bugün

gururuna yenik düştüğünde mesaj atmayarak sonlanan çelişkidir.
eski sevgili olabilir. ancak numarasını değiştirdiyse eğer istediğin kadar kendini bırakabilirsin.*
herşeye rağmen insanın bir türlü kurtulamadığı durumdur.O mesajı atmazsınız ama içiniz içinizi yer.
3 gündür yaşadığım çatışmalardan galip çıkmam sonucunda anladım ki kendini tutmak gerek. atmayınca daha mutlu olacaksın gerçekten bunlar da geçecek.
sonrasında bunu sözlüğe yazıp insanların ilgisini çekmeye çalışmakla sonuçlanabilir. mesaj at, telefon et, ara eve gelsin seviş ama ne olursun bize yansıtma.
sonu mesaj atmayla biten durumdur. o mesaj atılır ve pişman olunulur..
boşu boşuna götü sıkmaktır. aramamak için kendini tut, tanışmamak için kendini tut, yok bakmamak için kendini tut... ee ne işe yaradı peki? kadın/adam sen öyle yapınca bir anda sana daha mı fazla aşık oldu, nedir yani? bırakın bu işleri yahu, içinizden nasıl geliyorsa salın gitsin. rahat olun biraz * .
sırf sen mesaj attığın için cevap yazacaksa zaten kaybetmişsindir.
eğer yok o beni seviyor olur mu öyle şey dersen azıcık iradene sahip ol ve bekle.
her halükarda atmazsan kazanırsın." tecrübeyle sabittir.
gururla gönül arasında kalmaktır. eğer içinizde acabalar dolaşıyorsa, henüz kendini tam olarak tanıtamamışsanız, açılamamışsanız hiç düşünmeyin yazın. iki üç kerede olsa zorlayın. yiğidin başına her iş gelir. mutluluklar cesaretin ardındadır. ama bugüne kadar yeteri kadar kendinizi anlattığınızı, açıldığınızı ve artık topun onda olduğunu düşünüyorsanız boşuna kendinizi ezdirmeyin, kendine saygısı olmayana kimse saygı duymaz. boşuna kimsenin burnunu kaldırmayın kendinize olan güveninizi daha da azaltmayın. saatlerce cevap bekleyeceğinize veya - ama tankut olamayacağını söylemiştim lafını duyacağınıza gidin hasretiniz ve beklentinizle zıbarın yatın. onla bazı zamanlar, kendinizle ölene kadar berabersiniz.
(bkz: sussam gönül razı değil konuşsam tesiri yok)
sakin olun buldum evreka. bütün liraları bilmediğiniz birine transfer edin.
sonra kasılmayın. atacak birini bulamazsanız özel mesajla numaramı verebilirim.*
faturalılara iradesiyle mutluluklar dilerim. zenginin farkı olmalı.
En zor imtihanlardan biridir aslında. Atsan gururuna yenik düşeceksin, atmazsan kafayı yiyeceksin. ikilem arasında kalırsın. Kendini öyle bir zor tutarsın ki, imkansızları oynarsın. Başarabilene ne mutlu!
sevgiyi, aşkı en çok hak eden adamdır, delikanlılığın sınırlarını zorlamaktadır.
samimiyetsizliktir. ancak zorunlu samimiyetsizliktir.

çünkü ne zaman kendin gibi olsan tamamen şeffaf olsan, aptallık olarak algılanan bir nesil arasında yaşıyoruz..
Sonsuza kadar tutulmalıdır.

Atsan karşı tarafın poposu kalkacak.
Sakın atma bırak.

Atarsan da neyse taktik vermicem sonra kapıyorlar taktikleri.
şimdilik yaşadığım durum.

saçmalıktır diyenlere inat, itiraf etmeliyiz ki bazen sevsek de olmayacak düşlerin peşinde koşmamamız gerektiğini bildiğimizden, karşılıklı anlaşıp bitirdiğimizdendir kendimizi tutmaya çalışmamız.

rakı şişesindeki balık olsaydık keşke.
eski sevgilin senin hakkında ileri geri konuşması olayı sonucunda oluşan his.
karşı taraf atana kadar atmayım bakalım ne zaman atacak olayıdır.
allah vermesindir çünkü bazen siz atana kadar karşı taraf atmayabilir.
ne tutuyorsunuz kardeşim diyeceğim ama beni engelleyen her neyse diğerlerini de o his* engelliyor olsa gerek.
hatadır. tutulmamalıdır.
zordur, içinden geldiği gibi davranılmalıdır.
mesaj paketi yapılmadığında kolaylıkla sağlanan durum.
anlamsızdır.

zaten böyle bir durumdaysan kaybedecek bir şeyin kalmamıştır. salıverin dostlar. ne hissediyorsanız, ne düşünüyorsanız yazın gönderin. gerisini o düşünsün. o karın ağrısı çeksin, uyku problemi yaşasın. her şey karşılıklı.
Mesaj atmamak için kendini zor tutarken bir anda yine aynı salaklığı yapıp kendini tutamayıp mesaj atmak. Sonuç: Aynı hayal kırıklığı.
gercek bi irade sinavi olabiliyor bazen.