bugün

demirden korksa trene binmeyecek olan yazardır. bizim yüce allahtan başka kimseden korkumuz yok eşeksever kardeşim. yardımcı olmaya çalıştıkça sen daha çok pislik yapıyorsun sana git tedavi ol diye telkinde bulunuyorum sen hala atak yapma derdindesin.
herhangi bir tarafsızlık sözleşmesi imzalamamış yazardır.

yan hesaplar kenarda dursun ana hesaplar konuşuyor şu anda. kimse bize tarafsız olacaksınız dünya görüşlerinizi bırakacasınız entry girmeyeceksiniz demedi diyemezde. o yüzden tarafsızlık goy goyunu bırakın istediğim yere istediğim şeyi yazarım. küfür etmem hakaret etmem edersemde şikayet edersiniz eliniz ayağınız vardır herhalde toynak yoktur elinizin olduğu yerde.. yazdığım entrylere zall bile karışamaz. ancak yetkili olarak yaptığım işlemler tarafsız değilse zaten moderatörler gereğini yapar yetkiyi alır. boş yapmayın abdülhamidler devam edin devam edin..
görsel
Bu adam özel sektörde çalışmıyormu? Mesai saatlerinde sürekli sözlükte.
Biri hakkında birşey yazınca hemen cevap yazıyor. Vicdanın rahatsa niye cevap veriyorsun,salla gitsin.
muhtemelen bu başlığa son entrysini yazacak olan yazardır.

(bkz: sözlük içi entry girme sayısı)

--spoiler--

Vicdanın rahatsa niye cevap veriyorsun,salla gitsin

--spoiler--

dede benim vicdanım rahat bir de temizim itliğim yok o yüzden bu kadar rahat cevap verebiliyorum. özel sektördeyim işimin ehliyim çok şükür karışanım yok o yüzden bu kadar rahatım burada. velhasılı meydanı çakallara bırakırsan onlar semirir sırtlanlara dönüşür anladın ? küfür etmiyorum hakaret etmiyorum dilediğime dilediğim cevabı veririm kimseye hesap verme gibi bir zorunluluğum yok. bunların kuyrukları sürekli sıkıştığı için "yötkölö öntry görmösön yöööö" diye zırlıyorlar çünkü kuyruk acısı yaratıyorum bunlarda. sığındıkları tek liman yetkili mevzusu ama o da yemiyor işte istiyorlar ki ben buradan eksileyim bunlarda rahatça milletin anasına karısına kızına küfür edebilsinler. öyle bir dünya yok..
nickaltımda bana satır satır terbiye, ahlak, delikanlılıktan dem vuran entryler giren ama gelinen noktaya baktığımızda sadece üfüren bir yazar.
üfüren çünkü hiçbir şekilde anasına küfretmediğim bir haysiyetsiz benim nickaltıma gelip anama küfretti diyorum.
- efendiliğin timsali mel kardeşten çıt yok
bak ben senin dediğin gibi yapıyorum bana ağır küfür eden o şerefsize aynı şekilde karşılık vermiyorum diyorum.
- efendiliğin kitabını yazan mel kardeşimden çıt yok.
bak dikkat buyur benim o yazarın anasına en ufak bir küfürüm yok ustüne basarak söylüyorum,
-mertliğin kitabını yazan mel kardeşim çıt yok.
yav bana aşağılık entryi giren o şerefsize bir satır da olsa bir yorum yap diyorum.
- ahlak abidesi mel kardeşimden yine çıt yok.
ama o yazar niha.. pardon ya ak parti sempatizanı herhagi bir yazar olsaydı destan yazardı bu kardeşimiz.
tısss fıss papucumun delikanlısı tanımına uyan yazardır.
entry burada: https://www.uludagsozluk.com/e/46640701/
aşırı fenerbahçe sevgisiyle futbol yazmasa moderatörlüğün ilk adayı olabilirdi. ama ne yazık ki böyle bir hatası var. bunun dışında yazdıklarının hepsinin altına imzamı atarım. keşke futbol yazmasaydı...
(bkz: kuran çarpsın)
Hayırlısı be. Allahın izniyle o da olur inşallah.
Aldığım duyumlara göre zall ın heykelini dikmek istediği, ama sözlüğü satarak aldığı paranın sadece Bi daşşağına yettiği söylenen sözlük şeysi...
iyi ki var.
mel reyiz yapmaz öyle şeyler götünüzden daşşak uydurmayın.
taşak taşak konuşmayın.
şimdi gelir on parağraf entry yazar.
melih gökçek mi acaba.
Eski yazar. iyi yazar. Melabaaaaa. Evet.
Yok... Bunun kafası en azından bilmem kaç milyarlık jelibon rezervi bulunamayacağına çalışıyor.
Melabaaaaa. Ben geldim.

Evet.
aşırı fenerbahçe sevgisinin tesir ettiği futbol entryleri haricindeki her entrysinin altına imza atacağım aşmış yazardır. saygı duyarım.
Frank illetinin panzehiri tedavisi aşısı gibi yetkiliydi.

Bu aralar yok illet yayılım gösteriyor.
Geçenlerde yakışıklı güvenliğin konserine bütün moderasyon ve yetkililer gidiyor, sen de bir mod olarak gelecek misin ? Diye sordu; gittik ve eğlendik. Böylesine kaliteli bir sanatçıyı dinlememe vesile olan bu ekibe ne kadar teşekkür etsem az. Zall'in de şen çocuklar gibi konser boyu mutluluğu görülmeye değerdi.
Nerelere kaybolmuş merak edilen yazar. Umarım bu kayboluş bir evlilik sebebiyledir.hadi hayırlısı .
Bu arkadaşta rumeli 71 gibi kayıp. Ne oldu bunlara,niye hayata küstüler. Tanıyan varsa bir arasın. Belki başına bir iş geldi.
Özledik vallahi.

Bu kadar olur. Nirde, nirdeeeee?

Evet.
Hakkaten niye yok ?

Biri ulaşsın.
fakat iyi özledik.
Futbol ve fenerbahçe yazmadığı sürece mükemmel bir yazardır. Zaten bu yüzden donuz listemdedir. Yazmasaydı en fanatik takipçisi olurdum. Ben kendisini sevip sayıyorum, o beni sevmese de canı sağolsun. Saygılarımı sunarım.
Güzel bir yazar kardesimizdir.