bugün

Günde iki paket sigara içen arkadaşlarımın tek bir nefes marlboro blue ice'la öksürük krizine girdiğini, benim ise 3 yıldır hergün bir paket marlboro blue ice içtiğimi düşünürsek benim ciğerlerim baya kötü durumda. Ha ama değer mi derseniz, dünya bi yana marlboro blue ice bi yana.
mentolü rahatsız edecek derecede fazla olan sigara.
buna bir alışıldı mı başka sigara içemez insan. ayrıca o metalik turkuaz-lacivert kutu an karizmatik sigara kutusudur.
marlboro'nun yüz karasıdır.
camel soft içen biri için, mentol içerikli bir sigara içmek istendiğinde öncelikle tercih edilecek sigaradır. kent switch ile kıyaslanacak olursa, kent hafif nane tadı veren akide şekeriyse marlboro blu ice olips tir.
ayrıca paket olarak kesinlikle piyasanın en güzel paketine sahip olduğunu düşünüyorum.
hastayken içildiğinde boğaza iyi geldiği iddia edilen mentollü sigara furyasının başı çeken üyesidir. ama ben size bir şey söyliyeyim mi?.. sigaranın bırakın mentollüsü nane-limon lusu dahi olsa boğaza iyi gelmez... tam aksine kötü olan boğazı iyice skip* geçer....
son dönemde üniversite öğrencileri arasında pek bir popülerleşen sigara markasıdır. ağır koku bırakmama durumu fayda gösteriyor olabilir.
hayatin anlami..
burun tıkanıklığına bire bir giden sigaramızdır. patlatmalı olması daha iyi olmuş normal içip sonunda patlatılabilir ağız kokusu için.
En sevdigim sigaradir, polo yemek gibi bir seydir.
yeni fiyatıyla 'artık almasam mı' dedirten sigaradır. Hiç sigara içmemiş kişinin asla tadına bakmaması gerekir. Aksi halde 2. Gün markete girip 'hocam bi blue ice versene' dersiniz. Piyasadaki en sağlam sigaradır. Kent switch den daha çok mentol tadı verir, candır.
aromasız sigara içtikten sonra böğğğ dedirten sigaradır. he ama şöyle bir şey de var, kapsüllü sigaraların en temizidir en güzelidir. (bkz: terto)
ucuzu için;lucky strike click.
Şehirler arası yolculukta içilesi sigara.
daha ucuzu : west ice
mide bulandıran sigara.
buna vereceğim parayla dokuz tane polo alsaydım keşke dediğim sigara.

üstelik cliklemeden bile o ağır mentol tadı geliyor. tüm mentollü sigaralar gibi tütünü dandik.
kullandığım sigaradır. çok ağır bir sigara olmamakla birlikte, mentollü ve ferahlatıcıdır.
Mentollü sigaranın babası sayılabilcek sigara. Tabiki Türkiye şartları için konuşuyoruz.
lucky strike köpek sigarasidir. blue ice en iyi mentollüdür türkiyedeki. patlat patlat iç. o seste ne güzeldir, içmek için motive eder insanı...ağızda koku birakmaz, ferahlatir.
yolculuk sigarası.
patlatınca çıkan tık sesi acayip eğlencelidir. içmesem bile içenlerinkini patlatıyorum öyle bir zevki var.
diğer sigaralardan farklı olarak bunu içince insana sağlıklı yaşıyormuş hissi verir. ferahlatır. hay canını sevdiğim.
güzel olmasına güzeldir de fazla susatır.
Sigarayı bırakmaya çalışanların veyahut ilk kez sigara içeceklerin denememesi gereken şey,bırakamazsınız maazallah.