bugün

Hayatta bu kadar bir insan nasıl dönebilir lan.

Tarihe böyle geçeceğime 1 dk daha yaşamayayim daha iyi…
Kayserili.
Anladınız siz onu.
Vay be...
insanin gorusu her ne olursa olsun onu kaliteli yasamasi onemlidir. bir kere sozunden donup ozunden sapan insan suphesiz bunu defalarca kere daha yapacaktir.
Emeğinin karşılığını bugün almıştır.

Bir mevki makam vaadi, aninda değiştiriyor milleti.
Bıyığa bak puhaha
görsel
Dünyanın bile dönebileceğinin en büyük delili.
Bizim atatürkçü düşünce derneğinden arkadaşların bir ara cumhurbaşkanı adayıydı. Hey gidi.
Yolun açık olsun, Türkiye’ye yelken sporunu sevdiren adam.
görsel
Hahaha hahaha ulusalcılahahaha.
Metin feyzioğlunu günahım kadar sevmem ama yukarıda verilen bilgi yanlış.
Sadece soyadı benzerliği.
damat ferit tarafından sivas kongresini dağıtmak ve katılanları tutuklamakla görevlendirilmiş fakat becerememiş olan ali galip (feyzioğlunun) torununun oğludur.
ali galip olayı nutuk'ta atatürk tarafından da anlatılır.
https://www.biyografya.com/biyografi/2721
https://abcgazetesi.com/a...in-fevziogluna-100-122158
https://tr.m.wikisource.o...m/Ali_Galip_H%C3%A2disesi
Uf olmuş.
Sevdiğim isimlerden biri olan Pkk yandaşlarını zamanında söylediği sözlerle delirtmiş biridir.
Sadece o değil akp de kaybetmiştir seçimde.
bu eleman daha önce çok sıkı bir muhalefetti. sonra ne oldu da "siyasal islamcı avukatı" olarak anılmaya başlandı anlamadım.
troller iftira ata ata bir hal oldular.
tarih onu dönek diye hatırlayacak ama ona kızamıyorum ve onu eleştiremiyorum, çünkü; her insanın bir fiyatı (örn: benim fiyatım bir tatlı tebessüm olur) vardır.
umarım değmiştir.

hatırlayın, kongre kararı alan barolara seçim iznini pandemi gerekçesiyle engellendi ama lebaleb akp kongreleri mitingleri oldu.
feyzioğlu açıp ağzını tek laf etmedi.
baroları böldüler parçaladılar yetmedi delege sayılarını düşürdüler.
yine feyzioğlu kemküm...
iktidar feyzioğlu'nu mümkün olduğu kadar başkanlıkta tutmak için elinden geleni adaletsiz olarak yaptı. koskoca yargının bir kanadı olan barolara kanarya severler cemiyeti, avukatlara da kanarya muamelesi yapıldı. avukatların anayasal protesto haklarını bile kullandırmadılar, ankara'aya sokmadılar terörist muamelesi yaptılar.
hele ki adalet yürüyüşüne katılmaman; adalet istemek, bunun için yürüyüşe katılmaya siyasi bir eylem demen.
adalet isteyenin, haksızlığa uğrayanın dinine kimliğine ideolojisine partisine ırkına cinsine bakılır mı?
adalet isteyen çemişgezek spor kulübü veya kurufasülye severler cemiyeti ya da bir siyasi parti olsun. sen mesleğin gereği buna katılman lazımdı.

sahi be feyzioğlu...
inşallah değmiştir, biraz daha o başkanlık koltuğunda kalmaya...

https://www.haber7.com/gu...itiraf-cok-sukur-degistim
Cem Gariboğlu'nun avukatı olabilir. Çünkü Hukuk devleti'ne göre katilin de caninin de kendisini savunacak bir avukatı olmalıdır.

15 Temmuz 2016'da elbette ki devlete, millete karşı işlenen bu ihtilal kalkışmasının karşısında bir şeyler söyleyecekti. Sonuçta hukuk devleti'nde bu tip olaylar olmamalı. ihtilalin olduğu hiçbir ülke yoktur ki adalet ve hukuk sistemi yara almasın. Bu konuda konuşmasının da bir sakıncası yok...

Ama...

AKP'yle paralel düşünceleri dile getirmeye başladıktan sonra o Barolar Birliği başkanlığını devam ettirsin diye ağzını açmadı ya... Bütün o lafları of diye söndü. Barolar Birliği seçimleri ertelendi, Barolar bölündü, Bölünen Barolara delege hakkı verildi, muhalif baroların delege sayısı düşürüldü ama Metin Feyzioğlu bu konularda hiç hukuk devletinin üstünlüğü ile ilgili bir kelam etmedi. iktidar bu konuda suyu yatağına koyacak kanunlar çıkarmış olabilir ama çıkarılan bu kanunların adil olduğuna inanıyor mu sadece ?

Adı altında yazılanları ilk entry'den itibaren şöyle bir okuyun. Bir anda 180 derece nasıl ve neden döner bir adam. Bu ülkede anayasa mahkemesi kararlarını bile takmadılar da ağzını açmadın be Metin Feyzoğlu. ibretlik olarak hep hatırlanacaksın. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin. Ne düştün be Metin Feyzoğlu...
bazı şeyler değişmez.
görsel
Yerine geleni tanımıyorum. Varsa veya olursa bir yamuğu, yanlışı ona da lafımız olur.

AKP bu ülkede adaleti hepten yok etmiştir. Bir ülkeye yapılabilecek en büyük kötülük budur. Bunu yapanlara her ne gerekçeyle olursa olsun destek verenin mazereti kabul edilemez.

Yandaş tayfası ve bir takım kişiler tutturmuşlar bir hdp, pkk gidiyorlar. ikisinden de nefret ederim ama devlet gücünü elinde tutup, adaleti yok edenlerden ettiğim kadar değil. Diğerleri ateş olsalar cürümleri kadar yer yakarlar ama devlet gücünü elinde tutup, adaleti yok edenler ülkeyi yok ediyor, milyonlarca insanı soyuyor, milyonlarca insana acı çektiriyorlar.

Bakın kim konuşuyor şurada:

https://www.haberler.com/...pkk-kadar-7084124-haberi/
Yerine gelen "pkk'lı değilim ama" kafasında biri.

Metin feyzioğlu her perotürkçü gibi balataları sıyırdı ama en azından helin bölek gibi haini anacak biri değildi.
türkiye baro başkanının cem gariboğlunun avukatı olduğunu bile bilmiyordum şeytan kendi öz süretiyle ülkenin gökyüzündeki tahtına oturmuş resmen.
Yeşil pasaport rüşveti karşılığında davasını, daha da önemlisi adaleti satan dönektir, düşkündür.

Fakat vatansever avukatlarımız rüşvete itibar etmediler, gereğini yaptılar.

Tabi hdp'den bile bölücü olan hastalıklı akp kafasının paralel baro oyunu da tutmadı.

işte görüyorsunuz, türlü oyunlarınız, çakma avukatlarınız sizi kurtaramadı, kaybetmeye mahkumsunuz.
Stepne patladı gitti bence.