bugün

ben dişilerde bulunan ve çocukları emzirmeye yarayan çıkıntı dan ziyade espri kültüründen bahsetmek istiyorum bu espri kültürünün adı 'meme' dir 2000'li yıllarda abd de ortaya çıkmıştır ve genelde her ay farklı bir konu üzerinden yapılan dijital mizahlara 'meme' denir. bu kültürün inci sözlükte ortaya çıkan caps kültüründen pek bir farkı yoktur hatta meme kültürünü türkiye ye ilk getirenler de inci sözlük yazarlarıdır. peki bu mizah türü komik mi ? bana kalırsa zerre komik değil zaten inci sözlüğün popüler olduğu dönemlerde ki caps kültüründen de nefret ederdim ve şimdiler de z kuşağına da iyice yayılan bu 'meme' kültürünü sevmiyorum. bence hiç komik değiller.
bittiğim organ. dik ve dolgun olanını sabaha kadar yerim.
her ne kadar gece gece akla başka şeyler getiriyor olsa da, aslında kastedilen şey genellikle küçük değişikliklerle internet kullanıcıları tarafından hızla kopyalanan ve yayılan, doğası gereği mizahi olan bir resim, video, metin parçası ve benzeri şeylerdir.
Yeryüzünde en güzel 4 şeyden biridir.
akla kulak memesi pek gelmez.
“O kadar masum bir şey ki benim için, başka şeylerden utanalım bence. En masum yerlerimiz, annelerimizin memeleri açık olsun, bırakın!” Gülşen.
bence çok büyük olanları iyi durmuyor. normal ve güzel büyüklükte olanları güzel. gülşen'imizin memeleri de harika.
görsel
alın size meme.... seç beğen al.
senin attığın meme örneklerini s*keyim afedersin.

biri sarkık, diğeri y*rrak gibi uzun, diğeri de inek memesi ucundan hallice uçlu. hayır beynimle alay ediyorsan söyle de, içgüdülerime daha fazla saygısızlık yapılmasın. hepsi birbirinden iğrenç lan! belki sonda ki bir nebze olsun kurtarabilir ama, ondan öncekiler aman aman aman benden uzak, 250 gram'a muhtaç olan erkeklere yakın olsun.

tanım: dişi cinsinde bulunan, temel ama basit bir organ.
yeni versiyon...

görsel
eğer elimizdekiler sadece bunlarsa ikincisini alabilir miyim? teşekkürler...
tersinden okumak daha da tahrikkar ; em em !..
(bkz: #45975987)
2.siradan sondan 2.
(bkz: çıban meme)

the kadin
öpercik yanak parçası.
iki cinsiyette (kadın, erkek) iki tane bulunuyor. özellikle kadınlarda cinsel bölgedir. alın bu bilgiyi ne yaparsanız yapın.
Bu başlık zamanında yasaktı sol frameye düşmüyordu biz kaldırttık yasağı bilen bilir.
komik, etiket olmuş paylaşımlar anlamına geliyor sanal dilde. hangi meme olduğuna bağlıdır.
Allahtan, allah razı olsun.
memeeee!!!
bujiiiii
memeeee
bujiiii
memeee!!!
bir stadyum tezahuratı olabilir.
Emem, tersten okununca herkesi ilk başlangıç noktasına götürüyor.
görsel
görsel
Propaganda yasağı başladı.

Yaşaşın memeligiller!
Ve 70 tane huri vaad edenler!
galeri bana tıkla diyor ben ise hayır yatsı namazını yeni kıldın tıklama diyorum.

tıklarsam tüm günah advinistin çünkü benim aklımda meme falan yoktu bu ibne düşürdü aklıma.
insan vücudunun bir parçası. erkeklerin ki pek bir işe yaramasa da kadında olanının tadından yenmez.
Muhahahahahahahaha.
Türkçemizde yer alan en komik kelimelerden biri.