bugün

(bkz: masa penisi/#579490) buda olabilecek, olasılıklar arasındadır.
zevkli bir spor.
terlemenin en çok yaşandığı, iki kişi ile oynanan, genelde benim gibi insanların mesai sonrası yaptığı bir indoor sporudur. önemli olan şey raket değil, bilektir.
Yenilenlerin genelde 'raket delik' bahaneleri öne sürdüğü spor dalı. Fakültede 2-3 kişiyi yenemiyorum. Bazen timo boll gibi, bazen de joo sae hyuk gibi oynarım. Timo boll la maç yapmak en büyük hayalim.
(Para biriktirip profesyonel raket alıcam. Pro raketler 80 -750 lira arası değişiyor. Elinde pro raketi olan yazar var mıdır acep?).
iki raket bir top ile oynanan çok zevkli bir oyundur. araştırıldığı takdirde bir masa ve masanın ortasına bağlanmış bir file ile oynanır. gerçekten çok çok zevklidir. 2 senedir profesyonel bir tenisçiyim. öğrenilmesi gereken bir aktivitedir.
bide flash oyunu yapılmış bu masa tenisinin.kızlar oynuyorlar bu tenisi.Monster High Masa Tenisi http://www.oyunface.gen.t...ter-high-masa-tenisi.html
en yakin arkadasimi iki gundur 4 kere yenip hic yenilmedigim oyun. en eglenceli spordur sahsi gorusumce.
olsa da oynasak oyunudur.

servis konusunda bir dünya markası olan şahsımı kolay kolay yenen çıkmamaktadır,adeta bir Karlovic kalitesinde servisler yolladığım oyundur.
aziz yıldırım'ın favori sporudur.
bugün bir partinin yaptığı gençlik kollarının düzenlediği turnuvası vardı. ödülüydü efendim yoksa katılmam yani. ilk 3 rakibimi eledikten sonra yine ismimin okulduğunu duyup 4. maçımı gerçekleştirmek için indim podyuma. ulan bi baktım adam 30 yaşında hafif kel bişey. önceden de oynayışına bakıp arkadaşla fikir yürütmüştük. tanımadığım iki kişi de seninleyiz dediler galiba rakibimden hoşlanmıyorlardı. her neyse maça başkadık bu adam ilk seti aldı ama çok fark açamadı tabii. 2. seti bi aldım bu morordı bi hoşuma gitti sormayın gitsin dedim ulan finale mi kalıcam götüm bi havaya kalktı. son sette bi heyecanladım sormayın elim ayağım tutuştu. kahretsin adam seti aldı. tokalaştık tokalaşırken eyvallah dedi. içimden ne eyvallahi lan bedavaya verdik sanki, demin yenilcen diye götün tutuşuyodu amcık dedim. hakeme selam vermeden gidiyodum ki son anda elini gördüm. maç çıkışı şansımı sikeyim kısa kollumu arıyorum yok biri almıştı galiba kimse iyicene sövdüm ama merak etmeyin. bisikletime doğru yol alırken bi baktım bizim hakem aslında maçı alırdın iyi oynuyosun ama acele ettin servislerde dedi. bana butterfly top verdi. eyvallah dedim, teşekkür ettim raketimi elime alıp bisikletime bindiğin gibi eve gittim. yorgunluktan öldüm yemin ederim. süper bi oyun efendim vallahi bak oynayın olum.
güzel oyundur, çabuk karar vermenizi sağlar, hızlı düşünmenizi sağlar.*
çok sevmeme rağmen oynamaya imkanım olmayan spor dalı. kendimi bir seviyeye getirdikten sonra masa bulamadım. evim olsun ilk masa tenisi alıcam lan.
Sanılandan çok daha yorucudur. Beyni geliştirir. Reflexin iyi olması, hız, vuruş teknikleri ve topa göre doğru pozisyon alma galibiyete götürür. Tabiki bunların hepsi çalışıldıkça geliştirilebilir. Çok dikkat ve konsantrasyon gerektirir. Ayrıca oldukça zevklidir.
Nörologlar tarafindan beyin gelistirici olarak tavsiye edilen spor dali. Vucudunuzun etki tepki suresini inanilmaz hizlandirir. Cabuk ilerleyebileceginiz bir spordur. Raketi ilk elinize aldiginizda topu saga sola embesiller gibi vururken sadece birkac gun sonra normal bir sekilde oynayabilirsiniz. Surekli oynarsanir bir ayda bilek ve falso hareketleri yapmaya baslarsiniz. Bir yil boyunca devam ederseniz guney koreliler gibi oynamamaniz icten bile degildir. Sporun futboldan ibaret olmadigini size cok guzel gosterir.
çok kötü bağımlılık yapan spor türüdür.
Lise yıllarım o plastik topa vurarak geçti. Allah vere de üniversite 2 de bıraktım. Şimdi sağlıklı bir bireyim.
bir ara profesyonel olarak yaptığım spor dalıdır. Türkiye'de pek revaçta değildir. sürekli yarışmalar olur.
izlemesi zevksiz, ancak oynaması inanılmaz keyifli spordur.
Lise2 den beri oynadığım bağımlısı olduğum oyundur.
Küçük bir masa, iki küçük raket, bir de el kadar top. Ne kadar eğlenceli bir spor olabilir ki?

Emin olun dünyanın en güzel sporlarından biri. Bazı yönlerden futbola benzer; top, raket ve file üçlüsünü gören herkes doğuştan masa tenisçiyim zanneder. Ama forehand ve backhandleriyle, çakmalarıyla, netleriyle, servisleriyle komplike bir oyunlar bütünüdür; herkes bu tempoyu kaldıramaz. Düşünme süreniz tenisten daha kısadır, seçenekleriniz basketten daha dardır, ya kötüyü seçersiniz ya iyiyi, kondüsyonunuz futboldan iyi olmalıdır, bitmek bilmeyen bir sette zangırdayan bacaklarla yere yığılan çok olmuştur.

Velhasıl, atiklik, kıvraklık, akıl, zeki, çabuk düşünme, pratiklik, anlık strateji değiştirme, hepsi bu oyundadır. Ama en çok coool olmanız gerekir. karşı tarafıın gözlerinin içine bakarak senden korkmuyorum lan mesajını iletmeniz lazımdır.

Keşke her sokakta iki üç masası olsa da insanlar bu spora iyice alışsa.
hem teke tek hem de 2vs2 şeklinde oynanabilen spor dalı.
oynaması baya zevklidir.
benim bu oyunda en çok köşelere atıp rakibi koşturmak hoşuma gidiyor.
tavsiye edilir.
Üniversite dönemi çok sık oynadığım, oynaması aşırı keyifli oyun.
Çalıştığım yerde de olduğu için öğle aralarında ve iş çıkışlarında da arada oynuyorum.
Aşırı iddialı değilim ama Kadıköy civarında rakip varsa oynamak isterim.
Hatta mümkün olursa turnuva bile yapılabilir.
Abartısız dünyanın en eğlenceli sporudur. topun masanın kenarından kırılıp sayı kaybettirmesiyle de en sinir bozucu olanıdır. (bkz: yazarların nefret ettiği şeyler)
bi dönem fırsat bulduğum her an oynadığım oyundur. tekrar sahalara dönmek istemekteyim fakat izmirde oynayabileceğim kafa dengi bi partner bulamadığımdır. ilgilenenler varsa mesaj atabilirler.
bağımlılık kazandırması çok hızlı bir oyundur. zevkle yapılan tüm beden aktiviteleri (yogayı tenzih ederim) serotonin dolayısıyla bir "yeniden yapma, hareket etme" isteği uyandırır elbette fakat bu baya hoştur. ağırlık olmadığı, tek başına yapılmadığı ve büyük hezimete uğranmadığı taktirde insana büyük kaybetmişlik hissi yaratmadığı için de olabilir. sonuç olarak; god bless pinpon
masa başı çalışan insanların sporudur.