bugün

pek bir ilişki göremedim, iki el dayamış. Ekşici ergenler tabii bunu ilişki zannediyorlar. Bunun hakikisi var lezli mezi.
Normaldir. Mikişemeyenler düşünsün
Evet.
Herifte erken boşalma sorunu var muhtemelen. Yemek hazır olmadan bunların işi bitti.
Hayır neyi kanıtlamış oldular ki.

Ben hayvandan farklı olduğumu düşünüyorum. Bir hayvandan farklı olmadığını düşünene de birşey demiyor ama saygı da duymuyorum.
ulan iliski falan yok bee
adam sadece karinin seftalisini avusluyor..
Burada ilişki gören ağır abazandır.

Kardeşim kör olmayın, içiniz fesat. Adam siparişi veriyor ama ödemeyi nakit yapmıyor. Kredi kartına çektiriyor. Koyuyor kartı makineye şaak diye sürüyor.

ister 2 taksit yapar ister nakit çeker. Allah belanızı versin sizin gibiler yüzünden dolar 7 oldu. Şöyle bonkör turistleri ülkemize çekemedik, gelsin burda da nusret’te ödeme yapsın kredi kartıyla ama yok.

Dolar bu kafayla 31 liraya koşar. Yazık.
lan dün bir ülkede başkanın bir akrabası ülke vatandaşlarını televizyonda sikti buna mı şaşıralsns

şaka lan şaka bi an muhalif 50+ facebook tayfası sandınız de mi?

onlar,
mcdonaldsta sevişdursun
biz her gün
televizyonda
. .

yarın sözcü gazetesinde
iyi cesaretmiş. bi de halkın ortasında... vay anasını dedirtiyor. kendi tercihleri. saygı duymak zorundayız.
Ahlaksızlığın dansikasını yapan çifttir.
Fast food kültürüne uygun davranan çifttir. ayaküstü ilişkiye giriyorlar, beş dakikada beşiktaş bile değil, o derece.
Fast food sirasinda bu kadar kisa suruyorsa, iskender veya kofteci yusuf sirasinda cocuk olur.
personelin fark etmemesi daha bir garip...
zenci o malafatı nasıl saklamayı başarmış diye meraka gark eden hede.
la olm dünyanın neresinde bir akıl hastası varsa

buraya taşımak mecburi mi ?
abd’nin özgürlük heykelini boşa dikmediğini gösterir sevişme, gerçi sevişmede yok bu videoda ama,
özgürlük işte...
"Mcdonalds gibisi yok" sloganının içini doldurmaya çalışan çifttir.

Yiyin gari!
ülkemizde böyle şeylerin yaşanmasını isteyenler var. istiyorlar ki kucakta gezelim, din iman kitap boşver her yer seks olsun, çalışmadan para kazanayım, rant dönsün.

hem tembeliz hem içimizde ahlaksız insanlar var. yazık gerçekten.
chplidir.
adam yardiriyor.
Peygamber efendimizin hadisini akla getirmiştir.
Kusura bakmayin da nefis fantezi. Hatun da mermermis amk.
inşallah yakın arkadaşı olan niggalara karşim mekdanılsta karı becerdim huloggg diye anlatmamıştır.
fantazi yapmış çifttir.
hayata heyecan katacağız diye gökdelenin tepesinden paraşütsüz atlarken düzüşecek kadar düz hayatlar var amk.
Doğruluk mu cesaret mi oynarken ipin ucunu kaçırmış çifttir.
sipariş çok mu geç geldi ki diye düşündürtmüştür. yok lan ne düşündürtecek pis sapıklar püüüüüüüüüü. çalışanlarda hep kız zaten ayıp ayıp boyu devrilesiceler sizi.