bugün

Aynı benim gibi En sık tahrik edilen yazarlardan biri olan yazar. Uludağ böyledir, farklı ve prensiplerinden ödün vermeyen her yazar saldırı ve tahrik ile karşılaşır. Şeytan diyor al magicovento’ yu, git alsancak kordon’ a, ege’ yi izlerken sohbet et. Buradaki çoğu kişiyi çekmektense bunu yapmak güzel olurdu. Bir de küfrettirmek için tahrik edip durduklarını fark ettiğimizi bilsinler. Gözden kaçırmıyoruz.
vardiyalı işçi frank' ile bu ikisi en sonunda esra erol'a düşerler ,o zaman belli olur ak göt kara göt.

birde vardiyalı'ya ikide bir karadenizli demeyin alcucralı sivas kırsalından...

birde telefon olayını anlamadım ,frank telefonunu veriyorsa alın kamuya açın,tövbe etsin bir daha.
--spoiler--
işte o dini manevi alana bırakan müslümanları rahatsız etmeseniz, saygısızlık yapmasanız, mağdur etmeseniz ak parti kazanmazdı.

bir empati yapıp ders alabilseniz iktidar olabilirsiniz ama nerde anca anadolu çomarı dersiniz o insanlara.
--spoiler--

Mağdurum mağdurum çok mağdurum. Cumhuriyet kurulduğundan beri dincilerin Kemalizme nasıl düşman olduğunu herkes biliyor. Anadolu çomarı dememizin sebebi cidden çomar olmalarından olabilir mi? Cehaletle mutlu olan akapelileri mi temize çıkarmaya çalışıyorsun burada? Götünün kılıyıkkk hüloğğğğ diyenler kemalist miydi? Okuma, araştırma, sorgulama din tüccarlarına oy ver, ülkenin geleceğini mahvet ondan sonra bize niye çomar diyorsunuz diye söylen. Yok yeaa. Asıl empati yapması gereken akapeliler. Sırf fanatik oluşlarından dolayı mahvettiler ülkeyi. Boş konuşmayı kes. Saçma sapan bir duyar kasmışsın. Okuyunca ıyyy dedim.
sana göre arsız bir amcı olabilirim.
ama ben nesli tükenen dişisine son seslenişine karşılık bekleyen kauai kuşuyum.
donuzlanmış çöplerin kokusunu alamayan yazar.
ben bu sene yazar oldu sanıyordum ama benden önce yazar olmuş.
Normalde 2021'den beri yazmayan, uzuuuun bir aradan sonra sahalara hızlı dönmüş olan yazardır. *
Kendini çok fazla dini konulara kaptırıyor. Bence en kısa sürede vazgeçmeli ve farklı konulara yönelmeli.

Kardeşim bizim de inancımız yok ama yeri geldiğinde dini muhabbete giriyoruz..
aşkından yanam yanam kül olayım mı.

ibrahim erkalın harika parçasıyla giriş yapmak istedim. nasılsın canısı.
seni çok uyardım islam peygamberine hakaretvari yazma dedim cimere yazdım şimdi sen düşün. bakalım 7 faeken seni kurtaracakmı.??

görsel

(#46756597)
--spoiler--
seni çol uyardım islam peygamberine hakaretvari yazma dedim cimere yazdım şimdi sen düşün. bakalım 7 faeken seni kurtaracakmı.??
--spoiler--

ne saçmalıyorsun lan dingil? o hesap benim değil ki. 7 fake hesap? kjsjhbddssjhd herkesi kendin gibi işsiz sanmasan keşke. fake hesap mevzusunda kimse senin eline su dökemez bebeyim. toz ol lan nickaltımdan.
ispikçi Frank ile olan olayı insana Abdülhamit dönemi jurnalcilerini hatırlattı.
--spoiler--
bu kadar zp trollüğünü bedavaya yapıyorsa ağır geri zekalıdır.

mide bulandırıcı bir tip.
--spoiler--

valla mide bulandırıcı olan tek kişi varsa senin gibi chp'nin içindeki kürtçü tayfayı destekleyendir. troll olsam böyle yazarım lan salak? chp'li taklidi yapan sosyoş demokratlar, asıl atatürkçülere ahkam kesiyor. pirooom dedem, %80 ile oy kazanacak len mq. gördünüz anyayı konyayı seçimlerde. embesil chp çomarı seni.
hassiktir lan oradan. iktidarı devirmekmiş. kk kaç kere kaybetmesine rağmen ısrarla o adamı desteklediniz. aynı şeyleri yapıp yapıp farklı sonuçlar beklediniz. bu sonuç çok belliydi. sırf çomarlığınızdan kk gibi bir loseri balon gibi şişirdiniz. akp eniği arıyorsan kk, özel ve diğer kürtçü tayfayı destekleyen aptallara bakabilirsin. yani senin gibilerden bahsediyorum.
sözlüğün senin gibi kısraklar için çok tehlikeli olduğunu söylemiştim.

iyi bir binici arıyorsan teklifim hala geçerli canısı.
--spoiler--
şimdi siz yeni mesainize geçiş yaptınız. bu defa yeni lidere saldırma mesaileri.

siz kaypaksınız. siz çakalsınız. siz akp'nin genetik kodusunuz.
--spoiler--

puhauauahauua. patlamalı kahkaha attım. ya sen kimin feykisin ilk önce onu söyle yavrum? ben bu sözlükte yıllardır yazarım. beni tanıyan herkes sıkı muhalif olduğumu bilir. senin gibi y-chp'liler mi muhalif? ekşi'den fırlamış gelmişsin lan buraya sen.

yeni lidere saldırma hede hödö. ne yenisi lan? kk 2 işte adam. zerre değişiklik yok. kaypaklık, çakallık sosyoş dumokratlara özeldir. kürdofililik, hadepe yalamak falan sizden sorulur. akapenin çözüm süreci ihanetini rol model almışsınız, koşturuyorsunuz.

o senin yeni liderin kavala'ya, demirtaş'a da selam söyledi. ahmet gaya barzosunu da andı. eskiden atatürk'ün annesine küfreden musa anter'i bile andı. ama bunları eleştiren akpli oluyor ayneen. asıl omurgasız kaypaklar nasıl da kendini belli etti nickaltımda yahu. azıcık delikanlı, mert, omurgalı olun lan. vallahi zor değil yani.
sözlüğümüzün kaliteli yazarlarından biridir.
magicovento iyi çocuktu ama bir kusuru vardı.. insanlara fazla laf anlatırdı. Şimdi olsa söylerdim, magi derdim.. Her çamur, bir taşla sıçrar..
--spoiler--
ulan lale 2 tane hesap açmışsın millete ana avrat küfür ediyorsun. hiç düşünmedin mi acaba birisi çıkar beni yakalar mermiyi kafama basar da ölürüm diye. yazdıklarına dikkat et yoksa ekmek yediğin yerden kurşun yersin. öyle eline telefonu alıp milletin anasına küfür edemezsin.
--spoiler--

ne saçmalıyorsun lan sen avel? kimsenin anasına falan küfretmedim ben. 2 hesap açmışsın diyene bak. sen de az bir zaman önce kuyruğuna bastığım götleklerden olabilir misin acaba?

he adam öldürmek çok kolaydı zaten bordo klavyeli embesil herif. toz ol lan nickaltımdan alanı işgal etme.
rahat bırakın şu adamı ya ! bir ben bir kendisi her gün tonla haksız saldırıya uğruyor. haksız çünkü çok masummuş gibi davranıyorsunuz ama değilsiniz. samimi falan da değilsiniz.
iyi bir yazar. rahat bırakın. sıktı artık.
Denk geldiğim Her entrisini okumaya çalıştığım yazar.
sevdigimiz yazar.
O yazsin, biz okuruz.
--spoiler--
demişinki bize kemoş diyor biz sahlepçi diyice kızıyor ama sizinki sperm göndermesi öyle olmasa sayısız çaylak olmaz girileriniz silinmezdi. ben kemoş diyrsam sizde dindoş falan diyorsuz bu zamana kadar bu tip şeylere takılmadım ama belden aşağı vurgu yaparsanız linkini alır karşılık verir yazarım. sen erkek takılıp gerçekte kız olduğundan bahsetsene biraz! senin derdin evlilik yapamaman bi evlensen gerdeğe girsen bu stresli günlerin biter dinsizlikten çıkar namaza bile başlarsın sen bu şekil devam et benim yeverliğimi yap 7 hesabınla yazılarınla şöhretime şöhret kat sen ben için bulunmaz fırsatlardan birisin.
--spoiler--

yine boş beleş sallamış bu frenk üzümü. sana bu sabah salepçi demedim karadeniz mahsulü. bence beni rüyasında gören sensin. hemen nickaltıma koştuğuna göre? ayrıca ne kızı embesil herif? bu sözlükte de bir şey çıkarıyorlar, herkes peşinden koşuyor. senin gibi düşük zekalının koşmasına da şaşırmadım bu yüzden. sen fazla saldırganlaştın bugünlerde, galiba şeyhinle aran bozuk lol.

7 fake hesap? ulan sen nasıl bir yüzsüzsün ya. zibilyon tane feyk hesap kullanıp da millete feykin var diyorsun aa avel. bu sözlükte senin feyk hesapların konuşuluyor frenk üzümü, benim değil.
kızım ben karadenizli değilim ki ? ben karadeniz anadoluyu birbirine bağlayan yerlerin sınırında olan biriyim haa karadenizli olmak kötü bir şeyde değil yane bizler karadeniz mahsülüysek sende çerkez mahsülüsün değil mi bi hesabından bolulu olursun diğerinden bilecikli diğerinden kütahyalı özetle ne idüğü belirsiz kriptolardan birisin.
--spoiler--
sende çerkez mahsülüsün değil mi bi hesabından bolulu olursun diğerinden bilecikli diğerinden kütahyalı özetle ne idüğü belirsiz kriptolardan birisin.
--spoiler--

ulan dingil, ne kızından bahsediyorsun kim çıkardı bunu? sen alucralı değil miydin lan? karadenizli değilim diyorsun şimdi? hadi lan oradan pontus tohumu seni. yine nickaltımda boş beleş havlayıp duruyorsun. söylediğin her şeyin yalandan dolandan ibaret. sonuçta akapelisin, dürüst olman şaşırtıcı olurdu. kaybol nickaltımdan, yazdıkların sinek vızıltısı ile eş değer.