bugün

manuel'di otomatiğe bağladı... f4 mutsuz ha.... amınakoim senin renkli basın.
1.batakta eşim ol 8 de 2 al #ManuelFernandes

2.sivrisinek ol her gece gel iç kanımı #ManuelFernandes

3.ezanları sen oku camilerden çıkmayalım #ManuelFernandes

4.tuvaletin deliğine düşen telefon ol kolumu sokim alim #ManuelFernandes

5.bakkala diye çıkayım müge anlıyı sal peşime #ManuelFernandes

6.düğünüme gel halaybaşı ol #ManuelFernandes

7.ikinci öğretim oku harcını ödeyelim #ManuelFernandes

8.otobüste sen osur biz osurduk diyelim #ManuelFernandes

9.sen ferdi dinle kollara jileti biz atalım #ManuelFernandes

10.içmeye gidelim hesabı bize kitle #ManuelFernandes

11.iddaa ol son maçtan yatır bizi #ManuelFernandes
takımda mutsuz olduguna dair söylentilere ligtv spikerleri farkında olmadan güzel bir cevap verdiler aslında."takımda mutsuzken bunları yapıyorsa acaba mutlu olsa neler yapacak??" tamam mutsuz olabilir belki orasını bilemeyiz ama bir adam böyle oynuyorsa sosyal hayatındaki mutsuzlugu takıma yansıtmıyor,profesyonelce oyununu oynuyorsa daha ne denilebilir ki?
ancak tarikat kur müridin olalım manuelfernandes gibi sözlerle anlatabiliyoruz adama olan sevgimizi*
la liga'da top oynayamayan,orada mehmet topal kadar başarılı olamamış, valencia'nın 2 milyon €'ya sattığı.
la liga'da ve premier lig'de top oynamış, everton'ın yüksek bonservis bedelinden dolayı istemesine rağmen kadrosuna katamadığı, unai emery'nin banega ısrarı sonucu yedek bıraktığı ve beşiktaş'a oldukça kelepir fiyata gelen oyuncu. valencia'nın 2 milyona sattığına pişman olduğunu ekleyelim. ayrıca mehmet topal kadar başarılı olamasa da türkiye'de mehmet topal'ı 32'ye katlamaktadır, bu da biz beşiktaşlılara yetmektedir haliyle. bize ne mehmet topal'dan? bir oyuncuyu bonservis bedeline göre değerlendirenler daniel güizalara mahkumdur.
adamı manuel aldılar otomatik çıktı, çok iyi orta kesiyor yahu
https://twitter.com/Muare...42575616354947072/photo/1
Adamın dibidir. Fanatikte çıkan haberi okuduktan sonra kaptanlığı en çok hakeden adamdır denilir.
yok bilmem la liga'da oynayamamışmış, valencia 2 milyon'a satmışmış, küçük maçın büyük oyuncusuymuş.

şu anda türkiye liginde, dünya'nın hangi takımına koyarsan koy o takımda sırıtmayacak tek oyuncu varsa o da manuel fernandes'tir.

pahalıya alsak o'na da birşeyler bulurdunuz ki, bu lig'de güiza'lara, lincoln'lere saçılan paraları hepimiz biliyoruz ve fernandes'in 2 milyon'a türkiye'ye gelmesi yönetimsel olarak büyük bir başarıdır!

ispanya'da bişey yapmamış teorinize gelince, alex'in veya hagi'nin avrupa maceraları da ortada, ki hagi bir dönemler real madrid'in tarihinde yaptığı en kötü yabancı transfer olarak geçiyordu! ama hiç kimse bu oyuncuların ligimizde efsane olduğu gerçeğini değiştiremez!
meloya kendi kalesine gol attırarak bana orgazmların en kralını yaşatan abimizdir. *
falanca kulüp ve medyası tarafından son 2 ay boyunca sürekli ayartılmaya çalışıldı. o' nu beşiktaş' tan kopartamayacaklarını anladıklarında ise 20 milyon avro' ya hemşehrisini transfer ettiler. işte Ayetullah ferddy böyle bir topçudur.
renklileri göt eden, sürekli gitmeyeceğim dediği halde ya gs'ye ya fb'ye gönderilmeye çalışılan portekizli oyuncumuz. son röportajında yine göt etmiştir.

--spoiler--
Portekiz Milli Takımı kampına çağrılan ancak talihsiz bir sakatlık geçirerek kamptan ayrılmak zorunda kalan Fernandes, Portekiz basınına konuştu. Siyah-beyazlı futbolcu, sakatlığının son oynadıkları Kardemir Karabükspor karşılaşmasında ortaya çıktığına vurgu yaparak, “Burada hem Beşiktaş, hem de milli takım doktorları ortak hareket ederek geleceğim açısından milli maçlarda forma giymemem kararı aldılar” dedi. Fernandes, tekrar milli takıma çağrılmışken bu sakatlığının meydana gelmesinden üzüntü duyduğunu da ifade ederek, “Herkes bilir ki, ben hem oynadığı kulübün, hem de ülkenin formasıyla her şeyini ortaya koyan bir futbolcuyum. Umarım hocam ileriki maçlarda bana tekrar görev verir” diye konuştu.

‘Tek isteğim en iyisini vermek
Portekizli gazetecilerin, Beşiktaş’ın krizde olduğu ve neden transfer teklifleri olmasına rağmen ayrılmadığı sorusuna Manuel Fernandes şu yanıtı verdi:
“Bir ara ayrılmak üzere olduğum doğrudur. Ancak Beşiktaş, kalmam için her şeyini ortaya koydu. Büyük fedakârlık yaptılar. Şimdi bu fedaya karşılık verme sırası bende... Tek isteğim kulübüme en iyisini vermek... Bunu da yapacağımdan herkesin emin olmasını isterim.”
--spoiler--

bir kere daha anlaşma imzalanırsa bu adam futbolu artık bizde bırakır heralde.
Türkiye'de yıldız denilen hangi oyuncu varsa getirin fernandesin yerine bu kadroya koyun eşşek olur nal toplar dökülür ama fernandes resmen döktürüyor.
Öyle bir adamdır.
şeyhimizdir, elhamdülillah... *
iki sene kalıp en az bir senede beşiktaşta şampiyon olursa beşiktaş için gerçek bir efsane olacaktır darısı necip uysalın başına.
Manuel otomatik her türlü ferdi baba.
yine beşiktaş'ın en iyilerindendi ama sanki biraz çok oynadı topla bugün. azcık sağında soldundaki adamları görseydi bu maç 5-6 olurdu. ama olsun buna da kanaat getirdik. adamın 2 asisti var, daha ne olsun.
Yanında veli kavlak ve necip uysal gibi iki ciğersiz futbolcu olduğu sürece bu harika performansını vermeye devam edecek süper star.
hasta fenerbahçe'li olarak söylüyorum. fabregas'tan iyi. *
her baba böyle bir evladının olmasını ister.
futboluna hayran bıraktıran futbolcu.

yemin ediyorum iç çekiyorum bu adamı her izlediğimde. tekniği, oyun bilgisi falan zaten olağanüstü... adam topa hükmediyor arkadaş, sanki ayaklarıyla değilde zihin gücüyle falan top sürüyor, top durduruyor.

yok yok abartmıyorum... cidden abartmıyorum.
kendisi uzun olarak ''quaresma'nın çalım yeteneği + selçuk'un frikik yeteneği + nene'nin asist yeteneği + arda turan'ın top saklama yeteneği + pascal nouma'nın taşakları'' olarak ifade edilebilir. kısaca manuel fernandes.
(bkz: overrated)
türkiye liginde seyir zevki veren tek futbolcu.
duran topların peygamberi.