bugün

bu dünya simülasyon değilse amk...

https://www.youtube.com/w...Mimarsinan%C4%B0limHizmet
Kötürüm mü olmuş dizleri mi kireçlenmiş? Bastonu neden kullanıyor anlamadım.
Sakal, sarık... Fazla şekilci.
Müsmüslüman olmuş. Şova devam ediyor.
Normal bir hayat da mümkün lan Meriç.

Tipe bak *
iyi dans ederdi rahmetli.
Sakalı beyazlayan herkes bu pastadan pay alıyor. Ne güzel memleket. Ben de mi boyatsam napsam amk.
mahmud efendi cemaatine katılmış adını ve tipini değiştirmiş

https://youtu.be/FWglzN3BtUs
ahu tuğba ile şovlara çıktığı zamanlarda nenemin gördükçe kalkıp stir me up şarkısına eşlik ettiği 80lerin hızlı delikanlısı.

görsel
çok güzel dans eder üstad.
Özlenen insan.

Sen gittin ya, şimdi herkes sana benzedi. Yokluğunda her yer Meriç oldu.
ahuuuuuu diye böğürüp saçma sapan figürlerden oluşan dansını özledik reisin.
lan tam da dün aklıma gelmişti. neyse ölmemiş.
ahuuuuuuuuu. aklımda kalan sadece bu .
ahu tuğba'nın eski manitasıdır.
ilaçlarını almadığı zaman tv'ye çıkarıyorlar.
Çocukluk aşkitom.
efsane adam. bu adamın ahuuuuuu diye ortalıkta dolandığı dönemleri biliriz. evet.
az önce bir evlilik programında şarkı söyleyip dans etti. yalnız 90' lı yılların ne kadar ünlü hareketi varsa hepsini yaptı. break danstan, jakson' a uzanan bir yelpazede güzelce saçmaladı. içinde kaldıysa demek. aynı kafadan istiyorum. ne güzel lan.
hiç kimseyi zikine takmadan ve utanmadan,sıkılmadan yaptığı über saçmalıklar nedeniyle kendisine aşırı imreniyorum.
Okuduklarıma göre yine televizyonlara çıkmaya başlamış ekran şebeği.

vakti zamanında evimizin altında sigara dumanından ortalığın doğru düzgün gözükmediği leş yuvası bir ateri salonu vardı. bu sefil mekandaki oyunlar da belli işte; tetris, street fighter ve haggar falan. salonun sahibi keş amca bir süreliğine mekanı devretmişti; kıvırcık saçlı, iri yarı, salak görünümlü bir abiye. bazılarının yalamaya doyamadığı bu genç adam duyduğumuza göre mankenlik yapmakta ve filmlerde ufak rollerde gözükmekteydi. yanında en az kendi kadar salak manken hatunlarla ara sıra uğrar mekanı kontrol eder, çocukların ona yalakalık yapmasından keyif alırdı. burada uyuşturucu satıldığına dair söylentilerin olduğu günlerden birinde polis baskın yapmıştı da bu şapşal adam neredeyse ağlayıp diz çökecek kadar zavallılaşıp polislere yalvara yakara olaydan sıyrılmıştı. biz de ilkokul çağlarında küçükler olarak azar işitmeyerek oradan zar zor sıvışmadan evvel onun bu aciz durumunu seyredip epeyce gülmüştük. sonrasında birkaç gün geçmeden tekrar mekanı eski sahibi olan, gece gündüz sarhoş gezen adama devreden o şapşal tip de bu meriç denyosundan başkası değildi işte.

her ne kadar çok ufak yaşlarda olsam da bu adamın işlettiği bir mekanda bulunmuş olmaktan utanmıyorum dersem yalan olur. çocukluğumun en rezil anılarından biriydi herhalde, o ve çevresindeki salaklıklara şahit olmam...

Nereden hatırladıysam. En kısa sürede bu anıları unutturacak bir şeylerle meşgul olayım iyisi mi. Selametle!
cem yılmaz ın örnek alması gereken komedi ustası.
kendisini en kısa zamanda tekrardan görmeyi temenni ettiğimiz türkiyenin jim carrey si.
bir zamanlar ahuuuuuuuuu diye bağırıp duran kişilik. evet.
herkesin uyuz olmak isteyip olamadığı adamdı. o yüzden insanlar o dönem ikiye ayrılırdı : meriç erkan'ı sempatik bulanlar, ve sempatik bulduğunu itiraf edemeyenler.
müthiş bir adamdı. 100% aklı başında idi. mühendis adamdı zaten. şimdilerde ne yapıyor hiç bilmiyoruz.

survivor'a katılıp hem maymun olup hem pislikte yüzmektense bu adam şaklabanlıkla parayı kıvırdı.
resmi twitter hesabı: @mericerkan55