bugün

Keşke bütün tarikatlar yok olsa...
Darısı irili, ufaklı tüm şıh hazretlerinin başına. Cahil halkı, şirk bataklığına sokan soytarilarin, atesi bol olsun.
Depremi kovan, ölmüş adamı dirilten, meleklere saman taşıtan, gözünden ışık çıkaran gavsın demek ki kendisine hayrı yokmuş ;:)
sikindirik bir olaydır. bu ülkede aziz sancar ölse insanlar bu kadar dillerine dolamazlar. şu cehennemde yanacaksınız diyen şeyhinin şıhının osuruğunu koklayan birey olma vasfına erememiş dallamalara sözlük yönetiminin artık bir el atması lazım.
Ömrünü kuran ve sünnet mücadelesiyle geçiren Ehli iman ehli tarık ehli takva bir mürşidi kamil alim vefat etmiştir. Şeyh efendi hz leri rahmetli babamın da ders aldığı bizim de kendisine muhabbet ettiğimiz bir büyük veli zatı muhterem idi. Elbetteki sevenleri ve sevmeyenleri olacaktır. Bu onun cenabı Hakk katındaki değerine zerrece halel getirmez. Allahı seven onun dostlarını da sever. Allah dostlarına buğz edenleri ise yüce Allah sevmez. Kimin hakkın katında ne itibarı olduğu mahşer meydanında belli olur. O yüzden kendi aleyhinize şahitlik edecek sözlerden uzak durun. Bilen bilir. Bilmeyen edep sahipleri susar sükut eder. Allah derecesini âli eylesin, şefaatine nail eylesin, makamını mekanını cennet eylesin, rabbim rahmetiyle muamele eylesin.

Evet alimin ölümü alemin ölümü gibidir. Aleyhinde konuşan Cahildir, cahil alimleri bilmez ve tanımaz..
Eğer allah bunun dostuysa ikisi de benden uzak olsun.
Cenaze törenini merak ediyorum.feto gitti yerine meto gelecek.
görsel
buradaki yazarla küfür eden ortopedi çocuğu, o sakalını bir yerine sokarım senin...
azerbaycanlı dedemin söylediği
gibi " kürtten evliya , avluya koyma " .
kürt nüfusla beraber yaşayınca böyle
vatandaşlar oluyor tabii . artık bütün
hayatımız kürt , arap .
cenazeler kıralı orhan abim de cenazeye gider mi acaba !..
Çok da "şeyhimde" dediğim durumdur efendim. Darısı ona kulluk eden tiplerin başına diyelim, evet.
ateşi bol olsun.

gerçi cennet cehennem de yok ama olsun.

bir vatan haininin daha gebermesi ülke için hayırlıdır.
Allah Kur'an-ı Kerim'de kullarını mezhep adı altında gruplaşmalara karşı uyarmıştır.

Tek bir vücut olacak şekilde bir olun dininizi koruyun kollayın ve en dosdoğru şekilde nesillere aktarın tavsiyesinde bulunur.

Tarikat kurabilirsin. Amenna. Ama bunu doğru yolda değilde yanlış yolda yönlendirmek tamamen dini kullanmaktır. Ve bu Allah'ın yasakladığı şeydir...

Bu tür tarikatların mensuplarına bakın. Çoğu ilkokul, ortaokul terk. Fazla kitap okumamış, sorgulamanın ne olduğunu bilmeyen insanlardır.. .

Eğitimli insanlar ise dini ibadetleri vs bireysel olarak yapıp, inancını bireysel yaşayanlardır. Tarikatlardan uzak dururlar. Olması gereken ise budur.
#kimin hakkın katında ne itibarı olduğu mahşer meydanında belli olur. o yüzden kendi aleyhinize şahitlik edecek sözlerden uzak durun. #

Yukarıdaki sözlere aynen katılıyorum: Allah dostu! diye diye kulu tepenize çıkartmayın! islamda hüsn-ü zan tabiki var; ancak sizinkisi yalamalığa girer. islam Allah'tan gayrısına inkar gelir ve doğruyu der, hakkı konuşur. Bir delikanlı da çıkıp bu herifin mesleğini söyleyemedi. Ömründe bu herifin çuval taşıdığını, iş yaptığını gören birisi varsa lütfen söylesin! Peygamber efendimiz dahi mescid inşasında çalışmış, ömrü boyunca didinmiş durmuş. Bu herif ne iş yapmış? Bu iş konusuna fazla taktığımı düşünebilirsiniz; fakat ortada örnekler ve hele hele peygamberimiz var iken bu herif de kim oluyor? Günümüzde insanlar siyasette de dinde de futbolda da ve sair herbir şeyde de kahraman uydurmaktalar. Yapmayın!
uçarak gitmiştir, gavs sonuçta...
Ben de ilk kez görenlerdenim. iyi mi kötü bilmediğim için bir şey diyemiycem. Ek seferler düzenlendiğine göre kalabalık bir cenazesi olacağı şüphesiz.
(bkz: Bye bye hepiniz) *

inşallah müritlerine de filmdeki gibi beni takip edin hepiniz de demiştir.
"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır." Ben hiç bir haksızlığa ses yükselttiğini duymadım.
Yıl 2023. konuştuğumuz konular: şeyhler, dervişler, meczuplar, tarikatlar, inançlar...

Kızılderili kabileleri bitti, elinde mızrakla dolaşan kabileler bitti ama Türkiye de tarikatlar bitmedi...
sorguya bizzat *** azrail *** katılıyormuş,..

şöyle geçmiş sorgu;
oğlum benim hakkımda ona dayak attım,tokadı bastım diye sallıyormuşsun, yok kovaladım,yakaladım elinden ruhları alıp canlandırdım diye hava atmışsın aşağıda ,şimdi elime düştün,aman sabahlar olmasın demiş,yüce azrail.

eee , onun bunun hakkında konuşursan sonun böyle olur..

allah'a şirk olmayın yoksa sonunuz ,????

https://youtu.be/n1kvy-MZaWQ
Allah dostları yalanı ile yediniz milleti. Allah'ın dostu olmaz o da ayrı bir konu. Dostluk eşitler arasında olur...
kendisi ölmemiştir göğe yükselmiştir. onun yerine koydukları başka birisi ölmüştür. kıyamete yakın bir zamanda tekrar yeryüzüne inecek ve bütün inananları bir araya getirecektir. şimdi böyle söylersem inanır mısınız? bence buna kimse inanmaz. ama 2 bin sene önce söyleseydim herkes inanırdı. işte böyle böyle kandırmışlar eskiden insanları.
Azrail, hizmetçisinin canını kendisinden habersiz aldığında gidip havada yakalamış ve pataklayarak hizmetçisinin canını kurtarmıştı hatırlarsanız.

Hizmetçisi için Azraili pataklayan biri, kendi canı için hiçbir şey yapamıyor olması ne garip !!!