bugün

ingilizce- mütercim tercümanlık bölümünü merak ettiğim üniversite.
son zamanlarda yemekhanesinde doğru dürüst yemek çıkmayan üniversite.
An itibariyle kar tatilini vermiş okuldur. Ayrıca fen-edebiyat binasının kazan dairesinin patladığının, yangının kontrol altına alındığının da bilgisi gelmiştir.
salı ve çarşamba günlerini tatil ilan eden okuldur. o günkü sınavların hangi gün yapılacağı konusu ise bir muamma.
şimdi alsalar girmeyeceğim 3 üniversiteden bir tanesi.
iki gün tatil olan canım okulum.
şaka lan şaka allahın kastamonusunda okuyorum, götümüz donuyor ama tatil yok.
bütleri atlatayım istanbul a geleceğim ortada bir haksızlık varsa gereğinin yapılmasını ...
arz mı etmem gerek rica mı lan?
''hesapta'' kalbur üstü üniversitelerden biri. buyrun red hack belgeyi paylaştı.

döner sermayede dönen olaylar. 17 trilyon(on yedi trilyon) cukka.

https://docs.google.com/f...SFRpc0JsRDg/view?sle=true

medyanın olaylara duyarsız kalması aynen devam.

adamlar trilyonları peşkeş çeksinler, biz daha doğalgaz zam geldi falan diye üzülelim amk.

yazık be.
iki gün kar tatili vermiş olan üniversite.
Ocak ayında sinema televizyon yükseklinans programı açmayarak beni hayal kırıklığına uğratan üniversite.
Kuzenimin 3 yıllık dershane deneyimiyle sınıf öğretmenliğini kazandığı okuldur. Benim hiç ders çalışmayıp dershaneye gitmeyip kapısından içeri hiç girmediğim giremeyeceğim okuldur.
Hergün gitmekten artik kusacağim üniversitedir.
hergün bakırköyden kadıköye geçmenin zorluğunu hissettiren güzel üniversitemdir.
her gün gitmekten bıkıp mezun olduğum üniversitedir.
sadece etiketi olan egitim kurumlarindan biridir tam bir fiyaskodur bircok konuda.
bilgi yönetim sisteminin her ders seçim döneminde olduğu gibi yine çöktüğü üniversitedir.
tüm ülkücülere 12 ayrı soruşturma açmış üniversitedir!
anadolu hisarı kampüsüyle ulaşım-faaliyet sıkıntısı yaşatan üniversitedir.
türkiye nin, en kaliteli eğitim fakültesine sahip üniversitedir.
marmara üniversitesi'nin yarınki yemek listesi.
görsel
rektör zafer gül'ün verdiği demeçe göre 10 yıl içerisinde, şu an mevcut haliyle 14 farklı kampüse dağılmış olan üniversite, maltepe'de ortak tek bir kampüse taşınacakmış. torunlarımız görür belki. o değil de maltepe nedir ya?

http://www.marmara.edu.tr...e-maltepe-ye-tasiniyoruz/
Marmara Üniversitesi’ne ait araziler satılıyor http://www.projepedia.com/emlak-haberleri
sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiye göre üniversite tek kampus olarak istanbul maltepe deki kenan evren kışlasının yerine taşınacakmış. inşaat çalışmaları ise 3-6 ay arasında başlayacakmış. Maltepe ye hayırlı olsun şimdiden.
türkiyat enstitüsünün lisansüstü önkayıt başvurusunun online yapıldığığını ilan ettiği ancak bütün uğraşlara rağmen yapılamayan üniversite.
bu nasıl bilimle uğraşıdır, tartışılır.
memur olarak çalıştığım, göztepe kampusu hariç diğerlerinden sadece anadolu hisarını güzel bulduğum güzel üniversite.
Efsaneye göre, rektörlük binası sultanahmet'te olduğu için (hala orada mı bilmiyorum) Göztepe kampüsünde okuyanlar, rektörlüğe bir kağıt vereceğim diye izin alıp bütün gün sallana sallana gezebilirler, ertesi gün "gittim çok sıra vardı bugün tekrar gideceğim" derlerse yine sallana sallana izin alırlarmış; o günler sınava denk gelse dahi make-up hakkı verilirmiş bu öğrencilere.*