bugün

daü'de ki konserleriyle beni benden almış müzik grubu sağolsun iyi ki böyle güzel bir grup kurmuşlar.
bu akşam saat 9 - 10 arası hacettepe üniversitesi bahar şenlikleri kapsamında sahneye çıkacak gruptur. heyecanla bekliyoruz efendim.
bugun gündüz saat kaçta yola çıksam 21.00'daki konserlerine yetişebilirim diye düşündüğüm grup.*
yağmurlu bir güne, sadece "bu sabah yağmur var istanbul'da"yla değil; bodrum bodrum, sakın gelme, gözyaşlarımızı bitti mi sandın, buselik makamına, vurgun yedim, ele güne karşı gibi muhteşem şarkılarla eşlik eden müziğin üçü biraradası.

ha bir de cidden insan olmak yetmiyor bazen, süpergörl süpergörl olmak lazım bazen.
an itibarıyla trt fm'de canlı performanslarını sergileyen efsane grup. merak edenler için:

http://www.trt.net.tr/Can...x?kanal=RADYOFM&slv=0
görsel
çok severek dinlediğim lakin bahar şenliklerinde umduğumu bulamadığım gruptur.gözyaşlarımızı bitti mi sandın şarkısı vurgun yedirtir adama.
bu akşam kartal meydanında konser verecek olan grup.
30 temmuz 2010 kartal meydanındaki halk konserinde şarkılarının yanında sahne perfomanslarıyla da tam not alan, hele adaşımın iyice coştuğu grup. *
ö olmasa konser sıkıcı olacak, coşturuyor, güldürüyor, hoplatıyor, bağırtıyor, eğlendiriyor, gücü temsil ediyor

f hüzünlendiriyor kimi zaman soloları ile, beyefendi, kibar, aşk insanı; edebiyatı, romantizmi temsil ediyor.

m ise hayran hayran seyret dedirten cinsten kendi yazdığı gibi, hiçbişey yapmasa da gözler onda, su içişini bile göz kırpmadan izlettiriyor. pek çok şeyi temsil ediyor söylemesek de,
evet söylemeyelim nadide entrymin gizemi artsın.
sigarayla pek bir gider...

(bkz: yalnızlık ömür boyu)
--spoiler--
nasıl da birmiş meğer hasretler,
nasıl da mecburmuşuz sabretmeye,
sevmeye, öğrenmeye..
tam ortasındayım yolun,
koşunun ortasındayım.
tam varıyorum ki hedefe,
bir yenisi başlıyor.
bu oyun hep aynı, değişmiyor..
--spoiler--
mazereti olan asabi grup, yardırıyorlar an itibari ile show tv ekranlarında. *
ayrı bu grubun havası bi' ayrı arkadaş, dinlenir bunların yaptığı şarkılar!
müzik kulağa olan herkese hitap edebilen mükemmel müzik grubu. yaptıkları müziği beyenmeyen insan demet akalın, petek dinçöz tarzındaki saçma salak şarkı söylediğini sanan insanların yaptıkları müziğe taparlar.
cumartesi akşamı fasl-ı şahane kapsamında samsun yeşilyurt yanında konser verecek olan, aynı zamanda 18 ağustos sibel can'lı geceler programındaki performansı ile beni benden alan gruptur.
Her bir sarkisi birbirinden guzel ve ozel muzik grubu. sarkilari 30 yillik ama 20 yasindakiler konserlerini doldurup bir agizdan ezbere soyler. en sevilen sarkilarini genelde konserlerde sona sakalayan ozel mi ozel muzik insalari.
dönemleri gereği özellikle beatles'dan etkilenmiş grup. fuat güner'in beatles hayranlığı zaten çok belli oluyor.
başka bir şey var bu adamlarda. güzeller ama daha güzeller, çok güzeller ; bütün gün dinlenebilecek nadir güzelliklerden.
bugün izmir ekonomi üniversitesi'ni resmen inletmiştir. özellikle özkan uğur'un performansı harikaydı. dahası sesimi kısmayı başardılar. *
ayrıca yandım yandım'a bir parantez açmak istiyorum. hocam o ne güzel şarkıdır ya? bulunmaz mı şöyle bu şarkıyı söyletecek biri koca dünyada?
(bkz: mazhar fuat özkan)
(bkz: ali desidero)
(bkz: ele güne karşı)
müthiş bir gruptur efendim yorum yapmaya gerek yok yaptıkları müzik ortadadır.
an itibariyle konserinden geldiğim gruptur. (bkz: adamlar harbi yapmış)
bizim ali pişpirik oynar mfö dinler maç seyreder, ali desidero en güzel parçasıdır.