bugün

O da senden hoşlanmış belli ki. Yoksa niye selam versin değil mi?
arkadaşlar gelin bir şey anlatacağım. üniversite dönemim. yaklaşık bir on yıl olmuştur. ev arkadaşım yolda yürürken güzel bulduğu her bayana laf atardı. laf dediysek üff yavrum gibisinden değil. merhaba, iyi akşamlar... gibisinden. bir gün hava kararmak üzereyken beraber eve gidiyoruz. yine bir bayana merhaba dedi. büyük ihtimal o da bizim gibi öğrenciydi. kız durdu. o da merhaba dedi. bizim arkadaş ğğğsadfds diyerek dilini yuttu. hiç bir şey diyemedi. dondu kaldı öküz. tabi ben topladım durumu. aklımdan bir kız ismi salladım. örneğin aysun. o şekilde soru cümlesi gibi sordum. aysun? yok dedi benim adım aysun değil x diye. kusura bakmayın lisedeki arkadaşımıza çok benzettik te seni. kız güldü. aynen bende dedi. bende bir arkadaşıma çok benzettim. ondan durdum dedi. laflarız diye. şaşırdım bir an onu görünce ama o değilmiş. evet dedim. neyse iyi akşamlar diledik gittik. demem o ki laf atacak cesaret var ama cevap aldı mı göt gibi kalan çok memlekette.
Merhaba seksin yarısıdır.
Vay be . Heyecana bak

Burayı derket.
Bu kadar çabuk düşmesi ile kendisinden şüphe ettirmiş kızdır. Kolay kızlardan hoşlanmam.
Ayıp etmiş selamün aleyküm de zındık adam gibi deseydi belki hava değişirdi. Böyle monoton olmuş kardeş.
hayatın sürprizlerle dolu olduğunu gösteren durumdur.
eskiden çok daha güçtü ancak şimdi o denli zor değil, hele hele daha kuzeye gidildikçe (ukrayna, belarus, polonya) bir esen nelere kapı açıyor bir bilseniz, ancak bilemezsiniz.
Merabana meraba kardeş denmelidir.kiz düşer belki.shsjsjsjs.
olması gereken.
türkiye'de olmadığınızı gösteren durum. burada merhaba dediğiniz kız üstünüze füze atar.
ne yapmaya çalıştığı çözülemeyen kızdır. tam bir sikandal.
merhaba diyen sizi, afallatacak cevap. * *
Deneyelim.

- merhaba belllatrix.
Uff sanane be slk.s demesi gerekiyordu
insanı tahrik eder.
görsel
Sonu evliliğe giden, geri dönülmez bir yola girmektir.
Ayıp etmiştir.

Evet evet evet demelidir.
er kişiyi titretir.
(bkz: evliliğe giden yolun başlangıcı)
görsel
eee damatlığını hangi model seçtin?
karşılık vermesidir.
(img:#2221421)