bugün

bağımlı olma riski en fazla olan sigaradır. içinde nane bulunması, diğer zehirlerden münezzeh olması anlamını taşımamaktadır.
Marlboro blue ice tavsiye edilir.
1 haftayı aşkın süredir içmediğim burun tıkanıklığımı kesen gribe iyi gelen ilaç gibi sigaradır.
bir zamanların efsanesi meltem sigarasının eline hiç bir sigara su dokemez. tek çekişte solunum yolları 4 şeritli otoban gibi açılırdı.
Sigara ictigim zamanlar parliament aqua icerdim. Icilebilecek en guzel sigaraydi bence.
Sigara basli basina igrencken siz hayirdir?

Farkli seyler arayan insan sigarasi.
Parliament touch blue ile başladığım serüvene yeni bir boyut kazandırdığım sigara sınıfıdır. Marlboro menthol kullanılırken kimse istemiyordu sebebi ise gırtlak ağrısı ile gelen baş dönmesi ama bana pek etki yaratmadığı için genellikle Parliament Aqua içiyorum evde sırf kızı derili resmi var diye lucky strike mentollü var birsürü ama sigara baristası olmadığımız için ancak kendi zevklerimizi anlatabiliyoruz.
(bkz: ergen sigarası) sigaraya yeni başlayan yoldaşların içtiği sigara bu yoldaşlarımız sigara içince bi b*k olacaklarını düşünürler nargileyide nanesiz kesinlikle içmezler. tabbi sonra zaman geçince sigaranın pişmanlık olduğunu anlayınca mentölü sigarayıda bırakırlar.

Not: 2 senedir içiyorum pişmanda değilim şahsen.

edit:Başlığa göz attımda yok neymiş bayanlar genelde tüketirmiş Bayan değil kadın demeyi öğren sonra gelin bize anketçiliğinizi aktarın.
Sigara içtiğim dönemlerde tüketşrdim.

Sigara ciğerimin a.koymaya yetmiyor ne yapabilirim diyorsanız için.
Tam 1 ciğerime saygım yok sigarası.
Genelde kadınların kullandığı sigara türü en popüleri kent switch dir
Askerlik döneminde doğuda bir dağ başı karakolunda olmamadan mütevellit bir bu vardı bir de mm diye kaçak sigara markası mecbur bir sene bunu içtim ard arda dört tane yakılabilinen şeker gibi ruhsuz sigaradır
Peşin edit:touchblusporluyuz.
vurduran erkek sigarasıdır.
Yarıya kadar mentolsüz içip yarıdan sonra çıt diye mentolü patlatmak kalp ben.
sigara değildir.
boğaz tahrişi ve ağrısı çekildiği zamanlarda kısmen iyi gelen ve rahatlama sağlayan sigara türü.

parliament aqua ve kent switch bu sektörün krallarıdır.
salem dışında hepsi çöptür.
Arada iyi gidiyor fekat çayın kahvenin yanında içemiyorum yav ben.
Boğaz yakar.
Mentolünü pitlatmak çok zevklidir.
(bkz: ergen sigarası)
boğaz ağrısına iyi gelmeyen sigara türü. tıpkı hiçbir şeye iyi gelmediği gibi.

ciğerler soğuk aldığında, her nefes aldığınızda öksürdüğünüz zaman normal sigara içmek işkence gibi oluyor. o zaman da iyi gelmiyor ama içiliyor. bağımlılık zor, insan her yolu deniyor.
bayiliyorum ya. mentolluye ilk basladigimda “sen nerelerdeydin bu zamana kadar” dedirtti. her seyden once gelir mentollu sigaram.

bir de bir genelleme okumustum.
“mentollu sigara icen insan dis macunu da yer.” cok dogru yahu.
eve gitmeden evvel ağzına naneli sakız, şeker atan liselilerin kurtarıcısı gömçürtmeli sigara.

nane + limonlu olanından varsa 1 paket gönderin lan bi içemedim.
Kendimi daha çabuk öldürmek için içtiğim sigaradır.
hala nasıl fosur fosur içildiğini anlamadığım sigara.
hafif sigara içmek isteyenlerin tercihi olabilir.