bugün

temennim programın reklamları kadar itici olmaması yönünde.
matrax adlı tv programı daha önce sky tv de olana göre büyük bir stüdyodan yayına başlamıştır.
sabırla beklenendir.
zeki nin, ikinci tv denemesidir.
zeki yine radyodaki gibi değil mahmut tuncer esprileri yapıyor.sky turkteki başarısızlık tekrarlanmaz umarım.
daha önce sky tv de yayınlanan matrax'a göre gayet büyük bir stüdyodan yayın yapmaktadır.

zeki programı biraz doğalına bırakırsa kalıplaşmış matraxiyonları fazla zorlamazsa sky tv'deki başarısına göre çok daha iyi olur.
radyo programı kadar başarılı olacağını sanmıyorum. radyoda kimlik gizleme gibi bir muhabbet söz konusu olduğu için insanlar daha rahat davranabiliyolar. burada öyle bir samimi ortam olmayacaktır.
ilk programına çağırdığı konuklar bana kalırsa reyting için çok iyidir. *
daha ilk programdaki konuklara bakınca star tv'nin yaz aylarında çerez niyetine bir program başlattığını belli ediyor.
sanırsam zeki kayahan coşkun'u da yerine adam bulamadıkları için seçmişler.

-olmadı.
ismail yk da olmasa türkiye de talk showlar ne yapar bilmiyorum.
ilk bölümüne ismail yk'nın konuk olduğu program. of zeki saçmaladın ama bu sefer.
asuman krause yi süzerken kameralara yakalanmıştır yerden bitme kardeşimiz.
resmen kanırttırılan program. boşver zeki biz radyodan dinleyelim.
asuman krause' ye evlilik seni bozar demiş gecenin sıçışını yapmıştır. şimdi de sıvıyor.
çok kötü bile demek istemiyorum.
edit: hocam masanın üzerindeki telefonun 'zırrr' edip-etmediğini bileceksin bi' zahmet.
izin verin adama bir iki bölüm daha ilk programı.
an itibariyle tv de yayınlanan programdır. olmamıştır.
olmamış zeki olmamış programı.
zaytung haber son dakika haberi geçiyor:

star tv de 23:15 itibariyle yayınlanmaya başlayan matrax programıyla birlikte meydana gelen intihar olayları üzerine, star tv ye 1(bir) gün itibariyle belgesel yayınlama cezası verilmiştir.
bi beyaz kolay yetişmiyor dedirten programdır. toy çocuk aşırı gergin, konuklarıda geriyor, bizde geriliyoruz, hiç komik olmuyor.
az evvel ebru şallı üzerinden prim yapmaya çalışmıştır.
zeki umarım buraları okur da onu dinlemeyi sevenlerin izlerken aynı keyfi almadığını anlar.
en kral radyo programı.

edit: ah be zeki... keşke hiç el atmasaydın televizyona.
bugün itibariyle star tv'de başlamış program. zeki kayahan'ın konuşurken stüdyadaki seyirciler dışında biraz da kameralara bakması gereken program.
zeki kayahan coşkun'un sunduğu radyo ve televizyon programı. bu programın 4 yıl boyunca sıkı bir dinleyicisiydim. yaklaşık 3 yıl önce bıraktım dinlemeyi. aklım başına geldi haliyle. zira; ukala ve sempatik insanı konuşmalarından ayırabilecek yaşa gelmiştim.

bu adam, zamanında radyoda benim tek hedefim radyoydu, carttı curttu, kalabalık yerlerde espri yaptım farkedilmek için, hakan gündüz benim örnek aldığım şahsiyetti felan diye bir şiir yazmıştı. ilk dinlediğimde çok duygulanmış, kutlamıştım. helal olsun, amacının peşinden gidip başarmış. başarılı bir radyo programı var diyordum. çok büyük saygı duyuyordum, çünkü; adam radyo yayını yapanların kendilerini televizyon hayatına atmalarına ifrit oluyordu ve hiç beklemiyordum tv hayatına atılacağını. hep bu şekilde kalacak seviyesini koruyacak, ukala olsa bile belli bir dinleyici kitlesi olacak diyordum. önce sky türk kanalında hafta sonları yayın yaptı, hayal kırıklığıydı benim için. kınadım. nerde kaldı senin dik başlı ve ben buyum tavırların? soruyorum sana zeki? sende mi diğer radyocular gibi paranın tadına bakınca azıttın? çok şiddetli bir şekilde kızgınım bu adama.

şimdi star tv'de yayın hayatına başladı. hayırlı olsun. ama hiç hayırlı bir program değil. ilk bölümden kalitenin düşüklüğünü ismail yk'yı çıkararak gösterdi çünkü. bu adam radyo hayatında ismail yk şarkılarına yer vermeyen, dalga geçen, küçük gören bir adamdı. şimdi onu kullanarak mı reyting yapmaya çalışıyor? ismail yk ile mi başarı merdivenlerini tırmanacak. gerçekten kınıyorum. radyoda fazlasıyla dalga geçtiği serdar ortaç'ı ikinci bölümde bekliyoruz. bu şekilde tepkileri çekeceksin zeki. kırma bizi. reytingin arttıkça artar bu sayede.

programın kalitesizliğini ve +18 üstü bayat esprileri yapmaya çalıştığını dile bile getirmiyorum. ah zeki ah. hiç yakışmadı sana. demek ki neymiş; büyük konuşmamak gerekiyormuş, çuvaldızı kendimize batırmamız gerekiyormuş. ben asla yapmam dediğin günleri hatırlıyorum.

her şeye rağmen, eski dost düşman olmaz, yayın hayatında başarılar diliyorum.

edit; eski bir dinleyici...

edit 2; benim gözümde kapanış parçası olarak bu parçayı armağan ediyorum kendisine; http://www.youtube.com/watch?v=spKNpSuRRCA&playnext=1&list=PL0B71C966A35277D9