bugün

az önce fox tvde reklamını gördüğüm; "hem sarışın hem de akıllıyım diyorsanız başvurun" şeklinde bir ifade kullanan yarışma. nedense aklıma direk olarak güzel ve dahi geldi.
çok başka çağrışımlar uyandıran yarışma ismi.
(bkz: mehmet ali erbil ile grup seks)
Bir erkeğin 50 sarışın kadına karşı yarışacağı bilgi yarışmasıdır.Her seferinde aynı soru, hem erkeğe hem de karşısındaki 10 sarışına sorulacak. Kızlardan yanlış yanıt verenler gidecek, erkek kalanlarla yarışmaya devam edecek. Karşısındaki 50 sarışını da eleyip birinci olan erkek 1 milyon YTL’nin sahibi olacakmış. mehmet ali bey neler yapıcak izleyip göreceğiz.
yarışmanın formatı Hollanda' aitmiş. Rusya gibi ülkelerde formatın birincilikleri bulunuyor.
Bu formatı showda kullanmıştı bi ara. Zeki erkekler ve güzel kızlar.
Onun çakması gibi bişi.
Merakla bekliyorum "Çirkin sarışın" denilen bi olay çıkabilir.
Mehmet alide mort olabilir.
Hmm
mehmet ali erbil'in tiyatro'ya da gelip tiyatroların kalitesini düşürmesin diye içinde kalması umulan program.
(bkz: kırk bakireye tapmaya bal yanaktan tatmaya geldim)
var mısın yok musun 50 cent baygınlığından kurtulmak için cumartesi akşamı zap yaparken fox kanalında yakalanılan bir başka baygınlık.
(bkz: ihsan la 50 kuruş)
mehmet ali erbil'in sarışın bayanlarla başlattığı yeni yarışmanın ismi.
Programdaki bazı hatunların aptal sarışın önermesini şiddetli bir şekilde doğruladıkları yarışma.
sevimli sarısin kızların olduğu bilgi yarışması.
Soru: Olimpiyat halkalari neyi simgeler?

Sarisin#1 : Birlesmis milletler
Sarisin#2 : Dostlugu
Sarisin#3 : Avsa adasi
Sarisin#4 : olimpiyatlar
.

helal olsun programin adini 50 aptal sarisin olarak degistirmilmeli.
50 esmerini görmeyi arzuladığımız program.
ismi "50 çakma sarışın" olarak değiştirilmesi gereken program.

hepsinin dip boyası gelmiş bunların.
ben 51 sarışın veriyorum yeterki mehmet ali olmasın.
belma adlı pazarcı ablanın kopardığı, yarışmacı esas oğlanın sivasspor'un şampiyonluğundan bihaber olduğu yarışma.
(bkz: seray sever ile 300 spartalı)
50 sarışından biri ama memoş bey normalde melek kadar sakinim ama sinirlenince kartal kadar yırtıcı oluyorum repliği ile anlamsız çıkış yapıp dumura uğratmış neye hizmet ettiğini anlayamadığım yarışma sanırım.*
--spoiler--
oyuncak gibi geldi bana...
--spoiler--

http://www.youtube.com/watch?v=BomuDEYzB4U
mehmet ali erbil ile 50 sarisin zenci* olmasi durumunda, kacirmadan izleyecegim hede.

(bkz: mehmet ali erbil)
(bkz: 40 katir mi 40 satir mi)
(bkz: en guzeli 50 zenci)
isminin hangi sarışın en salak olarak değiştirilmesi gereken program.
(bkz: pazarcı belma)
asena bacımızın çarkıfelek yarışmasındaki görevinin elinden alınmasına sebep olmuş program. artık o elli abla yapacaklarmış asena ablanın işini. yazık kızcağız ağladı falan bir de. ama bir sürü hedaye verdi memedali bey kendisine. çeyizini düzdü bu arada.
ayıptır adil değildir bir erkeğe karşı 50 kadın yuh denilesi durumdur.

gece vakti kendi kendine çalışan izlenmeyen tv de kulak misafiri olunmuş yarışmadır bir adam elli kadını elemektedir demekki adilmiş değerlendirme fiziksel değilmiş.

yalnız bütün sarışınlar çakma oda ayrı bir ironi.