bugün

acayip feminendir, aslını araştırmadığınız sürece hatun sanarsınız.
Yetim olan Mello, Watari nin kendisini evlat edinmesi nedeniyle Watari ile büyümüştür. L* in tatlıya olan düşkünlüğü Mello da da vardır. Sık sık çikolata yerken görünür. Mello ilk ortaya çıktığı zaman yagami Light onu bulup öldürmeye çalışır, Mello kaçmaya çalışırken patlamada yüzünün sol tarafı yandığı için, yüzünün sol tarafında bir yanık izi oluşur. kira nın yakalanmasında önemli rol oynamıştır.
tam bir gangsterdir kendileri. saçlarının uzun ve kahküllerinin kısa olması onu kız gibi gösterir fakat kendisi bildiğin erkektir.

bol bol çikolata yer ve kiranın yakalanması için hayatını feda eder. near gibi o da l in yerine geçmek için seçilmiş bir kişidir.
kesinlikle en iyi müziğe sahip karakterdir. başa al dinle...
tam bir badass olduğu için midir bilinmez ama gözümde l'den cok daha fazla, hatta ryuk kadar karizması vardır.
Önce Death Note mangalarını okuduğum için , okurken bir türlü kız mı erkek mi karar veremediğim , kıza benzettiğim "Biraz kol kasıda var ,erkek de olabilir ama kıza benziyor yahu." diye de düşündüğüm ,sonrada animeye göz atarken o kalın sesini duyunca şaşırdığım Death Note karakteridir.
near bebesinden farklı olarak canını ortaya koyarak kira nın yakalanmasını sağlayan death note karakteri.
Teması güzeldir dinleyiniz.
konuşmalarımızdan edindiğim bilgilere göre kenidisi kate upton. ama fazla yaklaşmayın reelde harun abi çıkarsa canınızı yakar.
hemcinsleri(!) için "karı-kız" diyen, ve 36 milyon kızdan farklı olarak "manken gibiyim" deme cesaretini gösteren harun abla. şey abi. siklemeyin şu tipleri amk.
Yüz vermediği yazarlar tarafından kötü sözlere maruz kalan yazar. Evet manken gibiyim diyebiliyorum. Özgüvenim var ve bu sadece beni ilgilendirir. Zaten bilen biliyor benim ne olduğumu. Kimseye kız olduğumu veya fiziğimi kanıtlamak veya göstermek zorunda değilim. Özel mesajla da belirttigim gibi inanmayan yazmasın bu kadar basit. Zaten yeterince muhabbet kurduğum kisilere fotoğrafla olsun sosyal medyayla olsun bir şekilde kız olduğumu kanıtlıyorum. Diğerleri de zaten bilse nee bilmese ne ...
Vay vay vay sen neymişsin be abi.
Madem o kadar güzelsin fotoğraf yolla da görelim.
Kanıtlamak zorunda değilmiş hehe. Öyle değilsin de o yüzden kanıtlayamıyosun.
Aq çirkini ahahhahahaha.

Bir yazar.
Takıntılı yazarlar tarafından çok kıskanılan yazar.
Sen git sinan Akçıl falan dinle tatlım. Seviyorum seni.
Ay bi kıskandım bi kıskandım. Nasıl bu kadar güzelsin nasıl fiziğin bu kadar muhteşem. Saatlerdir ağlıyorum kıskançlıktan...

Ay sen sevme beni. Nolur sevme üzülürüm bak.

Sinan akçıl'ı da dinlerim. Dinleyemenler utansın. Tabi tabi kim güzel belli. Yazık acıdım.

Bir yazar.
Bakın yazar arkadaşlar tekrar tekrar söylüyorum kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim. Sözlüğe biraz eğlenmek için geliyorum ve kimseyle sorun yaşamak istemiyorum. Ister ukala diyin ister Harun abi ister kezban .. gerçekten hiç ama hiç umurumda değilsiniz. Ilgi çekmeye çalıştığım falan da yok.
(bkz: çello)
l in veliahtı olmasına rağmen l near a el verince atarlanmış gücün karanlık tarafına göz kırpmıştır.
yüzüklerin efendisi - yüzük kardeşliği bölümünde gandalf öncülüğündeki grubun moria madenlerinin parola ile açılan kapısını açmaya çalışırlarken Frodo'nun çözdüğü ve söylediği bir ifade.

"SÖYLE DOST VE ÖYLE GiR iÇERi"
mello..
(bkz: mellon)
Evlendiğim karakterdir. En son bana çikolata almıştı beyefendi. Saçlarını ayrı severim. Dünya üzerindeki en sevdiğim kişidir. Hatta ne Dünya'sı ona olan sevgim evreni aşar. tüm hesaplarımın adı mello'dur. fanıyım kısaca. yavşayanı abiniz döver.
başta kız sanmıştım light buna mı yenildi dedim ( evt abiniz spoiler yemişti). öldüğü için ağlamıştım. her zaman mellocuyuz.
Death Note isimli animedeki en karizmatik karakterdir bence. Light gibi sikko davranışlarda bulunmuyor en azından. Badass kelimesinin sözlük anlamı olur kendisi.