bugün

balıkesir'in edremit ilçesinin gururu. yaşayan efsane. soyadının hakkını veren, 67 yaşındaki bu kaya gibi adam * kaya kaya hayatını sürdürmüş bir kişilik durumunda; zira kendisi 23 kez evlenip boşanmış ve evlenmek için 24. eşini aramaktaymış. yüce matbuatımızın bize bildirdiği üzere kendisi memleketinde kazanova mahmut olarak anılmaktaymış. basın gündemimize ilk girişi 2005 yılında internette uygun bir eş ilanı vermesi üzerine sabah sabah seda sayan programından davet alması üzerine gerçekleşmiş ve bu program aracılığıyla 22. eşini bulmuş. bu eşinden önceki yani 21. eşi ise 17. eşinin kardeşiymiş! baldıza kayabilmek aman yani eski baldızına kaya soyadını verebilmek için aradan 3 evlilik daha geçmesini beklemiş. seda sayan aracılığıyla bulduğu eşinden de geçen iki sene içerisinde boşandığı yetmiyormuş gibi sonrasında bir kişiyle daha evlenip boşanmış; ancak artık kendi ifadesiyle kendine uygun eşi aramaktan yorulmuş. bu konuda umudu 24. eşiymiş. kendi ifadelerini buraya aktararak entry'i sonlandırır; kendisine aradığı mutluluğu bulmasını ve mutlu bir kaya ailesi kurmasını dileriz. beline kuvvet maho ağa!

--spoiler--
23 defa evlendi, "doğru kişi"yi bulamadı... Balıkesir'in Edremit ilçesinde yaşayan Mahmut Kaya, son evlendiği eşinden de boşandı... Çok sık evlenip ayrılmasıyla tanınan Kaya'nın en kısa evliliği 2 hafta, en uzun evliliği ise 13 sene sürmüş...
Mahmut Kaya, 67 yıllık hayatına 23 evlilik sığdırmış... Haftalardır dul olduğunu söyleyen Kaya, "Uslandım, ama aradığımı bulamadım" diyor... Mahmut Kaya, halen 641 bayanla telefonla görüştüğünü söylüyor. Bu yüzden, günde bin 500 kontörün yetmediğinden yakınıyor... Mahmut Kaya'ya ufukta yeni bir evlilik görünüyor... Şimdilik 4 aday var... "Bu son" diyor ve ekliyor: "Artık yoruldum"
--spoiler--
http://www.tgrthaber.com....df-4501-8d2a-6ac8096fdd29

ağamıza ilişkin 2005 yılında yayınlanan haber içinse:
http://hurarsiv.hurriyet....0449&tarih=2005-12-14
ömrünün büyük bir bölümünü nikah dairelerinde geçirmiş olan delikanlıdır!
(bkz: mahmut k)
yaptığı hatalardan ders almayı bilmeyen kişiliktir. hadi bi hata yapıp evlenmişsin bi kere, ulan bunu 22 kere daha tekrarlamanın ne alemi var.
internete verdiği evlilik ilanına 587 kişinin cevap vermiş olduğu,eşlerini kraliçeler gibi yaşatmış olan, resmi nikahlı 10. evliliğini yapmak isteyen kişi. * *
umut kayanın akrabası mı ne die düşündüğüm başlık.
(bkz: umut kaya)