bugün

Çalıştık öle işte o kadar.
Mevlüt vardı. Kapalı pide, tavuklu pilav, kendinden gecmis mevlut tatlısı,ılık ayran. Ve ben yiyemedim...
Bok gibiydi yeşil yelekli coğrafyaya sövdüm niye güzel kız yok buralarda diye ağladım kezolar heryerde.
berbattı, hayatım boyunca nadiren bu kadar kötü bir gün yaşadım.
Sanal arkadaşlara yöneltilen bir soru. Nasılsınız Ben güzel ve bebeksiyim her zamanki gibi.

görsel
Baştan sona sik gibi öldüm aq yorgunluktan
Yemin ederim bacaklarım titriyo.
bok gibiydi ve bok gibi devam ediyor. son günlerde çok mutluydum. bugün amcam vefat etti ve vefat haberiyle birlikte yıkıldım. moral falan kalmadı. halen inanamıyorum. allah korona'nın belasını versin.
görsel
çok sıkıcı bir gündü.
uyuya kaldığım için girmem gereken 3 dersin vizesini kaçırdım ve hayatta çok başarısız hissediyorum. onun dışında pörfekt.
Agresif geçirdim.
bugün sınavda hocamız canımıza okudu.
Sanal arkadaşlara sorulan bir soru. Nasilsiniz arkadaşlar mutlu musunuz...
Bi tane soru. Gerçi kimse bi sey de yapmıyo full aynı günler ama neyse

görsel
Ne eksik, ne fazla.
görsel
Mükemmel ötesiydi. Sabah içim daralarak gittim iş yerime. Acayip takıntılı bir insanım ve bu benim mutlu ve huzurlu biri olmama en büyük engel. Bunun üstesinden nasıl geleceğim onu da hiç bilmiyorum. Çalışasım dahi gelmiyor kafam hep başka yere kayıyor.
11 de kalktım. kahvaltı yaptım. udemy de biraz kodlama dersi dinledim. akşam toplantıya katıldım. tost yedim. mercimek çorbası içtim.
Uykusuz her gece bu soğuk kahvede
Sabahlarım bazen günlerce rüyalarıma gelme diye hep aynı.
görsel

Günüm çok renkliydi.
Sanal dostilerime yönelttiğim bir soru. Beni özlediniz mi arkadaşlar neler yaptınız.

Ben çok tatlı sarı bir tişört aldım, herkes çok dikkat etsin tişörtlerin yarısını kesip satıyolar çıbıldak mı gezelim bu yaştan sonra.
Bizim günümüzü boşver. Hep aynı. Sen tişörtle foto at. Sözlük beni de kendinize benzettiniz yazık.
Dinlenme konusunda nirvanaya ulaştığım bir gündü.
Herkeslere sorulan soru. Benim zordu.
Ben de anlamadım. Yine işleri yetiştirmeden gün bitti, yeni işler eklenmeseydi iyiydi.
para icin ruhumu sattigim bir baska gun. bu hizla devam ederse 10 yilda emekli olup malibuda siparis etmekten cekindigim meyveli kokteylleri yudumlayabilirim.