bugün

Atatürk üniversitesi mezunu olan türkiyenin en başarılı genel cerrahlarından hemoroik, sinüs plonöidalis tedavilerinde çok başarılıdır.
türkiye'de hemoroid vb. problemleri kesin olarak çözen bir doktordur. tam anlamıyla karikatürlük bir tipi vardır. onca sıkıntıyla ve beklentiyle gittiğiniz muayenehanesinde kendisini gördüğünüz zaman bu ne amk dersiniz. muayenehanesi ankara kocatepe camiisinin karşısındadır. allah düşürmesin, ama muayenehanesine girdiğiniz zaman ülkenin dört bir tarafından gelen hastalarla karşılaşırsınız ve ne oluyo lan burda dersiniz.

işin garibi, bu şöhretin reklamsız gelmesidir. yani sağdan soldan, hacı kocatepe camiisinin karşısında bi doktor var adam biliyo işi yaw, sözleri ile kendisi ankara'da vergi sıralamasında hatırı sayılır dereceler elde etmiştir. hakediyor mudur, sonuna kadar.

bu dertten muzdarip kişiler bir an önce kendisinden randevu almalıdır. eğer bir değişiklik olmamışsa standart ücret 800 liradır. hoş, kendisinin 80 küsur yaşındaki hastalarla da başarısı vardır ama işi geciktirmemek ve riske girmemek gerek. sağlık önemli.
nam-ı diğer egzozcu mevlüt.
Çarşamba günü ziyaretine gideceğim 1200 tl ücreti olan kişi.
aldığım duyumlar pazarlığa yatkın bir kişiliği varmış.
hadi mevlüt göreyim seni.
yarın kendisi bana operasyon yapıcak sanırım, kendisi ile tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

edit: tam 2 hafta oldu düzeldim sayılır ama sıkıntılı geçmedi dersem yalan olur. genel olara evet önerebilirim hastanelerdeki normal cerrahi ameliyatların yanında daha başarılı denebilir.
nam ı diğer egzozcu mevlüt.

hemorid, kıl dönmesi, anal fissür gibi sağlık sorunlarında yüksek ihtisas sahibi dr.

olay şöyle gelişir sevgili yazarlar...

yaklaşık 20 gündür hemorid rahatsızlığım nedeniyle evde biçare sancılar çekmekteydim. sonra arkadaşımın, afbuyur götçü mevlütü yani einstein görünümlü doktorumuzu tavsiye etmeleri üzerine ilkin ciddiyetsiz karşılasamda sonra araştırmalarım sonucunda işinin ehli, farklı yöntemleri olan, suya sabuna dokunmadan problemi 15 dakkada çözüp hastayı eve paketlediği bilgisini edindim. ve iki farklı hastasına telefonla ulaşarak teyit ettim.

5 şubat'ta kendisini aradım ve yarın için randevu talep ettim.
not: akşam 18:00'dan sonra cep telefonundan ulaşabilirsiniz.

t: hocam merhabalar...
h: merhaba
t: nasılsınız?
h: öğümhım (sadede gel göt oğlanı)
t: efendim şimdi hemorid problemim var ve sanırım 4. evre bu ko...
h: tamam gel hallederiz!
t: hocam şu randevu işini nasıl ayarlarız?
h: gel sen öğümmğö
t: yarın gelebilir miyim hocam?
h: gel
t: şehir dışından gelece...
h: gel dedik oğlum gel.
t: peki efendim iyi günler
h: dit dit dit...

bıraktığı ilk intiba, kumar borçları yüzünden herşeyini kaybetmiş, karısı evi terk etmiş, oğlu bonzai bağımlısı ve üst komşusu köpek besliyor diye uykusunu alamamış mağara sakini olsada, görüştüğümüzde bu ilk intiba daha naif bir hale dönüştü.

gecesi uçağa bindim ve ankara'da oldum.
sabah 9'da kocatepe camiinin tam karşısında olan muayenehanesine gittim. muayenehane oldukça mütevazı, çalışma şekilleri ve çalışanlar amatör, hijyen konusunda ciddi sıkıntıları olduğu hemen gözüme çarptı. fakat bekleme salonunda bir kaç hastasıyla iletişime geçtikten sonra einstein görünümlü bu tonton ihtiyarın bir dahi olduğu fikri dahada güçlendi.

yaklaşık 2.5 - 3 saat bekledikten sonra ismim okundu ve odaya alındım. hoca oldukça babacan ve sevimliydi. ve ağzında yunan halk müziğine ait olduğunu düşündüğüm bir eseri mırıldanıyordu. hiç bir bok anlamadım ama sesi hiç de fena değildi.

çatala çıktım. ve 5 dakika süren bir operasyon geçirdim. bu 5 dakika çektiğiniz ağrıyla orantılı olarak 1 saate tekabül etsede operasyonun 5 dakika sürdüğü gerçeğini değiştirmez.

operasyondan sonra einstein görünümlü tonton, bir kaç fiziki şaka da yapmayı ihmal etmedi tabi. en ürkütücü olanı ise, çükümü tutup koparimmi lan?! demesi oldu. ne korkuttu amk delisi.

sonuç: tampon nedeniyle 12 saat yürüme problemi çektim. tampon çıkarıldı ve şuan gayet iyiyim. ağrı sızı yok, kanama yok.

notlar;
-ücret 2.200 ve pazarlık yok.
-operasyon yöntemi nedir tam olarak bilinmiyor. ve paylaşılmıyor.
-dr, nasıl bir operasyon geçirdiğinize dair detaylı bilgi vermiyor. kurtuldun oğlum dedi ve saldı.
-bazı tavsiyeler dışında, yaşamınızın normal seyrine devam edebilirsiniz.

bugün operasyonun 2. günü.
önümüzdeki günlerde giriyi güncelleyip bu rahatsızlıkla boğuşan arkadaşlara rehber olmayı umut ediyorum.

konuyla ilgili sorusu olan hiç çekinmeden sorabilir.

hepinize sağlıklı yaşam diliyorum.

Edit: 5 ay bitmek üzere. Olay mahalinde dönem dönem büyüyen bir şişkinlik dışında rahatsız edici bir durum yok. Kesinlikle ağrı sızı kanama yok.
güncel Önemli Başlıklar