bugün

solisti Fatma Turgut, gruptan ayrıldığını açıklamış.

http://www.posta.com.tr/m...bu-dagildi-haberi-1229774
dağılmamış olan grup. muhtemelen hikayelerini bildiğim için asla da dağılmayacak olan grup. Can'ın grubu kurup bugünlere getirirken harcadığı emek böyle bir çırpıda atılacak birşey değil.
2017'de yeni albüm yapacaklarını söyleyen şimdilik muhtemelen yılbaşına kadar özel sebeplerden 2 parça halinde deli gibi çalışan rock grubu.
Grubun söz yazarı,bestekarı,bass gitaristi can temiz bir süredir kız arkadaşı ile amerika'da şarkıların birçoğu hazır, iletişim üst düzeyde.
Fatma turgut'un ilk single'ı dahi can temiz'in şarkısı o nedenle ayrılığa dair ipucu bile yok.
Fatma'nın Ankara konserinde oradaydım, öyle bir şey denmedi,söylenmedi.
her ne kadar ilk dinleyişte bir girlband gibi gelse de 3 erkek 1 kızdan oluşan grup.
Levla'nin hikayesi albumundeki butun sarkilari harika otesi olan muzik grubu. 2
Zor bir dönemden geçtiğim için şarkılarını dinlemeye korktuğum grup değmesin ellerimiz hiç bu kadar acıtmamıştı.
dağılmışlar ya la.

http://medyanoz.org/Haber...23/MODEL-GRUBU-DAGILDI-MI-
görsel

Dağılmıştır.

Beybi!
11 yıl dayanabilmiş Türk alternatif rock grubu.
görsel
türk milleti adına üzücü haberdir. bize ne amk. evet.
Bir Üst modelini cikartirlar artik.

Zaa.
Saman aleviydi zaten. Besteleri gitarist eleman yapıyordu sanırım. Bir iki bestesi hariç gerisi tırt bestelerdi.
Dağılmalarına neden olan ne varsa, kim varsa hepsinin ellerinden gözlerinden öperim. Fatma turgut insanının sesi çok güzel ama onlar ne boktan şarkılardı yarabbi! Türk müziğinde bir devir kapandı çok şükür.
görsel
müsadenle bu gece dağılmak istiyorum deyip dağılmış gruptur ama helal olsun esaslı grupmuş. dediler ve yaptılar. fatma turgut her türlü yolunu bulur, türk rock müziğinin 4. büyük kadın rockçısı olur.

affet bu gece bölmek istedim.
overrated bir gruptu.
Dağılmak istiyorum dedi ve dağıldı.
Üzüldüm lan,niye dağıldılar ki yani gayette dinlenen bir gruptular,çokta güzel anlaşıyordular demekki bir yerde birisi kazık attı.
Neyse ki fazla bokunu çıkarmadan azalarak bitmiş balon gruptur. Paso ergen kitleye yönelik müzik yaparsan olacağı budur amk zaten.
Fatma turguttan her ayrılık şarkısını dinlediğimde ayrılmalarına üzüldüğüm grup.
Fatma turgut olmadıkça bir anlam ifade etmeyecek olan grup. Biz model'i Fatma turgut'la sevmiştik, onsuz bir anlam taşımıyor şahsımca.
bundan herhalde 7 sene kadar önermişti bir tanıdığım bu grubu, daha doğrusu radyoda çıktığında övmüştü. tabi o yaşlarda bir erkeğin pek de ilgisini çekecek değildi.mount and blade falan oynardım o yıllarda . ama şuan hoş şarkıları olduğunu (bkz: sen ona aşıksın) farkettiğim
ve dinlediğim gruptur. dağıldı falan diyorlar hayırlısı olsun demeli ne gelir elden.
başıma bir iş gelmeyecekse dağılmasına sevindiğim ve tüm şarkılarının aynı ritim ve sözlerden oluştuğunu düşündüğüm vasat ergen grubu açık ve net.
çoğu rock grubu gibi unutuldu gitti. pembe mezarlığı ciddi ciddi dinlerdim.
son zamanlarda çok hoşuma giden ve sürekli dinlediğim müzik grubu.

değmesin ellerimiz, pembe mezarlık, mey, sen ona aşıksın.

hoş söylüyor, güzel çalıyorlar.

[edit: grup dağılmış amk. maşallah dediğimiz 3 gün yaşamıyor.]
Dağılmamalıydı en sevdiğim müzik gruplarından biriydi.