bugün

son günlerde bir çok insan bu gruba dahil oldu. gerek yazmaktan üşenenler, gerekse çocukluğunu onunla birlikte yaşamış arkadaslarımız, abilerimiz bu grubun içine ister istemez dahil oldular.

maykılı o kadar çok severler ki aslında o amerkirakada degil de sanki bir üst mahallenin şarkıcısı, sanki o bir pop kralı değilde düğünlerde çıkan yakın bir dost gibiydi. sanki yıllarca turnelerde ona eşlik etmiş, terini silmiş, wc nin yerini gostermişlerdir.

belkide bu sıcak kanlilik bızım ırkımızın ozelligidir, çok sevdigimiz ama ulaşılması imkansız insanlari böyle bizden biriymiş gibi konuşup anmak belki bizim en sevdigimiz özelligimizdir.

belkide isimleri kısaltmayı cok seviyoruz. o degilde mj iyi adamdi.
jennifer lopez'den j lo diye bahseden insadir ayni zamanda.

(bkz: j lo)
buyuk ihtimalle de recep tayyip erdogan'a da rte diyen insandir.
akranın mı arkadaşın mı nerden geliyor bu samimiyet dedigimiz kişiliktir.
(bkz: özentilik)
çok haysiyetsiz insan örneğidir bu. aynı zümrenin ''götveren'' kelimesini ''gtvrn'' olarak yazdığına tam iki defa şahit olmuş bir kişiyim ben. bu kadar da vahim yani durum, varın siz düşünün gerisini.. nereye gidiyoruz memleket olarak hesab edin artık... (şu son üç nokta çok şık durdu di mi?)
(bkz: geçenlerde maykılla rakı balık yapıyoruz)
daha önce, hey corç, versene borç, olmaz maykıl, yandan kaykıl dememiş ve bunu diyenlere saygı duymayan insan.
özentilik değildir efendim. bu bir kısaltmadır, simgedir. yan yana yazıldığında dünyada aklınıza sadece michael jackson'u getiren iki harftir. bu senelerdir böyle.
feridun düzağaç'tan fd diye bahseden insan ile aynı kişidir.
(bkz: sadece iş arkadaşlarım mj der bana)
MJ ingiliz isimlerinde Em Cey diyede okunabilir.
(bkz: MJOY)