bugün

beğendiğim logodur.
fena değil ama eskiye göz alışınca yeniyi kabullenmek zor olur.
eğitim aynı
öğretmenler boktan
öğrenciler yeteneksiz
her yil binlerce kişi 0 (sıfır) puan alıyor..

yani önemli olan logo değil zihniyet değişmeli miirim zihniyet..
Eğitime yeni bir soluk getiren logodur.
Eğitim sistemini değiştirmek yerine logo ile uğraşmak. Anca mal mal şeylerle uğraşsınlar.
Güzel ama eskisini daha çok sevdim. Sadeliğe fazla düşkün olduğum için olabilir.
Bunun için kaç para ödediler acaba.
Eskisinden iyi. Eskisi ziraat odası logosu gibi o ne öyle başak gibi bişey var.
Etraftaki yıldızlarla yenilenen sağlık bakanlığı logosuyla beraber düşünüldüğünde cumhurbaşkanlığı sisteminin vurgusunun yapıldığını gösteren logodur.

(bkz: Cumhurbaşkanlığı logosu)

https://goo.gl/images/Qqokgj
sayın reisimizin onayından geçtiğine göre bize poh yemek düşer.

harika olmuş. teşekkürler reisim.
Logodan ziyade mühür tasarımına benzemiştir. Eskisini logo olarak kullanmaya devam edip bunu mühür olarak kullanmaları mantıklı olacaktır.
Bu entry gg olma korkusu ile kaldırılmıştır.
Çok kalabalık bir logo olmuş. Eskisi daha hoştu.
Ne inovasyon ama...
Şimdi şöyle bir bakınca yeni bir logoya ihtiyacı varmış evet her şeye de muhalefet etmeyelim ama daha güzel bi logo olabilirmiş sanki, yine de eskisinden iyi.
Sıkı durun Şimdi çağ atlayacağız. Bekleyin bizi isviçreli bilim insanları, finlandiya, japonya, zamanda sıçrama yapıyoruz.

Boş iş.
eğitim sorunu çözülmüştür.
dağılabiliriz.

not: ha bu logoya kaç lira ödendi acaba?
diğer yeni bakanlık logoları gibi sadece kırmızı renkten oluşan logo.

tasarım güzel. değişiklik iyidir ama renk yüzünden gözlerim kanıyor.
Eski logo kat kat daha güzeldi, ne gerek vardı şimdi buna?
Aklıma küçükken asıl sorumluluğum olan ödev yapmaktan kaçarken lavaboları ikişer defa cifle temizlediğim geldi. Aynısını meb nitelikli öğrenci yetiştirmek yerine farklı şeylerle oyalanması olarak gördüm.
gözden kaçan ayrıntı şu:

defne yaprağı cumhuriyet dönemi kurulan, açılan resmi devlet makamlarının kullandığı bir simge idi.

mesela kara kuvvetleri komutanlığında yurtta sulh cihanda sulh ilkesini temsil eder.