bugün

yemekteyiz yarışmasının bu haftaki yarışmacılarından biri. sevdiğim bir program olmamasına rağmensırf bu hatunu seyretmek için gözlerim ekrana kilitlenmiştir efendim. ayrıca bu hatunun göğüs dekoltesinden görünen sağ memesi de özellikle izlemeye değerdir.
türk sahte ve çirkin sarışını!
o ne surat öyle, kara mor tenine hiç gitmeyen saç rengi ve igrenç ağız yapısı ve tuhaf göz biçimiyle, haline bakmadan ufak tefek dağları ben yarattım havalarındaki yapmacık.
menülerdeki her yemeğe "ben yemem" diyen saçma tip, ne ile besleniyor merak ediyoruz. sanatçıymış kendi iddia ettiğine göre.
bir de ağız yapısına dikkat ettim, normalde insan gülünce dudak kenarları yukarı çekilir, bunun aşağı çekiliyor sayın okurlar.
- yemekteyiz melis

- tamam canım geç kalmayın. kahve içmeye bekliyorum.

- tamam canım.
her yerinden, her lafından şer akan çakma sarışın.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
demet akalına benzerliği ile dikkatimi çekmektedir.
(bkz: bayan dekolte)25 yaşındaymış şoktayım.
dolunay çıktığında lerzan mutlu'ya dönüşüyormuş.
(bkz: sevişmek istediğiniz isimler)
(bkz: yemekteyiz melis)
best of yemekteyiz de 1.olmuş ve 20.000 tl yi cukka etmiş hatundur.
herşeye rağmen pınarı ve nedimi çok güzel benzetmiştir bizim ekran başında çıldırıp söylemek isteyipte söyleyemediklerimizin bin katını söyleyerek(bunu yaparken kesinlikle hanımefendiliğini korumuştur)içimizin yağlarını eritmiştir.ayrıca yılmazın bu kadar üstüne gelmeleri tamamen kompleksli olmalarından kaynaklanıyor anca onu ezince egolarını tatmin edebiliyorlar ona gücü yetiyor bunların...
at gibi hatundur, yemekteyiz sayesinde burada bize bunları söyletme imkanı bulmuştur ama bir süre sonra unutulup gidecektir. sıradaki?
taş gibi hatundur.
bana banu alkan'ın gençliğini andıran şahıs, ha anca gençliğini andırır popülaritesinin yüzde birini yakalayamaz o ayrı.
yarışma boyunca giyinik görmeye nail olamadığımız şahsiyet.
(bkz: ağlama melis)