bugün

gigtgide arttığını düşündüğüm tepkidir. sonuna kadar haklı olmakla birlikte keşke zamanında da olsaydı dedirtendir. zamanında tepki gösterildiğinde destek olmayanların şu anki tepkilerini görünce illa arkadaşınızın canının yanması mı gerekir ki dedirtendir. yine de takdir edilendir. arnoldın da daha önceki bazı olaylardaki gibi şahsen sonuna kadar arkasındayım. bir yanlıştan geri dönülsün..
edit: bunu da kötüledin ya, ben sana ne diyim..
moderator ekranını mühür, kendini de süleyman zanneden insanlara duyulan tepkidir.
cok kısa bir sürede cozulebilecek bir olay icin, günlerce oyalamak istenmesi sonucu dogan tepkidir.
ha eger "muhur kimdeyse, suleyman o'dur" anlayısı hala var ise bilelim,
ne biz kendimizi kasalım bir seyler icin, daha iyi bir uludagsozluk icin,
ne de haksızlıklara karsı gelelim.
boynumuzu bukup entry girelim.
hem çok fazla ortalıkta görünmeyip hemde (#420900)deki gibi günlerce haber veya cevap alınamayarak oluşan tepkidir.

herkes kendi kafasına göre hareket edip,canının istediğine göre işler yapmaktadır.
moderatörün dikkatini çekmek istenmesi durumudur. şöyle ki;

(bkz: denizli de deniz var sanmak)
(bkz: biri bunları durdursun)
benim de moderasyona vermek istediğim hedehudu*. verme sebebine gelince de kardeşim eger özel mesaj ile küfür etmek normal bir olaysa bende de çok ojinal küfürler var bende ederim. eger o özel mesajlar bölümündeki "x" oraya boşuna koymadıysanız basıldığında da gerekeni yapın.

(bkz: moderasyon x olsun ben ona basıyım)