bugün

yeni sevgili tribidir.
bununla karşılaşan her insan feci derecede sinir olur ama şöyle bir gerçek var ki o sinir olan insan da bunu demiştir.
Cok tanidik gelen mesaj sekli. Surekli telefonuma geliyor nedense.
bir de mşglsn snrm bn ytyrm diyenleri var.*
kıskandırmak için şu cevap verilebilir:

+tamam biz de yatıyoruz zaten.

yesin dursun beynini kız. ehe.
Ergencede sesli harfler kullanilmadan yazilan trip mesajidir.
sevgiliyle araya bir soğukluk girdiğinde ya da büyük bir tartışmanın ardından söylenen yabancılaşma etkili can sıkıcı söz.
mesajı gördüğünüzde gece gece sıkıntıya girmek istemiyorsanız eğer, gelen mesaja bakarak içinizden ''ohoo uyudum ki ben çoktan'' diyip mesaja cevap vermeyin. zira gecenizi ceheneme çevirme gücüne sahip bir trip kapınıza dayanmıştır. bu tarz sıkıntılarla baştan bulaşmamanız en güzelidir. baktın ki bu triplere girebilecek kapasitede bir insan evladı, ondan uzak dur. ayık ol! gelmeyin böyle oyunlara. hadi bakıyim.
biri mesajlarımı mı okuyor lan tepkisi verdirtecek ifade. eminim ki yüzlerce yazara oldukça tanıdık gelmiştir.
hemcinslerimden utandığım tek konudur. bir derdin varsa uzatmadan anlatacaksın. gereksiz triplere girmenin alemi yok!
biraz da olsa ilgilenmeyi, özen gösterilmeyi gerektirir bu durum. bakın bakalım ne derdi varmış? sevgili bu, yeri gelir bebek gibi olur yeri gelir anne/baba gibi olur. her halinde sevmek gerek onu.
doyum olmaz tek tribim diyebilirim. sabahın 9unda bile söyleyebileceğim en hoş triplerdendir.
(bkz: ergen aşkları)
Çok tanıdık gelen trib. Ben de bir benim başıma geliyor sanıyordum, oysa tüm erkeklerin sorunuymuş lan, bu ergen tribi. Mutlu oldum şimdi.
ilgi görememiş sevgilidir zira sabah aradıgında telefonu klozete atıp ordan uzaklaşmanız gerekmektedir yoksa aynı işlem birazdan size uygulanıcaktır. Acıklama sansınız yada bahane üretmeniz sizin yaratıcılığınıza kalmıştır.
iyi geceler diye cevaplanması gerekir taviz vermemek gerek...
edit: eksi oylamışlar taviz vermiceksin arkadaş belki gerçekten meşgulum olmasam yazarım cevap heralde.taviz vermeyin saçma sapan triplere verenler yüzünden taviz vermeyenler suçlu durumuna düşüyo.
tehlike veren mesajdır.tribal enfeksiyondan şüphelenilir.kendimden biliyorum.
TAMAM iYi GECELER DEMEK MAKBULDUR.
klasik bir türk kızı repliğidir.
-so you're busy.. okay i m gotta go sleeping. goodnight .S

yok lan harbiden de olmuyormuş. aynı gıcık etkiyi bırakmadı. bu söz ancak ve ancak türk kızlarına aittir.
karşı tarafın mesajına 1 dakika 15 saniye geçtiği halde hala cevap vermemişseniz, duyacağınız muhtemel cümledir..
Soylenilen buysa da kastedilen bu degildir. MAksat ima yapmaktir. Aslinda 'sen nasil bana cevap vermezsin, nasil benden önemli işim olur, bir daha benimle konusma'dir.
iyi geceler yerine de git yat zıbar gerizekalı falandir ama neyse.
gereksiz ve sıkıcı,saçma bir cümle.
-adam gibi isin varsa soyle, yazmiycaksan da ne bekletiyosun beni bok kafali,

Demektir.
aradaki sesli harfler çıkarsa daha tehlikeli olabilecek durumdur. uzun haliyle sabaha barışılır çok büyümez. *