bugün

entry'ler (18)

ateist kovalıyoruz bugün

Siz konuyu çok yanlış anlamışsınız benim arkadaşımın ismi imam kovalayan ateist lakin üslubunuza bakılırsa gayet cahil bir topluluk yetişiyor.

ateist kovalıyoruz bugün

imam kovalayan ateist kaçan kovalanır gel bakalım.

mutant imam peşimi bırak

Bırakmam benimsin benim kalacaksın bu iş burada bitmez kutsal su ile imana getireceğim seni.

ateist kovalayan imam

Kim kimi koparıyor kendi payının amk.

en havalı meslekler

“pilot” buda sorumu ığğğ sayın yolcularımız ığğğ şu an 5000 fite çıkmış bulunmaktayız.

lord morcos omorolost promsos

Bence kaçmamız lazım adam büyü yapıyor. (bkz: Büyü)

bir esnaf yalanı söyle

Bak bir dene üzerinde bak çok yakışacak atlette giysek efsane oldu abicim bak seni kaslı gösterdi bu.

gece yatarken yatağın altından uzanan el

Ya yok öyle bir şey ranzada yatıyorsun ve kardeşin aşağıdan seni çağırıyor.

elektrikli süpürge sesi

Valla o değilde elektrikli süpürge daha çok benim eski sevgilimin sesine benziyor. Sonuç olarak ikiside hiç susmuyor (bkz: eski sevgili)

insanı geren şeyler

Onun yokluğu. Ve hiç olmaması artık o kadar alıştık ki.

birinin seslendiğini sanmak

Şimdilerde oluyor, seni çağıran birisi yok ama sen çağırdığını hissetmek istiyorsun yalnızlık içine o kadar çok oturmuş ki sen daha çağrıldığında duymadığın şeyi çağrılmadığında duymak istiyorsun o da öyle ki seni baya hırpalıyor en sonunda bakıyorsun kimse yok yine bir hüzünle içine kapanıyorsun.

yazarların uyku pozisyonları

Yüz üstü yatarken, Ayaklarımı yatağa vurmak.

şu an ihtiyacım var denilen şey

Gecenin 2si bir zahmet uyku olsun. Ama benim ihtiyacım olmayan dertlerim var şunları alacak biri olsa iyi olur.

kısa mı uzun mu

Yanlarından biraz al üstü uzun kalsın. (bkz: Berber)

yeniçeri ocağı olması ama eskiçeri ocağı olmaması

(bkz: Oldumu bu şimdi) Yenileri orda yetiştiriyorlar eskileride tadilata sokuyorlar.

bilgisayar montajı

Şimdi sen arabanın benzin yerine nasıl gaz koymuyorsan onuda yanlış takmazsın herhalde.

yüz güzelliği mi vücut güzelliği mi

Paranın güzelliği neden yok. Sonuç olarak oda güzel gözüküyor.

allah hepinizi fakir yapsin

Tek zengin ben olayım. Ama senide gel işe alayım.