bugün

striker olarak doğmuş olan bir evladı-ül hakim, bir mahluk-u dehşet, bir gavur-ül azim.

25. golünü attı yeleli kedilere.

(bkz: mario bey napıyorsunuz)
pozisyon zenginliği olmayan bir maçta ne kadar etkisiz olduğunu bir daha göstermiştir. hiçbir şekilde adam eksiltemez, top dağıtamaz. boş kaleye attıra attıra alexin gol rekoruna yaklaştırdılar. seneye tinercileri siktir edip gidecek ve gittiği herhangi bir takımda boş kale bulamadığı sürece gol atamayacak ve sönecek. bu alman piçi alexin rekorunu egale edemeyecek.

tanım: boş kale golcüsü.
not: türkiyenin ve bjk'nin en iyi ve ahlaklı yerli forveti cenk tosundur.
edit1: bir sezon 25 gol attı diye efsane sayanlar varmış. e herkes kendi vizyonunda belirler efsanelerini. alex bunların topçusu olsaydı bileklerini keserlerdi galiba.
alakasız edit: başakşehiri geçerse fenerbahçem şampiyon olacaktır.
lan sizin için mükemmel goller hep uzaktan atılmalıdır sanırım dediğim gol. adam nereye kosacagini, olayın nasıl gelişeceğini biliyor amk. kartalin efsanelerindendir.
33gomez.com dan her gol sonrası şarkısını çaldığım forvet. Yakışıklı kerata arenada ilk golü atan futbolcu olmuştur.
Türkiyedeki sağlam santrfordur.
nazi subayı olsa bütün dünya şu an almandı.

adam, adam.

basmadan gitmiyoruz:

http://33gomez.com/
Führer gibi mübarek ayağına sağlık.
Soğuk duruşlu sıcak adam. Fabian ernst gibi aynı. Hitler zamanında ne aşı uygulamışsa bunlar için hakkaten tutmuş.
gol kralı oldu şerefsiz ya. cimbomamada attı bitane helal valla en az fenerin transferleri kadar degerli
Küçük takımın büyük golcüsü olan vasat forvet. Evet.
taşaklarını gezdiren yesin dediğim adamdır.
bir fikret orman başarısıdır,adam gelerek hem kendini tekrar kanıtladı,hem de bize şampiyonluk yolunda destek oldu.
cha cha cha adamdır.
Alman panzerimizzz.
görsel
ikinci forveti 17 gol atan takımımın, birinci forveti. Senenin en nokta transferi olmuştur bence, bunda başkanımızın payı büyük. Rvp ve nani gibi balon çıkmamıştır. Harbi iyi oyuncudur.
Seneye bu adamı tıpkı anelka da olduğu gibi büyük bir takımda iç çekerek izleriz.
Cha cha.
bugün fanatik Beşiktaş'lı bir arkadaşım beni aradı...

'kanka moralim çok bozuk'
(ama ses tonunu duymanız lazım)

bende hemen 'Ne oldu lan?' Dedim. 'Gomez gidiyormuş kanka' dedi

Bende dedim 'ya olum saçmalama haber kanalları çıkartır öyle şeyler o adam rahat 2 yıl daha sizde' dedim. 'kanka ntv spor açıkladı' falan dedi.

ama ses tonunu duymanız lazım ben bile kötü oldum sırf o yüzden. Fenerbahçeliliği bi kenara bırakıp teselli ettim çocuğu.

yani beşiktaş'lılar çok sevmiş bu adamı, bende asla yanlış bi hareketini falan görmedim kişilikli bir insana benziyor. gitmezse efsane olur diye düşünüyorum.
bu işin içinde de fettula 'nın parmağı var.

demedi demeyin...
adam demiş ki ; there is still one more step to go! Let's stay focused and hungry!

yani diyo ki beyler kalede halen tolga var bi celallenmeyin aq.
Gomez hikayesiyle ilgili şöyle özet geçeyim kendi adıma. Fiorentina defterini baştan anlatmaya gerek yok. Beşiktaş'a nasıl geldiğini hepimiz biliyoruz.

Giderse kendi tercihidir ve daha büyük bi kulüpte oynamak da hakkıdır.

Burada aldığı paraları alabilir mi? Hayır.

Şu kesindir ki döneceği kulüp Fiorentina değildir. Dolayısıyla Beşiktaş'tan ayrılsa bile transfer ücretinin yarısı Beşiktaş kasasına girecek (15-20 m euro telaffuz ediliyor)

Sonuç olarak Beşiktaş büyük bi yıldızı bedelsiz getirmiş ve 25-30 gollük bi verim almıştır.

Üstelik gitmeyi tercih ederse bile yine kulübe maddi katkı sağlayarak gidecek.

Her türlü artı kısacası fazla konuşmaya gerek yok.
hazırlanın beyler!! http://33gomez.com/.
bas butona basss basssss basssssssss http://33gomez.com/ !!!!.
heykelini dikin.
beşiktaş tarihinde en fazla golü atan yabancı olarak tarihe geçmiş olan alman fitbolcu.