bugün

biz 6 aydır her ay çift maaş alıyoruz.torpilimiz zall ve avam kamarasından.
şaka bir tarafa, 2 aydır banka hesabında ses seda yok. 4 yıldır bu sözlükteyim ve 2 yıldır da; maaş için gerekli olan '30 sayfalık nick altı ve en az 10000 entry' sınırlamasının üzerindeyim. üstelik zaman zaman istatistiklere de giriyorum. istatistiklerden almam gereken 150 tl'leri geçtim, normal şartlarda hesabıma yatması gereken 250'şerden 500 telem nerde? o kadar reklam da alınıyor halbuki, ne yapalım? silelim mi entrylerimizi?!

(bkz: moderasyon uyuma yazarına sahip çık)
http://www.youtube.com/watch?v=zv8BH-8Avfk
entry başına 0,5 liraya anlaştığımız zall' ın hesabıma 1 haftadır entry başına 0,1 lira yatırması ile uludağ sözlük merkez binası' na gidip bağıra çağıra söylediğim cümle.

ofiste bir tek zall bulunmasına rağmen gayet dağınık ve karanlık bir ofisti. ilk başta korktum. çünkü duyduğuma göre 8. nesil yazarlardan ağır tehditler alan zall yanında silah taşıyordu. fakat görev aşkıma dayanamayarak zall' a resti çektim.

+ oo hoşgeldin, t1p7' cim. nassın?

- lan bizim paralar yatmamış. parasızlıktan yengene adam gibi bir hediye bile alamadım!

+ abi affet, tamam yarın yatırıyorum paranı.

- he şöyle, adam olacaksın...

zall başgan,

adam ol, paralarımızı tam yatır!

not: bu entry, grev entry' si olduğundan buna vermen gereken para 5,0 lira, unutma...
ne, greve mi gidiyoz ahali. benim de tuzum bulunsun. yazın la beni de. *

zallın mikindeyse ben de yağmur yağarken camdan bakan arap kızıyım.
burada maaşlarınız ödenmemesinin tek sebebi var zall bu aylık kozmetik masraflarımı sizin maaşlarınızdan karşıladı.
üzgünüm yazar kardeşlerimin ben zall'a yapma etme yazar kardeşlerime bunu dedim fakat dinlemedi.
gereksiz grev ve grev sloganıdır.
boşuna gaz vermeyin millete. benim param tıkır tıkır yatıyor arkadaş. herhalde bir tek bana yatırıyor değiller. isteyenler için yarın makbuzları galeriye ekleyeceğim. 1 gün bile aksamadı. sadece bayram primleri arefeden 1 gün önce ödendi, başka da bir sıkıntı yok. ama yetmiyor diyin anlarım. bu zamanda 3100 tl maaş kime yeter. tabi benden yüksek alanlara lafım yok.
bırakın fransa için boykot yapmayı hergün makarna yapmaktan şişmanladım ve reflüm azdı.
verilen sözler bir an evvel tutulmalı.
para olmayınca özel hayatım da karardı..
maaşı geçtim de ticketın boş olması bu ay fena koydu bana. yediğimiz her gün 3 lahmacun 1 ayran; istenilen bunun karşılığında enterasan enterasan kelimeler; upuzun taptanımlı cümleler...

ben her gün kendi cebimden 3 lahmacun yerken nasıl ilk entrysi tanım olan başlıklar açıp, forum tarzı olmayan entryler girebilirim?

ticketımı geri verin bana.