveriş yapıyor muyuz? Asssla girmeyeceğin mekanlarda instagramlık fotoğraf çekiyor muyuz? :kıps: vallahi çok özledik.
bu sözlük için cidden çalışan moderatörlerden biri.

tanım: 5. nesil interaktif sözlük yazarı ve moderatör.
yeni bir yazar sanırım.

koştursun efenim sözlükte.
Feykimdir silebilirsiniz.
görsel
Zonguldak'li yazar.
dogum gününü en icten dileklerimle kutladigim arkadasimizdir kendisi.
Sözlüğün onur akay’ı. Sürekli ölüm haberi veriyor, bazen kendisini tanıdığım için korkuyorum...
Bugün doğum günü olan adamın dibi mod. Mutlu olsun. Evet.
moonligt sonata diğer moderatörlere göre daha çok yazar gibi duygusal bir kişilik kaldımı böyle moderatörler böyle insanlar. var olsun.
Karı mı erkek mı bilmiyorum fakat çok sıcak kanlı biri olduğuna eminim.ewed
Avukatıma bilgilerini bıraktım.

Ölürsem söyler büyük ihtimalle kendisi.
Yada arkadan çok yaşadı pzvnk de diyebilir.
Üzüntü smile..
Doğum günü olan mod bugün.

Reis doğum günün kutlu olsun.
türbanının markasını merak ettiğim uuser.
çaktırmadan ortamı acayip şekilde dikizleyen moderatör. uluyu boş sanmayın munlayt anında pike yapabilir. evet..
kendisi sözlügün en cok sevilen moderötüdür. ayrica; uzun zamandan beridir dogum gününü kutlayamadim.

sözlükte uzun uzadiya entry yazabilen nadir yazar/moderatörlerimizdendir. bir daha ki uzun entrylerini yazarken; cani sikilmasin diye kendisine asagidaki sarkiyi armagan ediyorum.

vivaldi´den farkli bir winter.

https://www.youtube.com/watch?v=ua7fa2Ca4iI