bugün

süper 3'lüleri vardır bu insanların..

ne dinlersin?
metal
kimi?
metallica.
hangi şarkısını seversin?
nothing else matters. abi süper şarkı yapmış adamlar yaa.

metal metallica nothing else matters üçlüsü derim ben buna..*

adında metal geçtiğinden herhalde metallica'ya olan bu bağları.
bele kızgın kumlardan serin sulara atlama hissi verenlerdir. bele çemçük çemçük söylerler bir de iletisine metalica dinliyorum yazarlar tek l ile onlar tam kırmızı kartlıktır.
insanı metallica dan soğutmasa da ola orta söylemekten utandıran insn modelidir.

(bkz: metallica dinliyorum demekten utanmak)

ayrıca saygı duyarız. aslında çok da yanılmamaktadır.

(bkz: forza metallica)
metalle işi olmayan insandır. bu yanlışını öğrenirse de, utanması gerekmez.

(bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)
(bkz: topu sadece ibne sanan insanlar) * *
metal müzik diye nu metal dinleyenlerden daha çok zevke sahip olduklarını düşündüklerim.

bu kişiler genellikle metallica dan yola çıklarak kendilerini bir tarza bırakırlar. sonunda doğru yolu bulurlar. ama özentiyse eleştirin.
densizleri de mevcutmuş bu sanıcı topluluk arasında.

ahanda varmış böyle bir şey;
(bkz: metal i metalika dan ibaret sanan densiz)
(bkz: sivilceli lise gencligi)
Metal müzikten bihaber olan tiplerdir.

hödüt: imla.
(bkz: kara cahil)
Metal dinleyenlere aynı zamanda psikopat gözüyle bakan tiplerdir.
(bkz: metallicacı mısın)
daha çook yolları vardır.
onlar ki içinde elektro gitar olan her şarkıyı rock-metal şarkısı zannederler.
tamam ben de metal müzik uzmanı değilim, ama nothing else matters ile de metalci olunmuyor.
kültürsüz insanlardır...
black albüm ve sonrasını bilenlerdir. kısacası metallica'nın alternatif rock yapmaya başladığı albümleri severler.
N.e.m. Desen hiç bişey anlamazlar bu tipler. Ve felsefesinin f sini bilmezler. Geçenlerde gitar çalan bir arkadaşın etrafında bir grup kız gördüm çoçuğa paso nem çaldırıyorlardı. Yazık... Çok yazık...
metal müzikten anlamıyorsa ya da bilmiyorsa üstlerine gidilmemesi gereken insanlardır. sonuçta zevkler tartışılmaz. herkes metal müzikten anlayacak diye bi kaide yoktur.

(bkz: metal müzik emperyalizmi)
heavy metalin dört şartından birine aykırı olan harekettir.
(bkz: metallica yı abartmak)
(bkz: metal eşit değildir metallica)
(bkz: isim benzerliği)
bunlar, haluk levent falan duyunca da saçlarını savuranlardır.

(bkz: napıyosun!)
metal müziği bögürmekten ibaret sananlar,kız düşürmek için metal müziğe baslayanlar, türlerini bilmeden her birini aynı kefeye koyanlar. tabulanmıs kelime gruplarnını baskasından duydugu sekilde aynen lanse edenler. sorsan o parcanın kime , ne zman ne amacla yazıldıgını bilmeyenler,media playerında sürekli aynı kişinin tek sarkısını calanlar (he bu değildir ki takıntılı olanlarıda katıyorum ı ıh değil bunlar baska cins tek sarkı tek adam felsefesi) ve metallicadan baska içinde metal kelimesi gecmediğinden midir? bilenmez adam yerine koyup saymayan dinlemeyen süper metalci! insanlardır.
metallica'nın ilk iki albümü dışında (thrash)metal müzik yapmadığını bilmeyen insan modelidir, bu insanlar anlaşılamayan nedenlerden ötürü müzik muhabbetine girmekten de kaçınmazlar ve sonra metalci olan insanı hatta ve hatta metallica'dan kendisi gibi yaratıklar yüzünden nefret etmiş insanı metalikacı yapar çıkarlar.
(bkz: embesil)
edit: ayıp oluyo ama liseli falan.
arabesk müzikten vaçgeçemeyen insan topluluğudur. saygı duyulur, sularından içilir, ekmekleri yenilir ama kesinlikle müzik muhabbeti yapılmıcak insanlardır.
(#4512874)
ayrıca konuyu bir örnekle pekiştirmek gerekirse,
metallica'nın hiç bir şarkısını insanların kendini kaybedercesine hep bir ağızdan söylediği ve gaza geldiği duyulmazken, babalar babası maiden'ın fear of the dark ( ki maiden'ın gayet normal bir şarkısıdır) adlı şarkısının canlı kaydı herkesin aklında olup her grup çalarken aynen o canlı formattaki gibi çalmaya çalışır.

(bkz: seyirci ile iletişim)
(bkz: and you)
ayrıca bu konu başlığındaki otuz birinci entry olup buradan hala taskafacı metallica zihniyetindeki arkadaşlara hediyemdir.
(#4550372)
çok ta kötü bir şey yapmıyordur da başkaca gruplar da var tabi. abiler, ablalar zaten bahsetmiş. ben etmiyeyim.

bir de şu var,

sözlük yazarlarının çoğu da, metali metallica'dan ibaret sanıyor sanırım. en çok entry metallica başlığına girilmiş..

bir de, serdar ortaç lafı geçmiş başlarda ki, bursa'da bulunan ağır metalci abilerimizin bazılarının gizli gizli serdar ortaç dinlediğini de gözlerimle gördüğümü belirtmek isterim.