bugün

partisi barajı geçmez. Siyasi partilerle alakam yok. Her birinde mutlaka 1 tane de olsa iyi biri vardır. Muharrem ince hakkını savunmadı. Adam kazandı dedi işin içinden çekildi.
CHP'nin hdp stepnesi olmasına ağzını açmayan sözde chplilerin bok attığı parti. Siz önce sezgin ve canan çetesini partiden şutlayın. Şu halinizle ağzınızı açmaya hakkınız yok.

Aklı başında Atatürkçü seçmen neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Seçim barajı umarım %5 civarına çekilir. O zaman her şey farklı olur. Bıktık sizin PKK ve dhkp-c sevicisi vekillerinizden!
CHP'liler küfür kıyamet bu partiye saldırıyorlar çünkü yedikleri haltı biliyorlar. Atatürk'ün adını kullanıp hdpkk destekçiliği yaparsan hiç öyle ağlamayacaksın. Atatürkçü insanlar sana oy vermek zorunda değil. Bence ayyıldız hareketi ile ittifak kurarlarsa ve MHP de artık cumhur ittifakı saçmalığına son verip bu üçlüye katılırsa milli bir ittifak kurulmuş olur.
Chp seçmeni olarak, bu sefer memleket partisi'ni desteklemeye daha yakınım. Muharrem başkandan umudumu kesmedim!
gözüm üzerlerinde... takip ediyorum.
umarım dedikleri çerçevede bir parti olabilirler. kim bilir ilerde oy bile alabilir benden.
partinin lideri bile oy vermez buna.
görsel
üye sayısı 3.01.2022 tarihi itibariyle 17.884 olan siyasi parti.
muharrem incenin partisidir, sonuna kadar destekleriz.

arkandayız muharrem!
chp ve iyi parti'nin politikalarını beğenmeyen muhalif seçmenin oyunun kayacağını düşündüğüm partidir. en az yüzde 6-7 oy alacağını tahmin ediyorum. tabii ki burada chp'nin terör sempatizanlarına karşı gerçekten bir tavır koyamamasının çok büyük etkisi var. chp böyle giderse kemik seçmenini kaybedecek, onların yerine kazandığı seçmenler ise en ufak olayda başka bir partiye kayacakları için işin sonunda pirince giderken eldeki bulgurdan olacaktır. günü kurtaracak politikalar uzun vadede hiçbir zaman işe yaramayacaktır.
Muharrem ince’yi severim.

Ama yolu yol değil.

Güzel anılmak çok önemlidir.

ismail Cem gibi anılacakken bombok bir yola gidiyor.
twitter ses odasında bütün partililerin önünde sabah 4'e kadar birbirlerine ana avrat dümdüz küfür etmişler ahahahaha.

(bkz: sıfırdan parti kurup sabaha kadar birbirine sövülen gece)
Bizim insanımız "bu milletin amkna koyacağız" diyen adamı dünyanın en çok devlet ihalesi alan müteahhiti yapmak için aynı partiye oy veriyor 20 yıldır.

Bizim insanımız hırsızı sever, küfürbaz sever, ahlaksızı sever. Bunlara da oy veren gerzekler çıkar muhakkak.
nedense zafer partisi kadar pek konuşulmayan gündeme gelmeyen partidir. sanırım memleket partisinin trolleri yok ondan gündem yapmaya çalışmıyorlar. halbuki muharrem ince ile ümit özdağ 100 tane seçime girsin hepsini ince kazanır hem de açık ara farkla.
zafer partisi kurulduğundan beri yükselişi yavaşladı fakat boş durmuyorlar. yaşadığım yere ki küçük bir ilçe olmasına rağmen geçen haftalarda ilçe teşkilatı kurdular. zafer-memleket ittifakı kurulursa yeniden gündeme gelecektir ki ben seçim yaklaştıkça bunun olacağını düşünüyorum.
muharrem ince'nin bir gazla kurduğu ve ilk başlarda da adından söz ettirdiği siyasi parti. ancak sonraki süreçte kendi gibi yeni kurulmuş partilerin gerisinde kalmıştır.
üye sayısı 04.01.2023 tarihi itibariyle 25.132 olan siyasi parti.
Kaveden 3-5 dayı ayarlayıp, oyları bölmeyin diyerek kendine saldırtsa seçimi kazanır.
Elalemin partileri kurşun döktürüyor aq
Milletvekili listelerine bakınca sınıfta kaldılar.
Zaten Muharrem ince; seçilirsem iyipten filan bakan yaparız deyince kıllanmıştim.

Büyük bir umut yaratmak varken toplama bir kadro ile piyasaya çıkmış.
akademisyen yok doğru düzgün, CHP'den uzaklaştırılmış sağlam Atatürkçüler vardı onlar gelmemiş.
reklamcı,eski ortağını filan aday yapmış

Zafer partisinin kadrosu yanında balon kaldı. Oysa umutlanmistim
bu partinin adı ve başkanı var, başk bir şeyi yok.
parti teşkilatı zayıf, özellikle sahada yok denecek kadar az, il örgütlenmeleri sınırlı, sandık güvenliğini sağlamaktan uzaklar. sadece sosyal medyaya bakarak hayal kuruyorlar.
https://twitter.com/zuley.../1646048912690622465?s=20
Twerk yapan mv adayları olan parti.
nazar boncuğu logolu logosu vardır.
Sivas 1. sıra milletvekili adayı Mustafa Saçlı, adaylıktan ve partisinden istifa etti: Kendilerini sofradaki kurt sanan çakallar dansa devam edebilir.