bugün

Insanlar ilgi ile karsilasinca, saygili, iyi niyetli birini bulunca neden afallayip kacmakta bulur careyi. Ne yapacagini bilmemek kacmayi mi gerektirir.

Sucumuz ne ki. Iyi davranmamiz mi. Ilgiye alisik olmayan birine ilgiyi hissettirmek mi.

Merak ediyorum.
bazı kişileri merak ediyorum. nasıl bir dünya görüşü, nasıl bir hayat tarzı var; gerçek hayatında da burada olduğu gibi mi, mutlu mu, huzurlu mu...

merak ediyorum.

tanım ise kişinin öğrenmek isteme durumudur.
Aslinda hicbirsey gercek degil. Gerçektenn var degil de bir Ruya mi ??
candan erçetin kişisinin alaycı tonda icra ettiği ve alt metninde sen beni nah unutursun gibi bir mana yatan şarkı.
insanların sevişip sevişmemesiyle neden bu kadar ilgileniyorsunuz?
nasıl bir fikir sağlıksızlığı bu gerçekten merak ediyorum. hiç mi hayatınız yok bu kadar başkalarının hayatıyla ilgileniyorsunuz?bir de hala şunu şöyle yapan "orospudur" gibi şeyleri nasıl konuşuyorsunuz size mi düştü?bunlara kafanızı yoracağınıza bir şeyler üretin, bir şeyler okuyun, kendinize odaklanın. arz ederim.
entrymin konusu ne olursa olsun eksileyen birisi var. kim o ?
Mutluluğun beni bulacağı günü merak ediyorum. Öyle bi gün gerçekten var mı bunu daha çok merak ediyorum. Anılarını alıp kalbimi ne zaman terkedeceksin sen? Galiba en çok bunu merak ediyorum ben.
en güzel candan erçetin şarkısı.
Özdemir Asaf i ilk ah ettiren kadın kimdi merak ediyorum, onun mimari kimdi
Hangi ara bu kadar guzel bir oyunculuk egitimi aldin? Masallah profesyonelsin ha.
bir kaç kişinin hakkımda ne düşündüğünü merak ediyorum.
Arkadasinin "sevgilisine" bu kadar yavsamanin sebebi "ona veriyor banada verir mi ??mantigimi yoksa ellere varda bize yokmuu?? Seklindeki dusuncen mi?? Yoksa bizede ucundan bisey dusermi acaba dusuncesimi??? her 3 durumdada igrencsin.ki kiz tam bi kaltak(bide cirkin) belki faydalanirsin .Ha gayret vazgecme sakin
Arkadasinin "sevgilisine" bu kadar yavsamanin sebebi "ona veriyor banada verir mi ??mantigimi yoksa ellere varda bize yokmuu?? Seklindeki dusuncen mi?? Yoksa bizede ucundan bisey dusermi acaba dusuncesimi??? her 3 durumdada igrencsin.ki kiz tam bi kaltak(bide cirkin) belki faydalanirsin .Ha gayret vazgecme sakin..
macunda ki şeritler nasıl düz çıkıyor.
acaba eski sevgilim ne yapıyor kiminle telefonu yoktu whatsappı yoktu şimdi whatsappı var ne yapıcağımı hiç bilmiyorum durumlar değişti sanırım şimdi benim telefonum yok whatsappım yok neyse Allah büyük her zaman.
mabel matizin de çok güzel söylediği candan erçetin şarkısı. merak edenlere söylemiş.
evrenden bakınca küçücük gözüken bu dünyada bizim dertlerimizi görebilen biri var mıdır?
Neyin kafasını yaşamakta, bu nasıl bir vurdumduymazlık, ne biçim bir karaktersizlik merak ediyorum. O maskeler nasıl bu kadar uzun tutulur yüzde merak ediyorum.
çok merak ediyorum sözlük. acaba o'nun benim aklımdan başlayıp içime düştüğü anların bazılarında, acaba ben de onun sadece aklına düşüyor muyum ?
Cingeneyle yatma uğursuzluk bulaşir derler. Farketmeden Çingenenin biriyle mı yattım büyü mü yapıldı nedir bu uğursuzluk merak ediyorum. Bı hacı hoca bilen varsa varsa mesaj atsın lütfen inanmıyodum ama cidden gideceğim artık.
merak ediyorum düşünüyor musun beni?
hücrende hiç düşüyor muyum aklına?
sarhoş hallerim?
domates çorbasına doğranmış kuru pasta?
sahil, içmeler, saatlerce gözlerine dalışım?
onu mu özlüyorsun yerime şimdi?
unuttun mu beni?
inan çok merak ediyorum.
Trafikte degistirdigin serit niye sen degistirdin andan itibaren daha hizli akar. Bir kalem niye yere dustugunde uzanayamayacagin en uzak noktaya duser. Dedem boyle guzel haci pilavi yapmayi nerden ogrendi.
cümle içinde kullanalım; merak ediyorum seni geri kazanabilecek miyim?
bir de mabel matiz'den dinlemek gerek.
çok merak ediyorum. sormaya cesaret edemediğin şeylerdir. hiç bir zaman soramayacağın soramadığın içinde kendini yediğin sorulardır. sorsan halbuki hiç birşey olmuycanı bildiğin ama alıcağın cevaptan korktuğun sorulardır.