bugün

(bkz: ali baba ve kırk hamileler)
mehmet ali erbil ile 50 salak.
milf tutkunları için tek elle izlenebilecek dört dörtlük program.
(bkz: mehmet ali erbil in hayali)
(bkz: 50 sarışın ile tek odada)
(bkz: catur cutur patur kütür)
mehmet ali erbil ile 50 tane sarı kızın möö möö diye bağırması sonucu oluşan şovdur.
(bkz: mehmet ali erbil ile 50 sarışın)
orta sıralarda duran zaide isimli yarışmacının gülüşünün, çocuklara banyo yaptırılırken yanlarına koyulan sarı ördeği sıktıklarında çıkan sesle aynı olduğu, her seyrettiğimizde şaka mı bu ya dediğimiz program.
şöyle bir ayara sahne olmuş yarışmadır.
sarışınlardan birine gelmiştir sıra. mehmet ali erbil kızı tanımaya çalışıyordur. sorular sorar naparsın ne edersin gibi. sonra kız dansçıyım ben der. soru noel babayla alakalıdır. mali bey sorar ''kızım sen hiç noel anne oldun mu'' diye. kız ''hayır'' der. yarışan elemanı kastederek ''ama o noel baba olursa ben de noel anne olurum'' der. çocuk da hali hazırda turizmcidir otelde çalışıyordur. cevabı patlatır;
''tamam sen de noel anne olursun beraber suit açarız''.
* *
mehmet ali'nin abazalığını bastırmaya çabaladığı yarışmamsı.
Kızlar pazarlanıyor mu diye düşündüren program .
(bkz: fuck that)
(bkz: mehmet ali erbil ile 50 cent)
bez bebek, prenses perfinya, arka sıradakiler gibi başarılı dizileriyle göz dolduran fox tv'nin bu başarısını devam ettirmeye aday yarışma programı*.
sarışın hatunlara ne yapacakları, ne söyleyecekleri önceden söylenen yarışma. bir tanıdığın baldızı yarışıyor da ordan biliyorum.
an itibari ile benim ortaokul arkadaşımın katıldığı yarışmadır.

abi yakışıklı makışıklı da biraz maldı be hacı. göründüğü kadarıyla da pek değişmemiş. haa o tipe ne kadar mal olursan ol 50 sarışın mı desem 50 birbirinden nadide kültür tomurcuğu mu desem her neyse ondan gelir yapışır o ayrı da yani bu programda ne işi olur aklı başında adamın ya? hani böyle bir şey yapsam ben afaroz eder entel camia. insan içine çıkamam a.q.

28000 lira kazandı ayrıca. abi parası batsın ya kepazelik ya. orası kesin yani... leşlik başka bir şey değil.. hani harbiden milletin yüzüne bakamam yani.

lan bu 50 + 1 + 1 tip ile aklımla oyun oynarım ben. hadi yallah.

not: oha lan canlı değilmiş. lan zaten nasıl canlı olabilir ki haha. kafama sıçim. gece yaşamı böle.
şu şekilde bir diyaloğun yaşandığı yarışma.

(#4648831) nolu entrydeki hanım kızımızın yine başrolde olduğu bu olay şöyle gelişmektedir. dansçı kızımız programın başında dansını etmiş, yerine geçmiştir. göğüsleri ağzına girecek kıvamdadır. nerdeyse yiğidin malı meydanda hesabı yerinden çıkacaktır. kızımızın ayakları da çıplaktır. neyse kızımız soruya yanlış yanıt verir. mali bey kıza ''kızım ayakların da çıplak hasta olucaksın'' der. kız da ''evet çocuğum olmayacak'' der mali yarar; ''sen olsan olsan süt annesi olursun zaten''.
bu haftaki bölümüne michael jackson'ın they don't care about us 45liğini söyleyerek başlayan sarışınlara sahip yarışma. güzel de söylüyorlar.
sarısınlardan nefret etmeme vesile olan bir tv harikası senden nefret ediyoruz mehmet ali...
mehmet ali erbil' in mi, 50 sarışının mı (yarısından fazlası çakma sarışın gerçi), katılan yarışmacıların mı, yoksa oturup bazen onları izleme gafletinde bulunan kendimin mi daha salak olduğuna karar veremediğim bir yarışma programı. *
mehmet ali erbil insanının sarışınlardan birine şarkılar söyleyip, evlenme teklif ettiği, yerlere yatırıp, eteğinin altına başını soktuğu, üstünde tepindiği rezil yarışma programı.
ağlama duvarı'nın nerede bulunduğunun sorulmasının ardından komik cevapların geldiği yarışmadır. doğru cevap kudüstür; fakat zeki arkadaşlarımızdan(!) manisa, izmir, eskişehir tarzında cevaplar gelmiştir.
(bkz: mehmet ali erbil artik emekli olsun kampanyasi)
- mehmet ali bey size teşekkür ederim.
+ niyekine
- babam size çok güvendiği için kardeşimi de yolladı. artık o da yarışıyor.
+ ay canım ayol. baban sarışınsa onu da getirseydiniz o da yarışsaydı.
oradaki mankenlerin ruh hallerini ve zekalarını anlayamadığım, özellikle gerizekalıların mı seçildiğini büyük ölçüde merak ettiğim, 52 ile 4'ü çarptıklarında dört basamaklı bir sayı bulabilme mallığını göstermiş yarışmacıların katıldığı ve rating peşinde olunduğu mesajı verilen eski bir yarışma.