bugün

12. nesil yazar. hoş gelmiş. çaylak olmadan yazar olmuş, bu işin içinde bir bit yeniği var ama...
hoş gelmiş, belki de ilk defa gelmiş, çok yeni bir yazar. koşuştursun sözlükte.
Sözlüğe yeni katılmış saf primat. Arkadaşlar tam olarak ne yapıyorsunuz burada?
Sanırım tecrübesiz bir yazar.
Bir sonraki nickini merakla beklediğim yazar.

(bkz: lird mircis imirilist primsis)
Ağzı dolu gelmiş on ikinci nesil moderatör.
sözlüğe yeni düşmüş taze bir goncagül. nickini ilk defa görüyoruz. eğer sözlük ile alakalı bilgi almak isterse yardımcı oluruz *

görsel

marcus dostum git gide aydınoğluna dönüşmeye başladın bak. 89.hesaptan sonra alacak nick kalmayacak sen de sıraya bağlayacaksın lord marcus 1-2-3-4-78-1256 falan diye.
Bence kaçmamız lazım adam büyü yapıyor. (bkz: Büyü)
illumcu diyola.
Hoşgelmiş. inşallah bazdır.
Bu kadar sevilsem yeter.
Yallah cailloupepe. Çizgi filmine dön yavrum.

Edit: yanlış capsi atmışım iq ya, laf sokalım derken kendimize döşedik.

görsel
Hüseyin'i düşürdüğü kadınlar buradan karsa yol olur.

Jigolo Hüseyin *
geçerken uğradım

düşüyomu la böyle ?????
hakkında duyduklarımın aksine karşı cinse karşı takındığı gevşek tavır onu diğerlerinin aşağısına çekiyor. sözlüğe girdiğimde baktığım son profillerden birisine sahip. bazen entrylerini oylayıp eksilemek yetmiyor, sövüp saymak gerekiyor gibi hissediyorum. inş kendine gelir.
iyi bir yazar olmak için gerekli bütün niteliklere fazlası ile sahip kişi. sahip olduğu değerleri korkmadan savunması ve bu değerlerin sonuna kadar arkasında durması en dikkat çeken özelliği. uludağ sözlük böyle bir yazarı bünyesinde barındırdığı için gerçekten çok şanslı. tabi biz de onun entrylerini okuyabildiğimiz için şanslıyız. ayrıca kendisini tüm çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin tüm entrylerini keyifle takip edebiliyorlar. umarım bu kalitesinden hiç ödün vermez.

not: bişiy diyil karşim, rica ederim.
görsel
vinx club.

plastik ördek.

peluş ayıcık.

kalyu. falan filan. yaş kaç bebeyim?
görsel

9. evet.
boşluğu bile kavrayabilen bir kavrayış gücüne sahip.
görsel
şizofren galiba yazım tarzına bakılırsa öyle* * sen şizofren değilsin onların ejderhası yok diye seni kıskanıyorlar seni bizim mekana beklerim.
görsel
Onu bunu bırakın da bu akşam düğünü olan yazar. Hepinizi beklerim. Eliniz boş gelmeyin. Evet.
Oha ejderha ile mi evleniyormu$.
sonunda sünnet olacak yazar. eved