bugün

naci'nin gelişiyle çok ağır giden dizi.
sıkmaya başladı.
hakikaten çok ağır son sahnesini izledim bugün. beş kişi beş dakika falan bakıştılar.
Klâsik bol bakişmalı yurdum dizisi. Bölümün yarısı bakişma ile geçiyor.
Her saniye dram var insanı karamsarlığa sürükler...
Fakat oyuncular ve oyunculuklar kaliteli. insanı içine çekiyor.
izlenince eğer insanı sarabilecek bir dizi o yüzden hiç izlemeye başlamadım : )
Hasibe bitti bi de annesi çıktı. aile boyu psikopatlık böyle bir şey demek ki.
2 haftadır mecburen izliyorum, kendimi kötü hissettim. Ağır dram içerir...
Bu dizinin çekim teknikleri, ışığı ve perspektifi kullanması, kamera açıları, Türk dizi kalitesinin çok çok ötesinde.

Yönetmene ve teknik ekibe helal olsun.
Safiye’ye ben çok ağlıyorum ya.
başarılı oyunculuk performansları ile ayakta kalan bir dizi.
uzun vadeli olabilecek gibi bir konu tabanı yok.

yine de özgün tarzı ve klişe piyasa dizilerinden sıyrılan yönleriyle kaliteli.
Büyüsü kaçmış dizi. ¤
neriman çok güzel değil ama çok sempatik şirin mi şirin duruyor.
han ağır manyak. cansız mankenle konuşuyor sayko.

istediği kadar yakışıklı ve zengin olsun, akıl sağlığı yerinde olmadıktan sonra gerçekten korkunç. eğer gerçek olsaydı inci'ye zarar bile verebilirdi. dizinin mantıksız tarafı da bu zaten. inci gerçek hayatta bu manyak adam ve kardeşlerinden kurtulmaya çalışırdı.
çok ağır giden dizi. normalde bunların psikiyatriste gitmeleri gerekiyor. Psikiyatri'ye gitmelerine de ikna eden ne han ne inci. Neriman ikna ediyor bunları, çünkü neriman'da da rahatsızlıklar var.
--spoiler--

naci: düğün ne zaman?
esat: yarın.
safiye: çüş!

--spoiler--

ahahahahahhahaa olm gülmekten gözümden yaş geldi. dünyanın en naif çüş'ünü duyduk. gülben'in hayalleri bile komik.
çok kaliteli bir yapım.
(bkz: Helal dairesi)
Kediyle beraber izliyoruz ama arada sıkılıp uyuyor kendisi. Şu bakışmalar azalsa süper olacak.
Han ve incinin bayması dışında güzel.
Bu akşam yeni bölümü yayınlanacak olan trt1 dizisi.
ebleh incinin yerinde olsam beyimin kagit toplamasini hic sorun etmem gece birlikte kagit toplamaya cikarim.
zenginsin bir kere aq adam temiz temiz gayet kibar sekilde kiyiya koseye ozenle birakilmis kartonlari topluyor ne zevkli kime zarari var senin gibi bir kezbanin eline de yuzune de fazla han.

eve gelince mis gibi bir banyo yapar yatarsiniz.

hanin gece kagit toplamaya cikmasi disinda hicbir cekilir yonu yok dizinin.
Han gibi tilki bir karakter barındıran dizi. Herif planlı, yakalanacağını biliyordu, çabuk davrandı.
Her şeyi kurgulamış, laflar filan hazırlamış, inci gelince de hemen etkisi altına aldı kızı.
Manipulasyon eğitimi temalı bölümler bekliyoruz.
bu akşamki bölümünde vurucu bir son yapmış dizidir. inci’nin çocukluğundan beri içine attığı, sustuğu, alttan aldığı her şey en sonunda patlak vermiştir. içinde biriktirdiği her şeyi bağırmak istemiş belki de gerçekleri çığlıklarıyla bastırmak istemiştir

Farah Zeynep’e koca alkışlar burdan.

diziyi beğenmeyen sevgili yazarlara saygı duyar bok atanlara ise ucuz internet dizilerini izlemelerini öneririm
kurtlar vadisi gibi hiç bir tadı kalmamıştır. hep aynı sahneleri değiştire değiştire canlandırıyorlar.
(bkz: deliler apartmanı)
sanılanın aksine dram değil psikolojik gerilim dizisidir. 18 yaş altı için uygun değildir. bunun için illa çıplaklık yahut kanlı bıçaklı sahneler gerekmez.

30 yaşında kadınım, benim bile gerildiğim yerler oluyor. o nedenle kişiliği gelişme safhasında olan ergenler için uygun değildir.