bugün

(bkz: nasıl edek şimdi)hoş gelmiş.
mervenin yazılarını merakla bekliyoruz, yazssında okuyalım hoşgelen yazardır.
(#17132450) sen yazma mümkünse.
daha çok merveye yazarlar burada. bol bol yazılsın efendim.

edit: vay amısına toplu halde hücum ediyor pezevenkler.
edit 2: kıza hayvan gibi asılıyorlar denilince şimdi de hayvan gibi saldırmaya başladılar. * lan ne vurmasını biliyorsunuz ne de durmasını. höh amk 10 dakkada yılların emeğinin suyunu çıkarttı kız helal olsun iyi ki o organ sende var *. * inciciler haklıymış gerçekten.
edit 3: ekleme yapmadan duramıyorum zira gülme krizine girdim, an itibariyle de şaşkın şaşkın bakınıyor kızcağız çaylak yapmışlar garibimi.*
(bkz: buralar entry dolacak)
(bkz: abazan yazarlar)
merve yazılarına başlamadan önce ifade etmek isterim ki..merve'ye 20-25 gibi gider..
buraya entryler dolacak ama sonuç olarak the viper tanışacaktır gene.
nedense özenti bir türbanlıyı düşündüren bir nicktir. yoksa tanımam bilmem.
o sözlüğe yazıyor sözlükteki abazanlar ona yazıyor.
(bkz: adam gerçekten haklı beyler)
(#17132450) merveokumayazmayiögreniyor. Maşallah efenim hoş gelmiş.
sözlüğün damadı olarak kendisine bir kaç tavsiyem olacak.

-troll olma
-biz ne merveler ne gamzeler ne baharlar gördük.
-aklın sıra feminist takılıp erkek düşmanı gibi bir havan var yapma yavrucum.
-bırak eve giden eve gitsin bara giden bara gitsin öyle "vah vah gitmesin sikerler onu" diye acıma.
-forum tarzı entry girme.
-akp yanlısı olursan karman "kel ali'nin bağına döner.
-akp karşıtı olursan"karmanda güller açar.
(bkz: merve sen yazma bokunu çıkartıyorsun)
geldiği gibi gitmesini umut ettiğim liseli. bunlar nasıl entryler kardeş. git burdan lütfen. büyüyünce tekrar denersin şansını.
(bkz: #17075108)
bana burada nihat doğan muamelesi yapılıyor kitapsızlar vicdansızlar.
çaylak olmuş yazar. nick tercihi sözlükte bayan olduğunu belli etme yollarından biridir ayrıca.
kız olmak la nick6 nın dolu olması arasındaki bağlantıyı gözler önüne seren yazar. git kendini başka yerde ifşa et.
silik olması muhtemel yazar.
An itibariyle sözlükten en hızlı atılma rekorunu kırdığını düşündüğüm yazar.
daha 19 girisi varmış. çaylak olmak için çok çaba sarf etti sanırım.
merve bence yazamıyor.
(bkz: #17075108) cümleyi anacım ile bitirmesi seda sayan'ın akrabası olduğuna delildir.
kızdır inşallah. bunları neden alıyorlar azizim ergenus sözlükus yok mu sözlük sıkıntısı mı var nedir devlet bunlara bakmıyor mu(dvlt bze bqmyr.s.s.s) *
yazar olmak için entry girenlerin entrysini kimse okumuyor demek ki amk yoksa mervecik yazar olmazdı.

altın gününden çıkmış yeni yetme gelin gibi yazar olmuş amk .. bizde nerde yazıyoruz valla moralim bozuldu merve senin ya ben lan neyse.
(bkz: koşun la koşun sözlükte kız var)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar