bugün

(bkz: memeye tepkili olmak)
kuruk yağının bu denli cezbedici olduğunu bilmeyen insan.

ben bilmiyordum mesela, meğer kuyruk yağı ne kadar da tahrik edici, ne kadar da göze hitap eden ve tahrik eden birşeymiş, bunu bu doktor sayesinde anladım.

yaşasın kuyruk yağları.
tıp dünyasının mümtazer türkönesi olan bir adamın gündem olma çabasının ürünü.
iddia sahibinin memelere doyma veya ulaşamama ihtimali vardır.
Üçüncü olarak, boşalmadan sonra şehvetin sıfırlanması ve isteksizlik hali yaşamaktadır.
erkekleri memeden sogutmaya calisan kisi beyanati.

memeyi kesip bicsen, uzerindeki deriyi kaldirsan sadece kuyruk yagiymis. adam, dur bugun de memeye sarayim dedi sanirim. baska aciklamasi yok yani. sana ne kardesim ben memw seviyorum yani. kare olsa da severdim. meme sonucta. meme bir baska ya...
estetik cerrahilerde silikonla falan filan uğraşmasınlar madem, kuyruk yağını koyuversinler memenin içine silikon yerine işlem tamamdır doktora göre.
Ne olmuş pipi de etten ve damardan ibaret. Hemde sadece kadınları kandırmaya yarıyor.
kate upton ı henüz tanımamış olan doktordur.
(bkz: içeri girdiğimde kuruk yağını sıvazlıyordu)
hayatında bir memeye bakıp ereksiyon olmamıştır.
Kadının memesini kaybetmesinin dünyanın sonu olmadığını söylemeye çalışmıştır belki bir şekilde, ki doğrudur. ama bunu anlatırken de çok baside indirgemiştir. bir karşı cins olarak, bir kadının onu kaybedince ya da kaybetme ihtimali durumunda bile yaşadığı psikolojiyi hiç bir zaman anlamayacaktır. o kadının kendisi için yağ kütlesinden kat be kat anlamlıdır.
meme kuyruk yağından farksızsa, plajda güneşlenirken eriyip yok olması yada sıcaktan bozulması gerekir. doktorun tezi geçersiz.
adam haklı. olaya tıbbi açıdan bakarsan dokusu falan erzurumda yetişen küçük baş hayvanların
kuyruğundan farksız.
meme küçültme ameliyatı sonrası çıkan kitle bildiğin kuyruk yağı gibi, allahtan
dışında deri falan var da o görüntüyü göremiyoruz.
koyun s*ken abazaların bahaneleri de çıkmıştır.

--spoiler--
- meme diye kuyruk yağı sıvazlıyoruz abi ! ! !
--spoiler--
meme görmemiş adamdır. Memeyi emse elinde mıncıklasa kafayı aralarına koyup salllatsa öpse böyle demez.
babası tarafından emzirilmistir. Ama süt içtiğinden şüpheliyim.
üzerinde yıllardır çalıştığı, mücadelesini verdiği meme kanseri ile ilgili olarak, binlerce kişinin hayatını kurtarmış bir doktor tarafından bir seminer esnasında edilmiş kelemdır. bakın gazetelere verilmiş bir demeç ya da bir röportaj değildir, belki de saatler süren bir konuşmada bir kaç saniye içinde edilmiş bir laftır.

dahası söylenme amacı meme kanseri ameliyatının bir zorunluluk olduğuna ve memesini kaybeden bir kadının eksik kalmayacağına dikkat çekmektir. dikkat çekmenin de en etkili yolu vurucu ve ilgili çekici cümleler kullanarak dinleyiciyi konuya yönlendirmektir.

diğer yandan op dr ceyhun irgil sadece bir doktor değil, aynı zamanda iyi bir fotoğrafçı ve sosyal işler gönüllüsüdür. burada eli kıçında kaşına kaşına entry girip abazan geyikleri yapan götü boklu ergenlerden on kat daha adamdır.

ama sosyal medya dediğin şey, bir halta yaramayan ergen kılıklı bokların erişemedikleri, kafalarının basmadığı her halta yorum yapmasına, ve hatta hiç tanımadıkları-tanıyamayacakları insanlara "aptal, akılsız, ahlaksız..." yaftası yapıştırıp cinsel hayatlarına, eşlerine, sevdikleri insanlara kadar hakaret etmelerine müsaade ediyor görüldüğü gibi. bu başlık altında da bu boklardan azımsanmayacak sayıda mevcut, dileyen şöyle bir tarayıp okuyabilir!
koyunların kuyruklarına taciz vakalarının görülmesine sebebiyet verecek haber.
insanın içinde de kakadan tut, çişe, bakteriden tut, sümüğe her türlü şey yok mu?! bu ne geri zekalı bi bakış açısı böyle! ayyyy iğrendim, tiksinç! böğğğğğ!
direk sövülmemesi gereken doktordur. adam belki orada kanser sonucu tek memesini aldıran bayanlara ' sizin bi eksiğiniz yok işe yaramaz bi yağ parçası, kuyruk yağı ...' gibisinden bir açıklama yapmıştır.
beyninin de bir et parçasından farkının olmadığı doktordur.
ağır bunalım geçiren doktordur. adana da kebaplarda kuyruk yağı kullanırlar lezzet versin diye. de bakalım doc sen hiç kebapların arasında meme gördün mü? ibret loading.... evet.
dikkate alınmaması gerekirken fazlaca dikkate alınmış ve toplumsal cinnet geçiren güzel ülkemin sinirleri hayli bozuk insanlarının ateşli ve hiddetli saldırılarına maruz kalmış dr.
anafikri şudur;

görsel
doktor olmayan doktordur. memenin içinde sadece yağ dokusu değil seröz salgı yapan bezler, sinirler, ligamentler, lenf kanalları vardır.