bugün

bizim ülkede çoktur. böyle özentilikleri yavşaklıkları bırakın, metro tabelasını okuyun. yıl 2016, daha hala kartal'dan sonra soğanlık olduğundan haberdar olmayanlar var.
hava atmaya calisan kezbanin ya da kulturluyum pozu kesen kronun biridir muhtemelen.
bir gundeki butun dakikalar cope girdi de insanlarin sikis tikis oldugu metroda kitap okumak mi kaldi?
yemin ediyorum birgun elimde kalicak bunlardan birisi.
hayatta öğrenmek istediği şeyler ülke gündeminden öteye geçmeyen, tek derdi insanları eleştirmek olan hastalıklı bir birey değildir. işi vaktinden çoktur, her anını değerlendirmek ister. siz gibi çomarlara da dert olur, biraz da siz okuyun kör cahiller ya.
sov pesinde kosan embesildir.

baska zaman kalmamis gibi metroda kitap okuyacam diye sekilden sekile girerler.

ulan ayakta gidecek yer yok, bu dallamalar kitap okuyor.

gidecegin yarim saat yol illa o kitabini gozume sokacak.
Halbuki kitap okuyanın bunları siklediği falan yoktur. Ama bunlar kompleksli olduğu için böyleler.

"Son okuduğum kitap cin ali be hüehueü" diyerek kenar mahalle kızlarına şebeklik yapıp güldürmekten mutlular.
metroda hep 2 durak gittiğim için beni ilgilendirmeyen yavşaktır.
ben daha çok sağında solunda oturan kişilerin kitap okuma çabasına bitiyorum.
karı izlemek bazılarına daha keyifli geliyor.
Sonda ettiği küfüre kadar desteklediğim kişinin yorum yaptığı hededir. Hani ne bileyim insan kitap okuyan Ada'mdan daha bir dinginlik,daha bir edep terbiye bekliyor. Ben kültürlüyüm deyip de ardından basarsan küfürü eksi yedikten sonra bağırıp çağırmazsın.
Özentidir çoğunun amacı hava atmaktır otobüste okursunda metroda okumak nedir kardeşim adam iki durak sonra inecek kitabı açıyor orada o kitabı 10 dk okuyacaksında ne anlayacaksın git evine 10 saat oku.
anlamadığım şey okumayanlara giren çıkan ne. istiyorsa bi kavanozun içinde okur. binme eğer hoşuna gitmiyorsa.
istanbul da 8:30 - 17:30 çalışan ve günde en az 3 saat yolculuk yapan insanın, yolda geçen sürede yaptığı en doğru eylemdir. Diğer türlü çekilmez bir trafik - insan kalabalığı. Bir de bu sürede saygısız insanların davranışlarını gördükçe sürekli artan stres kat sayısı yerini okuduğun kitapta ki huzura bırakıyor.
Çalışkan kimseye inek diyen bu milletten başka türlüsü beklemez. Hatta bazıları kitap okuyan erkeklerin kız düşürme amacı olduğunu iddia ediyor. Bu insanlar, küçük insandırlar. Hayatlarını ot gibi yaşarlar. Bir amaçları yoktur. Tek amaçları doymaktır.-midenin doyması, cinsel doyum vs.- insan olmanın misyonudur okumak ve düşünmek. Küçüksünüz efendim küçük. Ek:Okuma yazması olmasa dahi okuyana saygı duyan, düşünen insanları küçüklükten münezzeh tutarım. Onlar elleri öpülesidir. Okuyup da kibirlenenler de bu düşünmeyenden farksızdır.
adam gibi adamdır.Ulan hiç mi utanmıyonuz insanların her yaptığına laf söylemekten?
Bırak özenti olsun. Kız düşürmek için yapsın. Kitap okuyor adam bazı felsefecilere göre olan olaylardan çok olayın sonucu önemlidir. Erdemli davranış olmasada kitap okuyan biri keşke sende kitap okusanda çeneni kapayabilsen.
birilerine hava atmaya calisan ozenti bir kopektir.

adim atacak yer yok bazi dingiller g.t kadar yerde kitap okuyor. yersen. ya sabir arkadas. yarim saat sonra ineceksin zaten 2 dakika kulturluyum imaji vermesen olur musun ? neyin savasini veriyorsunuz lan siz ? bu kadar arsizligin luzumu yok.
metro da karı-kızın orasına burasına bakan takım elbiseli ciks barzolardan iyidir.
kitap okuyormus gibi davranan sov pesindeki dingildir.
bunlarin bazi versiyonlari ayakta falan okumaya calisir kitabi. yani bu kadar gotunuzu yirtacaginiza evinizde okuyun kitabinizi. elinize ne geciyor ? kizlar size bakip vov vov vov vov ne kadar kulturlu bir adam diyip seks mi teklif ediyorlar?
okumasa da bi bahane bulursunuz.

boş beleş amaçsız orospu çocuğu dersiniz.
Bazılarımızın boyun fıtığı sebebi. Kitabın adına bakmaya çalışmak ne kadar zor biliyor musunuz? Şekilden şekile sokuyor insanı.
Senin gibi düşünenler kitap okuma ortamını sadece kütüphaneden ibaret sayıyor, evet.
Lan siz onu bile yapmıyorsunuz..
mal gibi telefona giren amale cahil yazar beyanı.
Off yine bir güruha dahil oldum allahım ne süper.
Bir eylemdir.
metroda 15 dk dan az yolculuk yapan kişilerin yapacağı tespit.
metroda uzun süre bulunan ve orada canı sıkıldığı için kitap okuyan biri olabilir. günde 1 saatiniz metroda geçiyorsa ve öğrenciyseniz, elinize geçen bütün zamanda kitap okursunuz.

edit: nerede okuyacaksın diyorsan. metronun çokta dolu olmadığı saatlerde sırtınızı duvara yaslayarak yere oturur kulaklıklarınızı takarak müzik eşliğinde kitap okursanız kimse siklemez. hayır yani, kendimden biliyorum.