bugün

Ali Koç, kalıbının adamı çıkmadı. Bir koç değil bu. O bir ergen! Demiş.
şu an aziz ile birbirlerine sarılmış ağlıyorlardır.

mekan: fenerbahçe stadında herhangi bir tuvalet.
Paganviodio nun daha az eee, ııı diyen hali.

Edit : seslerinin benzediğini nickaltına yazan yazarlardan öğrenmiştim. Bana ait bir tespit değil.
Bu Fosil amca bugün pek birşey hönküremez. Gayet temiz koydu adamlar. Ne diyecek amk bizde kanat oyuncusu yok ellam dövlet bize kenat versin mi diyecek.

Ben olsam bir gs-fb maçından sonra hagi ye ağzına geleni söyleyen abdurrahim albayrak gibi yaparım. Aykut u dograrim amk.
Yaptığı açıklama için özür dilemiş. Boşa artık herkes biliyor ki Ali Koç gelecek. Evet.
ilk defa doğruları söylemiş yöneticidir. takım üzerinde hak sahibi olmak isteyen kulübe üye olur her fenerliyim diyeni dinleyecek halleri yok açık ve net.
Fenerbahçe taraftarını hiçe sayarak, başkanı sadece kongre seçer geri kalanlar yetiştirme taraftardır diye talihsiz ama bilinçli bi açıklama yapmış.

siz değil miydiniz zamanında Aziz başkan istifa ettiğinde taraftar sokağa döküldü Aziz Başkan bizi bırakma dedi başkan geri döndü diyen,

3 Temmuzda bizi taraftarın gücü ayakta da tuttu diyen,

ve siz değil miydiniz taraftar 12. adamımız diyen.

Koltuk sevdanız ağır basınca kulübe 10.000 lira üyelik parası ödemedik diye mi yetiştirme taraftar olduk. Size ve sizin gibi zihniyetlere yazıklar olsun.

Merak etmeyin, sabredin, Ali Koç başkan olacak güneş doğacak.

Fenerbahçenin karanlık çağı son bulacak.
AGLA. KUDUR.

görsel
hakemsiz ayrı bir tatlıș oluyordur şimdi keşke açıklama yapsa da gülsek ehuehehe.
Bu akşam daha uslu.
maç sonu mağduriyeti is loading...
3 ay hak mahrumiyeti ve 100000 TL Para cezası almış olan fenerbahçe sk yöneticisi.
görsel
Bunu savunan orospu cocugudur.
70 yaşında olmasına rağmen milletin aile hayatını ağzına alarak prim yapmaya çalışacak kadar aşağılık bir insan.
fenerbahçelilerin bile tiksindiği, ortalıkta insan kılığında dolaşan neyle neyin çiftleşmesinden ortaya çıktı belli olmayan can türüdür.
ciddiye alınmaması gereken kişidir. ben anlamıyorum biz fenerbahçe taraftarı bile bu ekrana çıkınca kanalı değiştiriyor iken diğer takım taraftarları beynine ve diline hakim olmakta zorlanan bu insanı neden ciddiye alırlar ki. caner geçen sene oynamadığı maçta koridorda eski takım arkadaşlarına saldıracak kadar tuhaf bir ruh halinde ancak bu durumda bile bunun söyledikleri söylenmezdi. bu kadar bariz bir şeyde insanlar neden bunu ciddiye alıp deliriyor anlamıyorum..

he neden fenerbahçe yönetiminde o zaman neden karşı çıkmıyorsunuz diyecekler için aziz yıldırım der susarım. bu ikisinden en çok çeken bizken diğer takım taraftarları az sakin olsun. siz senede 2 maçta katlanıyorsunuz bunlara biz 34 maç katlanmak zorundayız.. elimizde olsa 1 dakika tutar mıyız bunları o koltuklarda sizce.
adam antipatik yav antipatik.

antipatiklik top onunda zirvede....
erkeğin orospusu tehlikelidir. bu da en bariz örneklerinden biridir.
helal olsun adam tam bir k o ç.
Göte göt demiş bu yüzden eleştiriliyor. Evet.
Adam gibi adam
(bkz: mahmut uslu)
Ha pardon zaten ordaymışız.
Fenerbahçe ruhunun vücut bulmuş hali.
şerefli (!) ikincilerin diline bizi madara ediyo ya bu mal başka kelime bulamıyorum kendisine. Boşver bıraksın bu adam işi gücü amq.
Akıl sağlığının yerinde olmadığını düşündüğüm fb yöneticisi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar