bugün

at gitsin, gelirse ikinize gelmezse ekime der geçersin.
Atayimda kurtulayim içimde kalmasin dediğim durumdur.Takarsa o bilir takmazsa Allah.
Kafaya takılmamalıdır aslında mesaj atsan en fazla ne olabilir ki düşünmek en mantıklısıdır.
at at biz bizeyiz.
Ufak at denilesidir.
günlerce düşünüp bir arada bir derede kaldıktan sonra tam atacakken o kişiden gelmesi daha bir hoş oluyor.
iyi ki atmadım lan ağır olayım az dersiniz. *
sonuçlar ' at ' seçeneğini göstermektedir. bak hâlâ kararsız bırakan eşik.
atıp cevap alamayınca yerini pişmanlığa bırakır.
Gecmedigim esiktir. Karsi taraftan mesaj almadan asla mesaj atmam. Prensip meselesi. Atilmasinida tavsiye etmem.
sonucu belli eşik. sakın atma amınakoyim. peki yazıp hoplatacak sinirini.
An itibarıyla içinde bulunduğum eşiktir. Şimdi mesaj atsak, ilgiyi çok belli ederiz.Aceleci olmamak lazım. Atmasak, kız birini bulur mu bulur, içimde büyük bir kurt.
Çaresizim sözlük
Bunu düşünecek aşamada isen karşındaki ile atmamalısın! Son pişmanlık fayde eğlemez gönüle ha!
Atmayana atarlar. Atın.
(bkz: tecrübeyle sabit)
zor bir ikilemdir.erkekseniz kesinlikle atmanız gerekli çünkü kolay kolay hiçbir kız ilk mesajı atmaz.zaten kaybedecek bir şey de yok konuşmanın gidiş hattından kızın sizle konuşmak istemediğini anlarsınız.ayrıca konuşma sırasında siyasetçiler gibi yüzsüz,yağcı ve göt yalayıcı olmayın.
Kaybedecek bir seyin yoktur sozluk. At gitsin donuyorsa senindir
gururla pişmanlık arasında ortada kalmaktır.
çaresizliğin vermiş olduğu bir kapana kısılmışlık hali.
inadım da inattır ha.
yüz verdim astarını ister.
olur da gelir tepeme pisler.
neticede insanoğlu bu, bir bakarsın kendini bulunmayan hint kumaşı sanır.
içimdeki kurtları kim zaptedecek?
o mesaj atan yolluyu var ya...
bir dakika o kim?
sen uydurdun.
gördün mü?
offf şimdi napıyor acaba?
sezen de çalıyor.
tam yerine geldik...
http://www.youtube.com/watch?v=vjU-RcwSwO4
domuz! vazgeçtim ne halin varsa gör işte!
her zaman atmanızla yada atmamla sonuçlanan iğrenç bir kararsızlık durumudur.
Genelde bu saatlerde kafa siken eşik. Atmıycam ulan.
atma, o eşiğin arasına kafanı sıkıştırıp pestil yaparlar.
kesinlikle atılması kararının verilmesi gereken eşiktir. ne kaybedersin ki aq. senin mesaj atman da atmaman da kimsenin umrunda değil zaten. sonuç aynı yani raad ol.
Nefis çekiyor işte ama sıkın kendinizi sonu Selamet oluyor.inanin zaman çok iyi bir ilaç çok çok iyi bir malzeme kullanmayı bilin yeter.

Atmadim kazanan ben oldum şimdi ikinci kez uygulamaya aldım evet onda da işe yarıyor. Gurur var ya gurur insana hiçbir şey kaybettirmez kazandırır.
at ne kaybedersin ki ?
atma ne kazanabilirsin ki?
mutlaka geri dönüş olur mesaja ama atmak istemediğim durum.
sonunda pişman olunulan eşik.