bugün

--spoiler--
neden çaylak olduğu merak edilen yazar.
bir an önce dönmesi dileğiyle...

evet
--spoiler--
Bunu şöyle açiklayayım; Efendim 2 cümlesinden birinde sataşma ve küfür var dersem, beyniniz bunu anlayabilir mı acaba? Eğer anlamazsanız biraz daha
acabilirim.
Neden bu kadar tahrik ve hakaret ediyorsun sorusuna, Ben gerçek hayatta da böyleyim diyor. Yani hoşlanmadığı kişilere buradaki gibi rahatça küfürler hakaretler savurabiliyormuş. Kimse de karşılık veremiyormuş ne sözlü ne fiziki. Herkes korkuyormuş bu arkadaştan. Helal olsun valla.
Hayretler içindeyim. Açıkçası Ben böyle yapamam yapanı da görmedim gerçek hayatta. Herkese küfür et posta köy dayilan falan, ne güzel.
Tamam cnm inandık.
çakallar istiyor diye güneş doğmaktan vazgeçmezmiş.

onun bunun çocuğu akapelilere kötü haberim var. çaylaklığım bitince yine yazmaya devam edeceğim ve içinizden geçeceğim. sabredin hele.
Çok iyi bir yazardı.
Geçmiş olsun.
Çok iyi bir yazardı.
Geçmiş olsun.
Çok iyi bir yazardı.
Geçmiş olsun.
Vay, eski sözlük Kemalistlerinden birisiydi ama söyledikleri sözler bence çok fazla küfürlü. Dostuma biraz bilgi içerikli girdiler girmesini tavsiye ediyorum.
Kendini ülkenin sahibi sanan zavalli bir devşiermeydi tıpki dagistan leki ümit gibi.
Özlenmiş, dürüst ve dobra yazar.
Kendisinin ülke üzerindeki hakkı dağda öşex siken Mezopotamya eşeklerinden kat kat fazladır.
3 yıl fazla 7-8 ay iyidir. Hihihi.

Küfürbaz terbiyesiz bir yazar.
Aslini inkar eden hiç bir benamusun insan icine cikmaya bile hakki yoktur.
Mubadele mahsulu sorunlu eziklerin derdi bitmez.
Küfür edenlere kufurle cevap veren yazar. Normal şartlarda, entrylerde arada herkesin yaptığı gibi küfür eder. Müsaadenizle de, adama sövülünce karşılık versin.

Atatürkçü bir yazar.

Evet
Benamus pkk sempatizanı orospu çocuklarının ülkenin sahipliği konusunda en son kendisine laf etmesi gereken yazar. Gidin de ananızı, bacınızı Apo'nun yoğunlaştırma evinden kurtarın aq öşexci iran-Irak sığıntıları.
Bazı şeyleri yapıyorsa kendisi karşılaşıp mağdur olduğu için yapan yazar.
“ ben küfredeyim kimse bir şey demesin ama bana küfredilmesin “ diye bir mantık olabilir mi ? Ne yapacaktı bu adam ? Küfür edilince teşekkür mü edecekti ?
Yapmayın.
--spoiler--
küfür edenlere kufurle cevap veren yazar. normal şartlarda, entrylerde arada herkesin yaptığı gibi küfür eder. müsaadenizle de, adama sövülünce karşılık versin.
--spoiler--

Bunu biraz açar mısınız anlayamadım?
Hehhhhhh geldi yine, ailemizin delisi.

Nihavedddddd, nihavenddddddd Allah tependen baksın.

Puahsjsksk.

Evet
iran-Irak kaçkını sığıntı orospu çocuğu aşiret mahsüllerinin amerikan ve rus sikine sığındığı gibi elalemi de kendi mensubu olduğu benamus güruha bakarak kendisi gibi zannettiği başlığa sahip yazar.

Sik gölgesine sığınmayı bu benamus aşiret mahsüllerinden daha iyi yapan yoktur. Bu orospu çocuklarının dedeleri Selçuklu-Osmanlı ve Safevi sikine sığınırdı. Bu gün Amerikan-ingiliz ve Rus sikine. Tipini siktimin akraba evliliği mahsulü düşük profillerinin musallat olduğu yazar aynı zamanda.
Sahlep ikram edip içirmeyi seven bir yazar.
Adresini verirse kendisine sarıgül göndermek istediğim yazar. iyi ki doğdun.
Aşiret mahsulü ibnelerin hala mübadele diye ağladığı yazar. Balkan/Rumeli Türkleri (büyük harflerle yapıyorum) ile kendini bir tutuyor dalyaraklar. Ulan amına koyduğum akraba evliliği mahsulü düşük zekalı orangutanları sizi iran-Irak'ın dağlarından getiren kimdi? Sanki başıma Hurri-Urartu veyahut Hitit de konuşuyorlar akraba evliliği mahsulleri.
3 yıl bence de abartı olur 2 yıl 364 gün alması yeterli.
Dunyada en mide bulandiran şey kendini bir yere yamayan benamus oruspu cocuklaridir
Benamus oruspu cocugina sorsan kayi boyundandir ergenekon destanidir ,yok orco sen buraya yerlestirildin.o hergun kufur ettiğin kürt enazindan aslini inkar etmiyor mubadel cocugu ithal etnik demek var bu basligin altinda ama kime anlatiyorsun.
Aşiret mahsulü gundileri I.Selim döneminde Osmanlı Türkleri buraya getirdi ki bu orospu çocuklarını Safevilere karşı kullanırız diye şimdi Türklere sonradan geldiniz diye ötüyor kuzenini (karısını) siktimin akraba evliliği evlatları.

Sağa sola aslını inkar ediyor diyor kaynakları kara kıllı orman gibi götleri madem daha köklüsün mübadele ile buraya gelmişler göster sana ait bir olgu desen o da yok tipini siktimin tek kaşlı kunekinin. Ulan OE elin Fransızı, Almanı bile gelmiş Levant'ta haçlı kontlukları, krallıkları kurmuş bunlarda devlet tunne. Şimdi sağa sola sonradan geldin diye naval çekiyorlar
Ama yavrum bu gerçek götünu yirtsanda sen buraya getirildin kimlik seref sahibi oldun burasi son duragin. soysuzu .benden eser bekliyor ,ulan dilı farscanin bozuk lehcesi kulturu eserei olmayan bir kart kurtla bile oturdugu yerden
gerceklerle yirtiyor mabadini kodugum ithal etnigi .
Bunu yirtinsanda degistrirmezsin.
Hiiişs ithal ernik senin varmi eserin
Dur tahmin edeyim girit turkmenisin hemi qqunek.
Dilin Farsçanın bozuk lehçesi diyen dağlık iran dili konuşuyor kuzenini (karısını) siktiklerim. Kendi sikinden damladığı Fars'ı bir de bize yamıyor Amına koyduğum kunek gundileri Türk diyince 1000 senelik süreçte Selçuklu, Karamanoğulu, Osmanlı vesair örnekler var bu kundiler sorsan 5000 senedir buranın yerlisi Türk sonradan gelmiş kendisinin bahsi geçen bölgede etno-siyasi bir varlığı yok. Kuzenini (karısını) siktimin akraba evliliği mahsulleri bir Alman, Fransız kadar varlığınız dahi yok bu topraklarda siktirin gidin kendinize ait bir tarihi olgu bulun ilk.