bugün

etnik, muhteşem, genç, ulaşılabilir, seksi, eşsiz, basit, yenilikçi, new york, enerji : maybelline new york.

Amerika'nın 1 numaralı makyaj markası Maybelline New York kadınların yaşamlarının her döneminde kullanabilecekleri, eğlenceli, renkli, moda bir markadır.

1913 yılında bir aşk hikayesinden doğan Maybelline ilk maskarayı yarattı, o tarihten bugüne maskara günlük yaşamlarında kadınların vazgeçemediği bir makyaj ürünü oldu. Daha sonra, 1971 yılında, Maybelline tarihinin en büyük makyaj efsanesi olma özelliğini halen koruyan ve bugün Amerika'da her 1,9 saniyede bir satılan en ünlü top modellerden, makyaj artistlerine, modacılar ve bütün kadınların hayranlıkla kullandığı GREAT LASH maskarayı yarattı.

Maybelline'in felsefesi kadınları düşünerek ihtiyaçlarına yönelik, hızlı yaşam şartlarına ayak uyduran ürünleri sunmaktır. Maybelline en iyi tanımı, en son moda akımlarını en üstün teknolojiyle sunan ve kolayca satın alınabilen bir marka olmasıdır.

Maybelline'in düşünme tarzını ifade eden "Çekiciliğinden emin, belki de sırrı Maybelline" sloganı her kadının doğal güzelliğini, kullanımı kolay, renk uzmanı, kaliteli makyaj ürünleriyle arttırabileceğini ortaya koyuyor.

1998 yılında Türk pazarına sunulan Maybelline modern dağıtım kanallarında, büyük süper marketlerde satılan ilk kozmetik markasıdır.

http://www.maybelline.com/home.aspx?res=true
(bkz: küllerinden doğsun)

xcbx-asdasdasd-aşlkaşalk-fantastia.
Maybelline New York'un tüm cilt tiplerine göre çıkarmış olduğu baz ürünleri gerçekten çok başarılı.
Ben şuan nemlendirici olanı kullanıyorum. Cildiniz kuruysa tavsiyem Maybelline Face Studio Prime Hydrating. Cildi canlandırıyor ve ferah bir nem hissi veriyor.
görsel

(bkz: Maybelline Face Studio Prime)
(bkz: Maybelline baz)
ya bi bas git allahin harun abisi burda nemlendirici anlatiyor amk *

ben de kafasina arko nem suruyorum ferah bir nem hissi veriyor.