bugün

bir spor giyim markasıdır.her ne kadar ürünleri dandik olsada artık marklaşmış ve tanınmış bir firmadır
ürünleri kesinlikle dandik olmayan dünyaca ünlü italyan spor giyim markası. futboldan tenise kadar bir çok ünlü sporcuya sponsor olmuşluğu vardır. turkcell süper liginde bir çok takıma forma sponsoru olmuştur mesela ilk aklıma gelenler ankaragücü, gençlerbirliği, kayseri erciyesspor, konyaspor...

geçen seneye kadar andriy shevchenko'nun sponsoruydu. halen luca toni, clarence seedorf, petr cech, cafu, julio ricardo cruz, nelson dida, gibi yıldızların sponsorudur.

türkiyede ise sasa iliç, sabri sarıoğlu ve ergün penbe'nin sponsorluğunu üstlenmiştir.
tukcell süper ligte takımlarımızın en çok terccih ettiği firma. 5 takım lottoyu terci etmiş. gençlerbirliği, oftaş, konyaspor, gaziantep ve kasımpaşa.
botunu aldım gayet rahat kullanıyorum.
ankaragücü'nün de bir dönem formasını yapmış dandik marka.
unutulmuş marka.
2010 dünya kupasında her milli takımda en az bir futbolcunun ayağında yer edinen firma. ama forma sponsoru olduğu hiçbir takım turnuvada yok.
kramponları iyidir.
Günlük ayakkabıları iyi olan spor markası.
kramponları fazlasıyla sağlamdır.
it: çok.
2000li yılların ilk başında ülkemizde yüksek trendli bir markayken şimdilerde kimsenin doğru düzgün yüzüne bakmadığı spor ürünleri markasıdır. ne güzel halı saha ayakkabıları vardı be. lise dönemimizde adidas ve nike ile yarışırdı. galatasarayın da forma sponsoruydu. ne yalan söyleyeyim lotto kullandıktan sonra kaç tane halı saha ayakkabısı kullandım (adidas, nike total 90 vs) hiçbiri onun gibi güzel olmamıştı ayağıma.
2 ay önce boynerden aldığım ayakkabısının 2 ayda tabanının patlaması üzerine incelemeye gönderdiğim( aynı dönemde 2,5 da biri fiyata aldığım sıradan lcwaikiki ayakkabıda bile hala bir sorun yok), bizim malımızda sorun yok diyip geri gönderen marka, türkiye dağıtıcılığını linteks denen firma yapmakta suçu doğrudan lottoya da atamayabiliriz belki ama lotto da böyle adamlara dağıtıcılık veriyorsa suçludur ne yazık ki, görüntüye bakılırsa ayakkabıları sadece görüntü kalite sıfır, kalitesizliğini bile kabul edemeyecek kadar sıfır.

ekleme: şikayetim üzerine iade alacağız diye ikinci defa göndermemi isteyen, sonrada utanmadan yine red veren firma, tabii türkiye ayağı olan linteks.
Knight Online'da yıllarca ne işe yaradığını kimsenin bilmediği bir itemdir. Gel zaman git zaman sonra bir etkinlik yapıp patlattılar
ayda yılda bir ayakkabısını aldım 2 ay demeden patladı, tipi dizaynı çok iyi ama iki ay demeden tabanı patlayacaksa neyleyim o zaman onu, bir daha yüzüne bakmam.
müşteri memnuniyeti kavramı sıfır olan firma, gerçi bir italyan markasından ne beklenebilirdi ki.
2000 yılı civarında aldığım halı saha ayakkabısını, 6-7 sene aktif halı saha futbol hayatım boyunca parçalayamadığım kaliteli markadır.

artık hep aynı ayakkabıyı giymeye utanıp millet ayağımda farklı bir şey görsün diye yeni ayakkabı aldım. yoksa en az bir 6-7 sene daha götürecek gibi duruyordu maşallah.
onlarca mağaza gezip(capacity,bakirkoy esnafı)yanı sıra onlarca marka gördükten sonra gidip dönüş yolunda bir esnafın camındaki lotto yazısını gördüm.
içeri girdim ayakkabıyı 89 liraya görüp almam sadece 5 dk sürdü sözüm ona ün salmış markalar 400-500 liraya sattiginiz ayakkabilar kime hitap ediyo kim alıyo bilmiyorum ama kafayı yediğiniz kesin.

http://hizliresim.com/0q8NJ8
alman piyango şirketi ve alman tekel bayi sponsoru.