bugün

en asil duyguların içkisidir.
kendi tarifim: ananas suyu* üzerine bir miktar malibu döktükten sonra karıştırıp üzerine çok az burn döktüğünüzde tadından ve görüntüsünden ötürü içmekten kendinizi alamayacağınız bir içecek ortaya çıkacaktır.*
(bkz: chevrolet malibu)
güzel bir yaz kokteylinin hammaddesi.
1 ay önce aldığım, hala içinde yarısından fazlası bulunan, isteyene gönderebileceğim, rezil tadı olan içkidir.
akşamları sütle karışık içilmesi tavsiye edilir.
genellikle sütle tüketilse de portakal suyuyla da güzel olan, birkaç bardaktan sonra bayan, şekerli, güzel kokulu içki.
sütle içildiğiniz duyduktan sonra iyide ben süt içmem dediğim, genede bakalım tadına diyip kendisini değil sütü sevdiren alkollü içecek. kendimi çok tropikal hissediyorum.
muzlu sütle harika giden içecek.

alkolle pek alakası yoktur. bütün şişe fondip edilirse 'belki' sarhoş edebilir.
içerisinde beyaz rom ve hindistan cevizi bulunan, bana sürekli "muhteşem bir şeyler yapmalısın" cümlesini çağırıştırıp sarhoş etmesi acayip zor olan içki... karayiplerde, mazide kalmış insanları hatırlayarak, manzaraya karşı, geleceği düşünmeyerek yudumlanması tahminimce süper içecek...
sek içilse bile kafa yapmayan süper ötesi içki. ayrıca hindistan cevizi aroması sayesinde müthiş kokar.
sek kokusu ve aroması fazlasıyla cezbedici, özellikle sıcak çikolata ile çok iyi bir ikili oluşturan bir içki. yaptım oldu.
bardağın 1/5 ine ananas suyu 1/5 ine süt döktükten sonra kendisini ve kristalize edilmiş buz parçalarını ekleyince fazla şekerli hali dengelenen sütlü tatlı kıvamındaki alkollü içecek. bir ödül olarak kişiye sunulması çocuk sevinci yaratabilir.
Miami de mafya babalarının takıldığı çok ünlü bir bar.
bıkmadan, usanmadan içilebilecek süper bir içki.
şerbet tadında olan güzel bir rum içeceği.
sek içilince şunu anlarsınız. şeker şurubunun alkollüsü. süt katınca dersiniz bu sütlacın alkollüsü. birde bunu sütlü kahveye karıştırmak vardır ki en güzel en hoş olanı odur.
şeker tadında içkidir. en sevdiğimdir.
içimi Zevkli içecektir.Kıyı kesimlerin tercihi, Sahil içkisidir.
sütle içilen içkidir. dolayısıyla içmenin mantığı yoktur.
Kaliforniya'daki 12- 15 bin kişilik şirin sahil kentidir. Malibu'ya komşu olduğu Pasifik okyanusu 34 km'lik sahil şeridi hediye etmiştir. sıcak ve kumlu plajları, ünlü eğlence mekanları ve birçok Hollywood film yıldızının evlerinin burda olmasıyla ünlüdür.

(bkz: Bachelor Hall)
ABD'li otomobil üreticisi firma Chevrolet'in 1964 te üretmeye başladığı orta sınıf otomobilidir. Bugün 8. nesli piyasadadır.

1.nesil (1964–1967)görsel
2.nesil (1968–1972)görsel
3.nesil (1973–1977)görsel
4.nesil (1978–1983)görsel
5.nesil (1997–2003)görsel
6.nesil (2004–2008)görsel
7.nesil (2008–2012)görsel
8.nesil (2012–)görsel
içerisinde hindistan cevizi ve rom bulunan, alkol oranı bakımızdan zayıf, özellikle (bkz: baileys) ile karıştırılarak içildiğinde harika bir tadı olan içkidir.
GTA da parayı bulunca ilk alınan mülk. Lüks bir bardır ve oyun boyunca para kazandırır.
içkilerin en hindistancevizlisidir. vazgeçilmezdir.
Californiada bulunan bir yer ve beach adidir, genelde artistler oturur