bugün

minibüsteki kadın çoğunluğunun değer ve kıymetini anlayabilmek için önce çoğunluğun erkek olması veya yanınıza terli bir erkeğin oturması lazımdır. aman allahım bugün çok net yaşamış olduğum hadisedir kendileri. sabah minibüse bindiğimde minibüste bi güzel kokular bi sakinlik, bide minibüsün açık camından gelen o serin rüzgarın bakımlı kadın kokusuyla karışıp burnuma gelmesi zaten fevkaladenin fevkinde bi durum yani o derece.sanarsın bulutların üstünde thy ile yolculuk ediyosun. hemide buzınıs kılas. ama gelelim saat 3 sularına. minibüse bindim binemz olaydım. akabinde yanıma orta yaşın çok az üstüne kel, hafiften kilolu bir adam oturdu. oturmakta ne oturmak, anında o koku burnuma nüfuz etti. ama ben hayatımda öyle ter kokusu görmedim. cam kenarında oturuyorum yaklaşık yarım saat dışarıyı izledim hareketsizce. boynum tutuldu arkadaş. hııı birde mevsimlerden yaz ise daha çok dikkatli olmak lazım. birde oturduğunuz tarafta cam açılmıyorsa bittin sen ya.
minibüsler tıklım tıklım ya zevk alıyorlardır büyük bir ihtimalle. kadınlar şeyinin, ağzının yani, biliyorlar he...
amaçları zaman boşa gitmesin diye minibüste kitap okumaya çalışan gencin yanına iki kadının gelmesi ve genci isyan ettirecek seviyeye getirmeleri.